ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: WKW ETO FC GYŐR - KAZINCBARCIKA

WKW ETO FC GYŐR - KAZINCBARCIKA

90+3. PERC: Véget ért a mérkőzés, ismét pontszerzéssel zártuk a fordulót.

90. PERC: A mérkőzés végén 3 percet hosszabbít a játékvezető:

86. PERC: A győriek kapura tartó lövését Horváth László tornázza ki a felső léc alól.

85. PERC: Újabb sárga lap, ezúttal a Győr csapatából 55-ös Hidi M Sándor kapta a figyelmeztetést.

83. PERC: A Kazincbarcika csapatából 21-es számmal játszó Géringer Tamás kap sárga lapos figyelmeztetést.

79. PERC: Mindkét csapat kihasználja utolsó cserelehetőségét, a WKW ETO FC Győr csapatában 22-es Tar Zsoltot 21-es Szimcso Viktor váltja, a Kazincbarcikánal pedig 9-es számmal játszó gólszerzőnk, Berki István heylére 11-essel Ádám Ferenc József érkezik.

78. PERC: Berki Istvánt kell ápolni.

77. PERC: A Kazincbarcika szögletét Berki István végzi el, Fótyik Dominik fejel a kapu felé.

75. PERC: Kercsó Bence után újabb játékos mutatkozik be a Kazincbarcika csapatában, 26-os számmal Fekete Ádám érkezik 7-es számú Oldal Tibor helyére.

69. PERC: GÓÓÓL! Berki István szerzi meg egyenlítő találatunkat! WKW ETO FC GYŐR- KAZINCBARCIKA 1:1

67. PERC: A Kazincbarcika is cserél 17-es Sergiu Olteant 20-as számmal Kercsó Bence mutatkozik be csapatunkban.

62. PERC: Cserél a Győr, 77-es Gránicz Patrik helyére 11-es számmal Szánthó Regő érkezik.

59. PERC: Megszerrzi a vezetést a hazai csapat, gólszerő 9-es számmal Horváth Zoltán. WKW ETO FC GYŐR - KAZINCBARCIKA 1:0

56. PERC: A második játékrész eddigi perceiben inkább a hazai csapat uralja a játékot és próbál támadásokat vezetni a kazincbarcikai kapu felé.

54. PERC: Újabb távoli lövés a győriektől, a labda a kapunk mellett suhan el.

52. PERC: Horváth Zoltán lövése a kapunkban landol, a játékvezető lesnek ítéli a szituációt, WKW ETO FC Győr - Kazincbarciak továbbra is 0:0.

46. PERC: Elkezdődött  a második félidő, csere egyik oldalon sem volt.

45+1. PERC: A Kazincbarcika eddigi legnagyobb helyzete maardt ki.

45. PERC: Az első játékrész végén 2 perc lesz a hosszabbítás.

44. PERC: Egy szöglet után jól csavarodott a győriek kapu felé történő beadása, azonban a hazai játékos rossz ütemben érkezett, így helyzet nem lett.

43. PERC: Újabb távoli lövés Hidi  M Sándortól, Horváth László fogja a kapura tartó labdát.

40. PERC: Még a második félidő előtt változtat csapatán Boér Gábor, 7-es számmal Vashkeba Vasyl hagyja el a pályát és helyére 66-ossal Charizopulos Márius érkezik.

38. PERC: Hidi M Sándor távoli lövése magasan Horváth László kapuja felett landolt.

34. PERC: Áll játék, a hazaiak 44-es számban játszó csapatkapitányát, Vukasovic Markot kell ápolni.

32. PERC: A Kazincbarcika csapatából 19-es számmal Mikló Roland kap sárga lapos figyelmeztetést.

31. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben szép támadásokat vezettünk az ellenfél kapuja felé, egy szép akcióból gólt is szerztünk azonban les gyanús szituáció miatt a játékvezető ezt lefújta.

26. PERC: A győriek szögletét Bagi István végzi el, a labdát hátrafelé próbálja járatni a hazai csapat, így komolyabb helyzet nem alakult ki.

24. PERC: A mérkőzés első sárgalapját a WKW ETO FC Győr csapatából 8-as számmal játszó Bagi István kapja.

19. PERC: Gránicz Patrik szabadrúgását Virág Ákos hárítja a tizenhatosunk előtt.

16. PERC: A vendégek térfelén szép összjáték után veszítünk labdát.

13. PERC: Gránicz Patrik lő távolról kapura, a lövést Horváth László fogja.

12. PERC: A mérkőzés első szögletrúgását a Kazincbarcika csapatábl Berki István végezte el.

9. PERC: Horváth Zoltán fejel a kazincbarcikai kapura, felé.

8. PERC: Egy szabadrúgást követően Géringer indul meg a győri kapu felé, de nincs érkező az elpasszolt labdára.

5. PERC: Oldal Tibor indítja Berki István, 9-es számú játkosunkat a hazaiak tizenhatosán belül szerelik.

2. PERC: Gránicz Patrik indulna meg a kapunk felé, Toma György blokkolja a játékost, szabadrúgás a hazaiak javára.

1. PERC: Elhangzott a kezdősípszó. A Kazincbarcika kék-sárgában a WKW ET FC Győr zöld-fehér színekben lépett pályára. A mérkőzés játékvezetője: Pillók Ádám, asszinszensei: Sinkovicz Dániel és Ország Péter, a tartalékjátékveztője pedig Derdák Marcell.

Ma 19:00-ás kezdéssel ötödik alkalommal találkozunk a Merkantil Bank Ligában a WKW ETO FC Győr csapatával.

26 FEKETE ÁDÁM

VEZTŐEDZŐ: GÁLHIDI GYÖRGY ( a kispadon Gálhidi Györgyöt egy meccses eltiltása miatt DZURJÁK JÓZSEF asszisztensedző helyettesíti)