ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KAZINCBARCIKA - SZEGED-CSANÁD GROSICS

90+2. PERC: Krausz Raul szerzi meg a mérkőzés ötödik gólját. KAZINCBARCIKA - SZEGED-CSANÁD GROSICS 3:2

90. PERC: A mérkőzés végén 3 perc hosszabbítás következik.

85. PERC: A Szeged is kihasználja utolsó cserelehetőségét, 3-as Bitó Martn helyére 79-es Orosz Márk érkezik.

84. PERC: A Kazincbarcika mai második szögletét Ádám Fernc végzi el, rosszul.

79. PERC: Cserél a Szeged csapata is, 88-as számmal Tóth Máté váltja 77-es Jovanovic Aleksandart.

78. PERC: A Kazincbarcika kihasználja utolsó cserelehetőségét, hosszú idő után 10-es számmal Kanalos Tony-Markos érkezik 5-ös számú Lukács Raymond helyére.

72. PERC: Varga Szabolcs lövése találja el az oldalhálót.

70. PERC: A Szeged csapatából 7-es számmal játszó Germán Tamás kap sárga lapos figyelmeztetést.

69. PERC: Cserél a vendégcsapat 11-es Gajdos Zsolt helyén 71-es számmal Dragoner Dávid Filip folytatja a játékot.

65. PERC: Második cserelehetőségét használja ki Gálhidi György, 20-as Kercsó Bence helyére 26-os számmal Fekete Ádám lép pályára.

63. PERC: Egy ütközést követően 77-es számmal Jovanovic kap sárga lapos figyelmeztetést, Krausz Raul marad földön a szituációt követően.

60. PERC: Germán passza után Gajdos lő kapura, Fila véd bravúrral. Szöglet következik.

59. PERC: Lukács lövi távolról kapura  a labdát, az erőtlen lövést Takács könnyedén védi.

58. PERC: Ádám adja tovább szélre a labdát Iszáknak, aki Lukács Raymond felé lövi azt, a vendégek védői hárítanak a kapu előtt.

55. PERC:  Varga beadását Oláh Gergő fejelte centikkel a kapu mellé.

54. PERC: Oláh lövi el a labdát, megpattan így Filának védenie sem kell.

50. PERC: Ádám Ferenc adja középre Lukács Raymond irányába, a vendégek védői fejelnek ki. a tizenhatoson belül.

46.PERC: A szünetben változatott a csapaton Gálhidi György, 9-es Berki István helyére 11-es számmal Ádám Ferenc érkezett.

45. PERC: Az első félidő végén, Bitó adta be, Jovanovic értékesítettte a helyzetet. KAZINCBARCIKA - SZEGED-CSANÁD GROSICS 2:2

44. PERC: Lukács lövi kapásból kapura, Takács véd.

42. PERC: A második szegedi szögletet Varga Szabolcs végzi el, Jovanovic lövése az oldalhálót találta el.

38. PERC: A Szeged első szöglete után nem forgott veszélyben a Kazincbarcika kapuja, hiszen a szögletrúgást követően tisztáztak a védőink.

38. PERC: Germán passzolja Gajdosnak, a lövést Fila védi.

31. PERC: Bitó találja el rosszul a labdát a tizenhatoson belül, közben a vendégek térfelén Mikló Rolandot kell ápolni.

28. PERC: Bitó adja középre, Fótyik vágja ki a labdát a tizenhatoson belül.

25. PERC: Lukács Raymond találatának köszönhetően újra vezetést szerez a Kazincbarcika. KAZINCBARCIKA - SZEGED-CSANÁD GROSICS 2:1

23. PERC: Mohl Dávid lő távolról kapura, Fila könnyedén fogja a kapu felé labdát.

20. PERC: A büntetőt 7-es számmal Germán Tamás értékesítette. KAZINCBARCIKA - SZEGED-CSANÁD GROSICS 1:1

19. PERC: Farkas András löki meg Bitó Martint a tizenhatoson belül, ezért a  játékvezető büntetőt ítél a Szegednek.

18. PERC: Farkas hárít a kapunk előtt egy szép szegedi akciót követően.

14. PERC: Krausz passza után Mikló lövi távolról kapura, a vendégek kapusának kellett vetődnie, hogy védje a lövést.

12. PERC: Szépíthetne a vendégcsapat, találatukat azonban a játékveztő szabálytalannak ítélte meg.

11. PERC: Iszák Dominik kap labdát a tizenhatos előtt, a kapu bal alsó sarkába kapásból lövi be a labdát. KAZINCBARCIKA - SZEGED-CSANÁD GROSICS 1:0

9. PERC: A Szeged adja középre a labdát, Farkas András fejeli ki azt a kapu elől.

7. PERC: A Fótyik által elvégzett szabadrúgás a vendégek védőin pattant meg, a Kazincbarcika első szöglteét Berki István végzi el, Takács János ütötte ki a kapu elé tartó labdát.

6. PERC: A  Szeged csapatából 55-ös számmal játszó Deák István kap sárgalpot, miután szabálytalanul állította meg Lukács Raymondot.

1. PERC: Elkezdődött a Kazincbarcika mai mérkőzése, a hazaiak kék-sárgában, a vendégcsapat fehérben lépett pályára. A találkozót Takács Tamás vezeti, asszisztensei Csatári Tibor és Belicza Bence Péter, a tartalékjátékvezető Veizer Roland.