ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : SZOLNOKI MÁV FC - KAZINCBARCIKA

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

VÉGE: SZOLNOKI MÁV FC - KAZINCBARCIKA 2:0

2. FÉLIDŐ

90+2. PERC: A hosszabbítás perceiben a Szolnok is kihasználja utolsó cserelehetőségét, 13-as Kurdics Levente váltja 21-es Kotula Mátét.

90. PERC: A mérkőzés végén négy percet hosszabbít a játékvezető.

90. PERC: Szabó Péter lövését Fila védi bravúrral.

84. PERC: Cserél a Szolnok, 2-es Rokszin Ádám helyére 9-essel érkezik Simon Attila.

83.PERC: A Kazincbarcika harmadik szögletét Oltean végzi el, helyzet nem alakult ki a sarokrúgást követően.

78. PERC: Lukács Raymond kap sárga lapos figyelmeztetést.

74. PERC: Gáldihi Görgy kihasználja utolsó cserelehetőségét 9-es Berki Istvánt 20-assal Kercsó Bence váltja.

73. PERC: Szabó Richárd lő távolról a kapu irányába, Fila fogja a labdát mielőtt Anus Árpád érkezne.

68. PERC: Anus Árpád szerez labdát és a tizenhatoson belülről lő Fila Károly kapuja mellé.

65. PERC: Cserél a Szolnok. A pályát a második gólt szerző, 19-es számú Vólent Roland hagyja el, a játékot 17-essel Anus Árpád folytatja.

60. PERC: Egy perc alatt dupláz a Szolnok, gólszerző: Vólent Roland. SZOLNOKI MÁV FC - KAZINCBARCIKA 2:0

59. PERC: A szolnoki szögletet Tisza Kálmán értékesítette. SZOLNOKI MÁV FC - KAZINCBARCIKA 1:0

58. PERC: Szabó Péter Vólent Roland tfelé tartó beadása után Oltean ment a kazincbarcikai kapu előtt, szöglet következik.

53. PERC: Újabb csere a Kazincbarcikánál ,11-es Ádám Ferenc helyére 5-ös számmal Lukács Raymond érkezik.

51. PERC: A Szolnok csapatából 27-es számmal játszó Földi Marcell kap sárga lapos figyelmeztetést.

46. PERC: A Szolnok második szögletét Rokszin Ádám végezte el, Heil mentett a kapu előtt.

46. PERC: A szünetben változtatott Gálhidi György, 8-as Lakatos Miklós helyére 21-es számmal Géringer Tamás érkezett.

1. FÉLIDŐ

45. PERC: Az első játékrész végén egy perc hosszabbítás következik.

44. PERC: A mérkőzés első szögletét Ádám Ferenc végzi el, a hazaiak kifejelik a labdát, bedobás következik, ez azonban veszélytelen és kontrázhat a Szolnok.

39. PERC: Tisza Kálmán szélről érkező beadása Rokszin Ádám lábán csúszik meg.

37. PERC: Berki szabadrúgásából Oltean fejelhetett volna kapura, de ehelyett a hazaiak kapusa húzta le a labdát

34. PERC: Krausz Raul kap sárga lapos figyelmeztetést.

33. PERC: Földi Marcell fejel a kapunk irányába, felé.

29.PERC: Áll a játék , a Kazincbarcika capatából Krausz Rault a Szolnokból pedig Tisza Kálmánt kell ápolni.

27. PERC: Krausz indítja Iszákot, majd Ádám Ferencnél a labda, akinek a tizenhatoson belüli  indítása Lakatos Miklós felé rövidnek bizonyult.

23. PERC: Heil indítja Oldal Tibort, majd Ádám Ferenc szerzi meg a labdát, azonban 11-es számmal játszó játékosunk lesen volt.

20. PERC: 22-es számmal játszó Szabó Richárd löki fel Ádám Ferencet, a mérkőzés első sárgalapja tehát a Szolnok neve mellé írandó.

16. PERC: Berki lő szélről kapura, felé.

7. PERC: Lakatos szabálytalankodik, a szituációt követő Rokszin Ádám által elvégzett és kapura tartó szabadrúgás azonban Fila kezében landol

3. PERC: Oldal Tibort szerelik szabálytalanul és lökik ki az alapvonalon kívülre, Berki szabadrúgását a tizenhatoson belül a szolnoki védelem fejeli ki.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, melyet Szilágyi Sándor vezet, assszisztensei Tőkés Róbert és Szilágyi Norbert, a tartalékjátékvezető pedig Nazsa Tamás. A Kazincbarcika sárga-kék-kékben a Szolnoki MÁV FC pedig kék-fehér-fehér színekben lépett pályára.