ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KAZINCBARCIKA - DUNA ASZFALT TLC

VÉREDMÉNY: KAZINCBARCIKA- DUNA ASZFALT TLC 2:1

90. PERC: A mérkőzés végén 4 percet hosszabbít a játékvezető.

87. PERC: Szuhodovszki  Soma végzi el a vendégek szögletét, veszélytelen volt a beadás.

78. PERC: A vendégcsapat is él harmadik cserelehetőségével, 7-es Nyilas Elek Donát hagyja el a pályát és a 27-essel Szuhodovszki Soma érkezik.

77. PERC: Hátrányból fordítja meg a mérkőzést a Kazincbarcika, Oltean Sergiu fejese után KAZINCBARCIKA- DUNA ASZFALT TLC 2:1!!!

71. PERC: A Kazincbarcika kihasználja utolsó cserelehetőségét, 21-es Géringer Tamás helyére 8-assal Lakatos Miklós érkezik.

65. PERC: A Kazincbarcika első második félidei szögletét Berki végzi el.

61. PERC: Kettős csere a Duna Aszfalt TLC csapatánál, 20-es Erdélyi Botond helyére 4-es számmal Oláh Máté érkezik, illetve 16-os Kirchner Krisztiánt 9-essel váltja Tímári Norman.

59. PERC: Gálhidi György kényszerül piros lap után elhagyni a kispadot.

58. PERC: Cserél a Kazincbarcika 22-es Toma György helyére 10-es számmal Kanalos Tony érkezik.

57. PERC: Egyenlít a Kazincbarcika, 19-es számmal Mikló Roland a gólszerző. KAZINCBARCIKA-DUNA ASZFALT TLC 1:1

56. PERC: Nyilas lövi kapura, Horváth könnyedén fogja  a lövést.

54. PERC: Oltean veszít labdát a középpályán, a vendégek helyzetéből gól nem születik.

50. PERC: Berki indítja Oldalt, aki hiába passzol a tizenhatosom belül. érkező nincs a labdára.

49. PERC: 22-es számmal Toma György is sárga lapot kap.

48. PERC: Újabb sárga lap a vendégeknek, 7-es számmal Nyilas Elek kapja.

47. PERC: A Duna Aszfalt TLC csapatából 16-os Sváb Dániel kap sárga lapot.

46. PERC: Virág lő jobbről kapura,  a vendégek kapusa védi a lövést.

45+1. PERC: A hosszabbítás perceiben Krausz Raul helyére 24-es számmal Farkas András érkezik.

45. PERC: Az első játékrész végén 2 percet hosszabbít a játékvezető.

43. PERC: Krausz Rault kell ápolni  a hazai kapu előtt.

37. PERC: Oltean marad a földön a vendégek kapuja előtt, a reklamált tizenegyes elmarad, a 17-es számmal játszó játékosunkat ápolni kell.

33. PERC: Vezetést szereznek a vendégek, 14-es számmal Preklet Csaba a gólszerző: KAZINCBARCIKA - DUNA ASZFAT TLC 0:1

33. PERC: Egymást követően két jobb oldali szögletet végez el a Duna Aszfalt TLC csapata.

32. PERC: Zádori Krisztián lövést Horváth védi bravúrosan.

29. PERC:A Kazincbarcika szabadrúgását Fótyik lövi távolról kapura, felé.

24. PERC: A mérkőzés első sárga lapját a Kazincbarcika csapatából Oltean Sergiu Adrián kapja.

23. PERC: Az első vendégszögletet bal oldalról végezheti el a Tiszakécske, melyből heylzet is lett, a fejes a kapu mellé ment.

20. PERC: Kocsis indul Horváth kapuja felé, a hazaiak szerelik a támadást.

16. PERC: A mérkőzés első szögletét Berki István végzi el a Kazincbarcika csapatából, a vendégek tisztáznak.

14. PERC: Mezőnyben folyik a játék, komolyabb helyzet az utóbbi percekben egyik csapatnak sem adódódott.

8. PERC: Berki indítását Oldal felé a Tiszakécske szereli.

7. PERC: Oldal adja be, Berki érkezik jól, a lövés a felsőlecet találja el.

1. PERC: Elhangzott a kezdő sípszó, a Kazincbarcika kék-sárgában, a Duna Aszfalt TLC fehér-arany színekben léptek pályára. A mai mérkőzést Berényi Tamás vezeti, asszisztensei Baghy Csaba és Kovács Gábor, a mérkőzés tartalé játékvezetője Böcskei Balázs.

A mai map délutánján harmadik alkalommal találkozunk a Duna Aszfalt TLC csapatával, a mérkőzésnek a putnoki Várady Béla Sportközpont ad otthont 17:30-as kezdéssel.