ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KAZINCBARCIKA - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE

VÉGE: KAZINCBARCIKA - BÉKÉCSABA 1:2

90+1. PERC: A hosszabbításban Fótyik Dominik kap sárga lapot.

90. PERC: A mérkőzés végén 3 perc hosszabbítás következik.

89. PERC: Horváth László kap sárg lapos figyelmeztetést és a Kazincbarcika ellen az idei bajnokság negyedik tizenegyesét 69-es számmal játszó Pantovic rúgja a hazai csapat kapujába. 2-1.

86. PERC: Virág Ákos lövése az oldalhálót találja el.

85. PERC: A Kazincbarcika ötödik szögletét Berki István végzi el.

84. PERC: Faragó indult meg a kapunk felé, a játékos lesen volt.

82. PERC: A harmadik békéscsabai szöglet veszélytelennek bizonyul.

81. PERC: Gábor Lukács József veszít labdát a Balmazújváros tizenhatosa előtt.

78. PERC: A Békéscsaba csapatából 15-ös számmal játszó Máris Dominik kap sárgalapot.

76. PERC: Gábor Lukács József kap sárga lapos figyelmeztetést.

74. PERC: Pantovic erőtlen lövése Horváth László kapuja mellett landol.

65. PERC: A Békéscsaba kihasználja utolsó cserelehetőségét  70-es Bidzilya Anton helyére 5-ös számmal Nagy Sándor érkezik.

64. PERC: A Kazincbarcika csapatából Krausz Raul kap sárga lapos figyelmeztetést.

62. PERC: Gálhidi György is változtat Oldal Tibort Berki István váltja a pályán.

61. PERC: Cserél a Békáscsaba 71-es Gréczi Márton helyére 15-ös Máris Dominik érkezik.

60. PERC: Toma adja középre Lukács Raymond fjel mellé.

59. PERC: A második félidő első szögletét Oldal Tibor végzi el.

57. PERC: 71-es számmal Gréczi Márton kap sárga lapos figyelmeztetést.

56. PERC: Kovács Ádám Tibor gólja után el is hagyja a pályát, helyére 69-es számmal Pantovic Nikola érkezik.

55. PERC: A büntetőt Kovács Ádám Tibor végzi el, egyenlít a Békéscsaba. 1-1

54. PERC: A játékvezető büntetőt ítél a Békéscsaba javára.

53. PERC: Szélpál Norbert indítja Szalai Dánielt, a labda szerencsére csak az oldalhálót találja el.

49. PERC: A mérkőzés 49. percében megszerzi a vezetést a Kazincbarcika! GÓLSZERZŐ: LUKÁCS RAYMOND!!!!!!

46. PERC: A félidőben Gálhidi György egy ponton változtatott 11-es számú Ádám Ferenc József helyére 14-essel Gábor Lukács József érkezett.

1 FÉLIDŐ

45+1.PERC: Fótyik lövi kapura a szabadrúgást, Uram János fogja a lövést.

45+1. PERC: A Békéscsaba csapatából 18-as számú Király Patrik kap sárga lapot.

45. PERC: Az első játékrész végén 1 percet hosszabbít a játékvezető.

44. PERC: A Békéscsaba első szögletét Király Patrik végzi el.

38. PERC: Ádám Ferenc végzi el a szögletet , a vendégek kapuja elől Szélpál Norbert fejeli ki a labdát .

37. PERC: A Kazincbarcika szerez labdát, a hosszú passzolgatásból nem születik gól.

35. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben a Békéscsaba uralja  a játékot és veszélyezteti Horváth László kapuját.

32. PERC: Horváth László védi bravúrral Fargó Tomás lövését.

31. PERC: Kovács Ádám lövi távolról kapura, a lövésből gól nem születik.

30. PERC: Gréczi kap jó labdát a hazai kapu előtt, a labdát a kapu mellé lövi a játékos.

29. PERC: A Békéscsaba csapatából 22-es számú Kovács Ádám Tibor kap sárga lapos figyelmeztetést.

28. PERC: Ádám lövi kb. 17 méterről kapura, fölé.

26. PERC: Toma adja kapu elé Ádám Ferencnek, a vendégek szerelik a támadást.

20. PERC: Oltean indítaná Virág Ákost , a vendégek könnyen szerelik.

18. PERC: Mezőnyben folyik a játék, a csapatok előtt komolyabb helyzet nem alakult ki.

16. PERC: A Békéscsaba kapu elé tartó beadását Horváth húzza le.

13. PERC: 11-es számmal játszó Ádám Ferenc József ka sárga lapos figyelmeztetést.

8. PERC: A mérkőzés első szögletét Oldal Tibor végzi el.

5. PERC: Oldal Tibor lő kapura, mellé. A mérkőzés első lehetősége a Kazincbarcika neve mellé írandó.

3. PERC: Toma szerez labdát a középpályán, hátulról lerántják a játékost, így nem lett helyzet a nagyszerűlabdaszerzésből.

1. PERC: Elkezdődött a mérkőzés a Kazincbarcika kék-sárgában, a Békéscsaba tiszta fehérben lépett pályára.

A mérkőzést megelőző bemelegítésen a vendégek kapusa Rybánsky Ladislav megsérült, ennek értelmében a Békéscsaba kapuját Uram János védi a mai találkozón.

A mai napon a putnoki Várady Béla Sportközpontban 17:30-tól fogadjuk a Békéscsaba 1912 Előre csapatát.