ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : BFC SIÓFOK - KAZINCBARCIKA

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

VÉGEREDMÉNY: BFC SIÓFOK - KAZINCBARCIKA 0:0

2. FÉLIDŐ

90+2. PERC: A hosszabbítás perceiben Géringer Tamás kap sárga lapot.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc hosszabbítás következik.

89. PERC: A Siófok csapatából 7-es számmal játszó Magasföldi József kap sárga lapos figyelmeztetést.

88. PERC: Siófoki szöglet után Iszák Dominik ment a Kazincbarcika kapuja előtt.

86. PERC: Gálhidi György is él harmadik cserelehetőségével, 5-ös Lukács Raymond helyére 26-os Fekete Ádám  érkezik.

84. PERC: Az elmúlt percekben érezhetően a Siófok uralja a játékot, azonban komolyabb helyzetet nem sikerült kidolgozniuk.

81. PERC: A Siófok vezetőedzője Gál István él utolsó cserelehetőségével, 11-es Bencze Márk helyére 27-es Kővári Róbert érkezik.

80.PERC: Bencze Márk lövése a néhány centivel a kapunk mellett száll el.

79. PERC: Berki szabadrúgását követően ezúttal a Kazincbarcika játékosai reklamálnak büntetőt kezezés miatt.

73. PERC: Nagy a kavarodás a Kazincbarcika kapuja előtt, a hazaiak ismét kezezést reklamálnak, de a játékvezető kirúgást int.

67. PERC: Újabb siófoki csere, 15-ös Horváth Péter helyére 10-es számmal Elek Bence érkezik.

65. PERC: Tajthy Tamás kapunk elé beadott labdáját Fila Károly húzza le.

63. PERC: A második siófoki szögletet követően nem forgott veszélyben a Kazincbarcika kapuja.

62. PERC: Bencze Márk keresi a labdával Horváth Pétert, Fótyik Dominik fejel a kapunk előtt.

60. PERC: Áll a játék, a földön fekvő Lukács Raymondot kell a pályán ápolni.

58. PERC: A Kazincbarcika javára megítélt szabadrúgást Berki rögtön kapura csavarja, mellé.

56. PERC: Oldal Tibor lő kapura a tizenhatos előL, az erőtlen lövést a Hutvágner könnyedén fogja.

55. PERC: Cserél a Siófok a pályát 29-es Balogh Bence Benitó hagyja el és helyére 7-es számmal Magasföldi József érkezik.

53. PERC: A Siófok csapatából 5-ös számmal játszó Tajthy Tamás kap sárga lapos figyelmeztetést.

52. PERC: Gálhidi György második cserelehetőségét használja ki, 22-es számmal játszó Toma Györgyöt 20-as Kercsó Bence váltja.

48. PERC: Újabb Berki István által elvégzett szöglet, melyet ezúttal a hazaiak kapusa ér el hamarabb, mint a Kazincbarcika játékosai.

47. PERC: A Kazincbarcika szögletét Berki István végzi el, Oldal Tibor fejel kapura a Hutvágnernek kellett védenie.

46. PERC: A szünetben változtatott Gálhidi György, 17-es Oltean Sergiu Adrián helyére 7-es számmal Oldal Tibor érkezett.

1. FÉLIDŐ

45. PERC: Az első játékrész végén egy percet hosszabbít a játékvezető.

43. PERC: Mikló adja be szélről, Berki a siófoki kapu felé lövi a labdát.

41. PERC: Oltean Sergiu Adrián kap sárga lapos figyelmeztetést, a Kazincbarcika 17-es számú játékosa így ötödik sárgalapját kapta az idei bajnokságban, ennek következtében a jövőheti bajnoki mérkőzésen nem léphet pályára.

39. PERC: Toma György szerez labdát, kapura is vezeti azt, a lövést a hazaiak halóőre könnyedén fogja.

32. PERC: Csilus Tamás lövése Mikló Rolandban akad el, a hazaiak által reklamált büntető elmarad, a mérkőzés első siófoki szöglete következik.

29. PERC: Ismét áll a játék, a hazai csapat 8-as számú játékosát Horváth Attilát kell ápolni.

25. PERC: Csilus Tamás íveli át saját térfelükről a kapunk felé a labdát, Fila Károly korábban érkezett , mint a siófoki játékosok.

22. PERC: Balogh Bence kerül szembe Fila Károllyal, kapusunk védi a siófokiak 29-es számú játékosának lövését.

20. PERC: Lukács a tizenhatoson belül veszít labdát.

15. PERC: Toma Györgyöt kell ápolni a pályán.

13. PERC: Mikló adja be szélről a ladbát, de Berki rosszul találja el azt a tizenhatoson belül.

12. PERC: Toma György szerez labdát a középpályán egészen a tizenhatosig vezeti azt, de sem Berkinek, sem Lukácsnak nem jó az átadás.

8. PERC: Szakály indítja Lorentz Mártont, aki Bencze Márknak adja tovább a labdát ,azonban a kapunk elé csavart lövésre nem volt siófoki érkező.

4.PERC: A Siófok szabadrúgását Tajthy Tamás végzi el, a labdát Fótyik fejeli ki a tizenhatoson belül.

2. PERC: Egy oldalról érkező siófoki lövést Fótyik Dominik hárít a kapunk előtt,ezt követően pedig Fila Károlynak kell védenie.

1.PERC: Elhangzott a mérkőzés kezdetét jelző sípszó. A BFC Siófok - Kazincbarcika találkozót Zám Zsolt vezeti, asszisztensei Király Zsolt és Ország Péter, a tartalék játékvezető Móri Tamás. A hazai csapat fehérben, a Kazincbarcika pedig kék-sárga színekben lépett pályára.