ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KAZINCBARCIKA - SZOMBATHELYI HALADÁS

KAZINCBARCIKA - SZOMBATHELYI HALADÁS 0-1

90+2. PERC:  Farkas András kap sárga lapos figyelmeztetést.

90. PERC: A mérkőzés végén 3 perc lesz a hosszabbítás.

88. PERC: A Szombathelyi Haladás csapatából Novák Csanád is kap egy sárga lapot.

86. PERC: Oltean kap sárga lapos figyelmeztetést.

82. PERC: Ugyan megszereztük egyenlítő találatunkat, a gól mégis érvénytelen.

80. PERC:  A Szombathelyi Haladás is kihasználja utolsó cserelehetőségét, 21-es Szalay Szabolcsot 72-es Füleki Márk váltja.

75. PERC: Cserél a vendégcsapat 88-as Tóth Martin érkezik 31-es Németh Márió helyére.

73. PERC: Novák lő a tizenhatoson belül, Horváth  könnyedén véd.

67. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál, 9-es Berki Istvánt 17-essel Oltean Sergiu váltja, valamint 20-as Kercsó Bence helyére 11-es számmal Ádám Ferenc érkezik.

65. PERC: Cserél a Szombathelyi Haladás,14-es Gaál Bálint helyére 25-ös Novák Csanád érkezik.

64. PERC: Mezőnyben folyik a játék, komolyabb helyzet egyik kapu előtt sem alakult ki.

61. PERC: Áll a játék, Krausz Rault kell ápolni.

55. PERC: A második félidő első szögletét a Kazincbarcika csapatából Berki István végzi el.

50. PERC: A Szombathelyi Haladás csapatából 76-os számmal játszó Kiss Bence kap sárga lapos figyelmeztetést.

46. PERC: A félidőben változtat Gálhidi György, 8-as számú Lakatos Miklóst 14-essel Iszák Dominik váltja.

45. PERC: Az első játékrész végén nincs hosszabbítás.

43. PERC: Krausz Raul kap sárga lapos figyelmeztetést.

38. PERC: A vendégek ötödik szögletét Eszlátyi végzi el a baloldalról, kontrázhat a Kazincbarcika.

37. PERC: Farkas beadása után Virág Ákos lövése az oldalhálót találja el.

33. PERC: Oldal Tibor lövését Rózsa fogja.

30. PERC: Kiss Bence lövése néhány centivel suhan el a kapufa mellett.

28. PERC: Heil indítja Lukácsot, a Szombathely éri el hamarabb a labdát.

26. PERC: Németh Máté adja be, Fótyik fejeli ki a labdát, a második vendégszöglet következik.

25. PERC: Eszlátyi adja be középre, Farkas András ment a kapunk előtt.

22. PERC: Berki adja be Virágnak, aki Oldal Tibort játssza meg a tizenhatoson belül, 7-es számú játékosunk mellé lövi a labdát.

19. PERC: A Kazincbarcika második szögletét is Berki István végzi el, jól  csavarodik a labda, Oldal Tibor fejeli a kapu felé.

15. PERC:  8-as számmal játszó Lakatos MIklós kap sárga lapos figyelmeztetést.

12. PERC: Berki István szabadrúgását a vendégek fejelik ki.

11. PERC: A Szombathelyszabadrúgását Virág Ákos fejeli ki, bedobás következik.

6. PERC: Vendégszöglet után, egy lecsorgó labdát 70-es számmal Jancsó András értékesít és szerzi meg a vezetést a Szombathelyi Haladás.

2. PERC: A mérkőzés első szögletét Berki István végzi el.

1. PERC: Elkezdődött a mérkőzés, a Kazincbarcika kék-sárgában, a Haladás feketében lépett pályára. A mérkőzés játékveztője Szigetvári Márk, asszisztensei ifj. Varga Gábor és Szilágyi Norbert, a tartalékjátékvezető Ducsai József.