ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KAZINCBARCIKA - AQVITAL FC CSÁKVÁR

90. PERC: A mérkőzés végén  három perc hosszabbítás következik.

87. PERC: Kanalos Tonytól Oltean Sergiu kap labdát, akinek messziről eleresztett lövése centikkel szállt a kapu fölé.

83. PERC: Gálhidi György kihasználja utolsó cserelehetőségét, 26-os Fekete Ádám helyére 10-essel Kanalos Tony-Markos érkezik.

80. PERC: 11-es számmal Ádám Ferenc kap sárga lapos figyelmeztetést.

77.PERC: Szépít a Csákvár, gólszerző 33-as számmal Baracskai Roland. KAZINCBARCIKA - AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:1

76. PERC: A két gólt szerző 7-es számú Oldal Tibort 17-essel Oltean Segiu váltja.

74. PERC: 22-es számmal játszó Toma György piros lappal hagyja ela pályát.

72. PERC: A második gólunkat jegyző 9-es számú Berki István helyére 11-essel érkezik Ádám Ferenc.

71. PERC: Sárga lapos figyelmezetést kapott a Csákvár csapatából 95-ös számú Madarász Márk.

69. PERC: Áll a játék,  a tizenhatosunkon belül Oldal Tibort kell ápolni.

65. PERC: Utolsó cserelehetőségét hazsnálja ki a Csákvár, 17-es Galambosi Ádám helyett 6-os Pratsler Benjámin folytatja a játékot.

63. PERC: Berki István szabadrúgása a kapu előtt landolt, melyet Oldal Tibor értékesíteni is tudott. KAZINCBARCIKA - AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:0

53. PERC: Baracskai Roland egyéni akcióját kapura lövéssel fejezte be, mely jóval Horváth László kapuja mellett szállt el.

46. PERC: A félidőben két helyen változtatott a Csákvár , 5-ös Tányéros Ádám helyére 10-es számmal Kocsis Bence érkezett, valamint 11-es Sipos Zoltán váltotta a 23-as Major Gergőt.

45. PERC: Az első játékrész végén nincs hosszabbítás.

42. PERC: A Kazincbarcika csapatából 22-es számmal játszó Toma György kap sárga lapos figyelmeztetést.

38. PERC: A tizenhatos sarkáról Fótyik Dominik végzi el a Toma György elleni szabálytalanság után megítélt szabadrúgást , amit kapura is tekert, a lövést a vendégek kapusa hárította, azonban a kipattanó labdát Berki értékesíteni tudta. KAZINCBARCIKA - AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:0

34. PERC:  Áll a játék, a Csákvár csapatából 22-es számmal játszó Mim Gergelyt kell ápolni.

29. PERC: Madarász Márk kap labdát a tizenhatosunkon belül, azonban mielőtt kapura lőhetne Géringer Tamás szerezte a Csákvár 95-ös stzámmal játszó játékosát.

28. PERC: A Kazincbarcika csapatából 6-os számmal játszó Heil Valter kap sárga lapos figyelmeztetést, így ő  idei ötödik sárga lapját szerzi és a Budaörs elleni mérkőzést ki kell hogy hagyja.

24. PERC: Labdaszerzés után Oldalt indítottuk, azonban a játékvezető lest ítélt, így helyzet nem alakult ki.

22. PERC: Toma indult meg a köéppályáról, a  tizenhatos sarkáról posszolt Fekete Ádámnak, aki egészen az alapvonalig vitte a labdát, majd a középen érkező Oldalhoz került a labda, amit  a kapuba is  rúgott. KAZINCBARCIKA - AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:0

19. PERC: Madarász Márk beadása után Baracskai Roland fejelt a kapu mellé.

18. PERC: Berki István szabadrúgása Fekete Ádám felé bizonyult hossszúnak.

13. PERC: A sarokrúgás után Oldal Tibor fejel kapura, Markek fogj a labdát.

12. PERC: Toma szép egyéni akciója végén Berki István végzi el a Kazincbarcika szögletét.

9. PERC: A mérkőzés első szögletét a Csákvár csapatából Madarász Márk végzi el, a labda a felsőlécen pattan meg szerencsére kifelé.

4. PERC: Toma kap labdát, oldalról lövi a kapura, felé.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, melyet Ducsai Jószef vezet, asszisztensei Kovács II. Gábor és Sinkovicz Dániel, a tartalékjátékvezető Dolnegó Bálint. A Kazincbarcika sárga-kék-sárgában, a Csákvár tiszta fehérben lépett pályára.