ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: DUNA ASZFALT TLC - KAZINCBARCIKA

VÉGEREDMÉNY: DUNA ASZFALT TLC - KAZINCBARCIKA 2:2

90+2. PERC: Szöglet után egyenlít a Kazincbarcika, Krausz Raul góljával DUNA ASZFALT TLC- KAZINCBARCIKA 2:2

90. PERC: A mérkőzés végén 3 perc hosszabbítás következik.

90. PERC: 24-es számú Farkas András és 8-as számmal játszó Tölgyesi Viktor kapnak sárga lapos figyelmeztetést.

88. PERC: Fótyik Dominik találja el a hazaiak kapujának oldalhálóját.

85. PERC: A második félidőre ismét látványosan feljavult  a Kazincbarcika játéka, az elmúlt percekben mi uraltuk a mérkőzést.

83. PERC: A Tiszakécske is kihasználja utolsó cserelehetőségét, 11-es Lukács Dániel helyére 19-es Gréczi Gábor érkezik.

77. PERC: Egy hátul eladott labdát megszerezve és az abból kialakított helyzetet követően Kovác Alan góljával zárkózunk fel. DUNA ASZFALT TLC - KAZINCBARCIKA 2:1

76. PERC: Debütál a Kazincbarcika színeiben 8-as számmal játszó Hegedűs Márk, aki 7-es Oldal Tibort váltja.

72. PERC: Második cserelehetőségével él a hazaiak veztőedzője, 5-ös Horváth Adrián érkezik a pályát elhagyó 16-os Kirchner Krisztián helyére.

68. PERC: 23-as Simon Márk végzi el a Tiszakécske szögletét, a sarokrúgást követően helyzet nem alakult ki a kapunk előtt.

65. PERC: A Tiszakécske csapatából 6-os számú Csáki Róbertet kell ápolni.

63. PERC: Cserél a Tiszakécske, 18-as Zádori Krisztián érkezik 10-es Máté János helyére.

61. PERC: Toma szabadrúgása után ismét Fótyik próbálkozik, a hazai védelem azonban most sem hibázott.

59. PERC: Toma György végezheti el a Kazincbarcika szögletét, Fótyik érkezik fejelni, de a haziak védői blokkolják csapatkapitányunkat.

46. PERC: A második félidő első percében szinte a semmiből 11-es Lukács Dániel góljával növeli vezetését a hazai csapat. DUNA ASZFALT TLC - KAZINCBARCIKA 2:0

46. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés második félideje, a szünetben Dzurják József két ponton változtatott a csapaton, 23-as Gábor Lukács József 10-es Berki István helyére érkezett, valamint 5-ös Németh Tamást 21-es Géringer Tamás váltotta.

45. PERC: A mérkőzés első játékrészének végén nincs hosszabbítás.

44. PERC: Tóth Barnabás kap jó labdát a tizenhatosunk sárkánál, a befejezésbes szerencsénkre hiba csúszott, marad az 1:0.

41. PERC: Áll a játék, a földön fekvő Berki Istvánt kell ápolni,

39. PERC: Toma György kap sárga lapos figyelmeztetést.

38. PERC: Lukács Dáneil beadását követően 16-os számú Kirchner Krisztián szerzi meg a hazaiak vezetőgólját. DUNA ASZFALT TLC- KAZINCBARCIKA 1:0

36. PERC: A Tiszakécske csapatából 17-es számú Farkas Norbert kap sárga lapos figyelmeztetést.

29. PERC: Újabb színes lapot mutat fel a játékvezető, ezúttal 15-ös Krausz Raul kapja a sárgát.

28. PERC: A Kazincbarcika csapatából 14-es számmal játszó, Iszák Dominik kap sárga lapos figyelmeztetést.

27. PERC: Újabb Tiszakécskei szöglet Simon Márk végzi el, a sarokrúgást rögtön követi az ismétlés, a labda Horváth Lászlóé.

20. PERC: Mezőnyben folyik a játék, komolyabb helyzet sem hazai, sem vendégoldalon nem alakult ki az első félidő elmúlt perceiben.

15. PERC: Tiszakécskei szöglet következik, melyet Simon Márk végez el, a beadást követően Tóth Barnabás fejelt kapura, Horváth a felsőléc alól tornázza ki a labdát, újabb sarokrúgás jön. Az ismétlés után Simon Márk kerül földre,  a szabdrúgásból egy távoli kapuralövéssel próbálkozik a hazai csapat.

10. PERC: A mérkőzés első szögletét Berki István végzi el, a labdára érkező Krausz Raul kerül földre. A szituációt követően Németh Tamás végezhet el szabdrúgást, amit Kovác Alan fejelne kapura, eredménytelenül, a labda a hazak kaapusáé.

6. PERC: Iszák átadása után Németh sikertelenül küzd a labdáért a hazaiak tizenhatosa előtt, a Tiszakécske kontrája veszélytelen.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a hazai csapat fehérben, a Kazincbarcika sárga-kék-sárga színekben lépett pályára. A mai találkozót Takács Tamás vezeti, asszisztensei Csatári Tibor és Belicza Bence Péter, a tartalék játékvezető Hanyecz Bence.