ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KAZINCBARCIKA - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

KAZINCBARCIKA - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:2

90. PERC: A mérkőzés végén 2 percet hosszabbít a játékvezető.

87. PERC: A Nyíregyháza csapatából 19-es számmal játszó Tóth Barna kap sárga lapos figyelmeztetést.

85. PERC: Berki szabadrúgása után Oltean Sergiu Adrián egyenlít! KAZINCBARCIKA - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:2

84. PERC: A vendégek is kihazsnálják az utolsó cserelehetőségüket 4-es Ötvös Bence helyére 32-es számmal Szekszárdi Tamás érkezik.

83. PERC: Tóth Barna góljával megszerzi a vezetést a vendégcsapat. KAZINCBARCIKA - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC1:2

81. PERC: Heil Valter kap sárga lapos figyelmeztetést.

78. PERC: Gálhidi György kihasználja utolsó cserelehetőségét 15-ös számmal játszó Krausz Raul helyére 17-essel Segiu Oltean érkezik

73. PERC: Toma György lövi távolról kapura ...mellé.

68. PERC: Mikló Roland kap sárga lapos figyelmeztetést.

67. PERC: Lukács Raymond lövésre jól érkezik a vendégek kapusa.

64. PERC: Virág Ákos beadása után Berki hibázik a kapu előtt.

55. PERC: Egy eladott labda után Sinanovic Sinan góljával egyenlít a Nyíregyháza. KAZINCBARCIKA - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:1

53. PERC: Kettős csere a vendégeknél, 10-es Kártik Bence helyére 19-es Tóth Barna érkezik, valamint 17-es Starosta Dávidot 18-as Kovács Norbert váltja.

52. PERC:Vezet a Kazincbarcika!!! Harmadik gólját szerzi az idei bajnokságban Lukács Raymond! KAZINCBARCIKA - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:0

48. PERC: A második félidő első szögletét a Kazincbarcika csapatáából Berki István végzi el.

46. PERC: A félidőben két ponton változtatott a csapaton Gálhidi György, 21-es Géringer Tamás helyére 19-essel Mikló Roland érkezett, illetve 7-es Oldalt Tibort 23-as számmal váltotta Virág Ákos.

45. PERC: A Kazincbarcika csapatából 9-es számmal játszó Berki István és a Nyíregyháza csapatából 11-es Sinanovic Sinan

44. PERC: Oldal fejeli a labdát Lukács irányába a vendégek kapuja előtt, pontatlanul.

36. PERC: Szintén egy távoli lövés, ezúttal Hornyák Marcell lőtt Horváth László kapujára, fölé.

33. PERC: Berki István lő távolról kapura, mellé.

32. PERC: A Nyíregyháza szögletét Kártik végzi el, Oldal Tibort rántják le  a tizenhatoson belül, helyzet helyett kirúgás.

29. PERC: A Nyíregyháza szögletét Fótyik fejeli ki a kapu elől.

26. PERC: Egy a kapunk előtt elveszített labdából majdnem komoly helyzete adódott a vendégeknek, Horváth mentett szépen.

20. PERC: A második hazai szögletet is Berki István végzi el, Fótyik fejel mellé a kapu előtt.

18. PERC: Géringer keresi eredménytelenül Berkit a kapu előtt, majd Toma György beadása pattan meg a nyíregyházi védelem egyik játékosán

15. PERC: Lakatos indításából Lukács indul meg a Nyíregyháza kapuja felé, a játékos szélről érkező beadása pontatlan, nem volt érkező a labdára.

12.  PERC: Nagy kavarodás a Nyíregyháza kapuja előtt a lövéssel végül Oldal Tibor próbálkozik meg, a labda azonban a kapu helyett az egyik vendégjátékoson pattan meg.

10. PERC: A mérkőzés első szögletét Berki István végzi el, a vendégek mentenek a kapu előtt, így helyzet nem alakult ki a sarokrúgásból.

7. PERC: Svedyuk szabadrúgását Ötvös Ferenc próbálta fejjel a kapunkba juttatni, mellé.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kazincbarcika sárga-kékben, a Nyíregyháza tiszta fehérben lépett pályára. A találkozó játékvezetője: Farkas András, asszisztensei: Kovács II Gábor és Máyer Gábor, a tartalékjátékvezetőpedig Dolnegó Bálint.

A Merkantil Bank Liga soron következő hetedik fordulójában a Nyíregyháza Spartacus FC csapatát fogadjuk a putnoki Várady Béla Sportközpont.