Kazincbarcikai Sport Club
https://kbsc.hu/KÉT JÁTÉKOS FOLYTATJA PUTNOKON KÖLCSÖNBEN

KÉT JÁTÉKOS FOLYTATJA PUTNOKON KÖLCSÖNBEN

Szerző:

Szabó Noémi

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

KBSC archívum 2022.12.31-ig

Ádám Ferenc és Lakatos Miklós ugyan Kazincbarcikán kezdték meg felkészülésüket a tavaszi szezonra, azonban a csapat és a játékosok közös megyezésének köszönhetően a nagyban átalakuló Putnok FC-nél kapnak tavasszal lehetőséget.

Lakatos Miklós nem sokkal a 2019/2020-as szezon kezdete után, a nyári felkészülést követően érkezett hozzánk. A 20 éves játékos első magyarországi klubja a Merkantil Bank Ligában szereplő Kazincbarcika volt. Itt tizenhét bajnokin szerepelt a vezetőedző által felállított keretben, hat mérkőzésen lépett pályára kezdőként, három alkalommal volt csere és hétszer ült kispadunkon, valamint egy Magyar Kupa meccsen is lehetőséget kapott.

Ádám Ferenc József 2019 telén az azóta megszűnt Ózdi KSC csapatától érkezett Barcikára. A tavalyi szezonban lejátszott 15 mérkőzéséből, egyszer kezdett és kilencszer lépett csereként pályára, ekkor két gól is neve mellé került. Az idei bajnokság elmúlt fél évében Ádám Ferenc tíz bajnoki mérkőzésen viselte a Kazincbarcika csapatának mezét és a Svábhegy elleni kupa meccsen két góllal is biztosította csapatunk győzelmét.

A játékosok hosszabb távú karrierjére összpontosítva és a több játéklehetőség reményében kerültek az NB3 Keleti csoportjában szereplő Putnok FC csapatához.

Sikeres fél szezont kívánunk Lakatos Miklósnak és Ádám Ferencnek!

 

Képek forrása: boon.hu / dvtk.eu

 

További híreink

Kolorcity KBSC - Cigánd SE 2-1 (0-0)

Dátum: 2026. júl 04. 14:00

Egy góllal legyőztük a Cigándot a harmadik nyári felkészülési mérkőzésünkön. Góljainkat Katona István és Juhász Zsombor szerezték. Hajrá, Vegyész! Hajrá, Barcika!

Juhász Zsombor a KBSC játékosa

Dátum: 2026. júl 02. 21:00

Juhász Zsombor személyében a Kolorcity KBSC egy - az ellenfél kapuja előtt is hatékony - védőként és védekező középpályásként is bevethető labdarúgót igazolt. Zsombor az NB III. Dél-Keleti csoportjának bajnokától, a Gyirmót ellen osztályozót játszó Monortól érkezik Kazincbarcikára, és már kezdőként pályára lépett mindkét felkészülési mérkőzésünkön.

Tudatos folyamatok jellemzik az átigazolási politikát

Dátum: 2026. júl 02. 12:00

A Merkantil Bank Liga szabályainak és a Magyar Labdarúgó Szövetség ajánlásainak megfelelő tudatos folyamatok jellemzik a Kolorcity KBSC-nél zajló nyári játékospolitikát. Mint ismert, a másodosztályban csak magyar játékosok léphetnek pályára, így a külföldi labdarúgók szerződésük lejártával távoztak Kazincbarcikáról, ugyanakkor - a magyar labdarúgás érdekeit szem előtt tartva - két fiatal (egy 2006-os és egy 2007-es születésű vagy annál fiatalabb) játékosnak minden csapatban folyamatosan pályán kell lennie, ezért most az egyik fő szempont a szabályoknak megfelelő fiatal, tehetséges labdarúgók szerződtetése. Klubunk folyamatosan készül a bajnokság július végi rajtjára, az átigazolási időszak ugyanakkor szeptember elején zárul, így akár még augusztusban is érkezhetnek új labdarúgók.

Budapesten kezdjük a bajnokságot

Dátum: 2026. jún 30. 20:00

A BVSC-Zugló vendégei leszünk a Merkantil Bank Liga 1. fordulójában, rá egy hétre pedig a Videotont fogadjuk hazai pályán. A Magyar Labdarúgó Szövetség versenybizottsága elkészítette a Merkantil Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását.

Eredmények

KBSC Galéria