ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KAZINCBARCIKA - WKW ETO FC GYŐR

VÉGE: KAZINCBARCIKA - WKW ETO FC GYŐR 2:2

90+4. PERC: Andric Nemanja tizenegyesből egyenlít. KAZINCBARCIKA - WKW ETO FC GYŐR 2:2

90+2. PERC: A játékvezető büntetőt ítél a Győrnek és Toma Györgyöt ki is állítja.

90. PERC: A mérkőzés végén öt percet hosszabbít a játékvezető.

89. PERC: Toma ellen elkövetett szabálytalanság után , 7-es Vashkeba Vasyl kap sárga lapot.

88. PERC: Toma a tizenhatoson belülről továbbítja a labdát Feketének, aki csak belepöccinteni tudott a labdába, így Gyurákocsik könnyedén fogta.

79. PERC: Óriási helyzetet dolgoz ki Toma György, a kapu előtti kavarodást követően sajnos nem tudjuk növelni góljaink számát.

78. PERC: Fejes középreadását követően Fila Károly húzza le a labdát.

75. PERC: Harmadik cseréjét használja ki Kondás Elemér,  16-os Kiss Máté folytatja a játékot 6-os Dvorschák Gábor helyett.

73. PERC: A haramadik győri szöglet veszélytelen.

71. PERC: Utolsó cserelehetőségével él a Kazincbarcika, 7-es Oldal Tibort 9-es számmal Fekete Ádám váltja.

69. PERC: Toma György is kap egy sárga lapot.

68. PERC: Kettős csere a Győr csapatában, 91-es Lovrencsics Balázs 9-es Horváth Zoltán helyére érkezik, illetve 20-as Simon András 44-es Gaál Bálintot váltja.

66. PERC: 46-os számmal Simon Ádám kap sárga lapot.

65. PERC: Ducsai József játékvezető Dzurják Józsefet figyelmezteti sárga lappal.

64. PERC: Kényszerű csere a barcikánál, egy korábbi sérülést követően a mai mérkőzésen is bravúrral védő Horváth fájlalja az oldalát, aki helyett 12-essel Fila Károly lép pályára.

61. PERC: Horváth Lászlót kell ápolni a pályán.

59. PERC: 17-es Korbély Kristóf helyén újabb játékos mutatkozhat be a Kazincbarcika színeiben, a pályára 20-assal Leonardo Mitruscsák érkezik.

57. PERC: Áll a játék, Krausz Rault kell ápolni a pályán

56. PERC: Andric íveli középre a Győr szabadrúgását, ismét Horváth ment a tizenhatoson belülről.

55. PERC: Jobb oldali beadást követően ismét Horváth fejelt, amit kapusunk öklözött ki .

54. PERC: Fejes beadását követően Horváth fejelt kapuba a bal alsóba tartó labdát Horváth László ütötte ki bravúrral

52. PERC: A Győr csapatából 8-as Bagi István kap sárga lapot.

51. PERC: Gaál szabadrúgása a sorfalban akadt el, az ismétlést a gólvonalról Fótyik mentette bravúrral lábbal.

49. PERC: A Kazincbarcika csapatából 11-es számmal játszó, Kovác Alan kap sárga lapos figyelmeztetést.

46. PERC: A félidőben egyik vezetőedző sem változtaott a csapatok összeállításán.

45+1. PERC: Kovác Alannak adódik helyzete a hosszabbításban, a vendégek kapusa bravúrral véd.

45. PERC: Az első játékrész végén egy perc a hosszabbítás.

44. PERC: A félidő hajrájában Vashkeba Vasyl góljával szépít a Győr. KAZINCBARCIKA - WKW ETO FC GYŐR 2:1

42. PERC: Újabb sárga lap, ezúttal Krausz Raul kapja, így idén másodszorra szerzi meg az ötödik lapját, ami miatt a jövő heti Vasas elleni találkozón nem léphet pályára.

41. PERC: Oldal Tibor kap sárga lapos figyelmeztetést.

40. PERC: Toma szabadrúgását követően Krasz Raul fejeli kapuba a labdát. KAZINCBARCIKA - WKW ETO FC GYŐR 2:0

39. PERC: Újabb sárga lapot oszt kia  játékvezető, ezúttal 90-es számú Kovács Krisztián kapja.

36. PERC: A játékvezető a Győr csapatából 19 -es számmal játszó, Andric Nemanjat figyelmezteti sárga lappal.

32. PERC: Gaál próbálkozik egy távoli lövéssel, a labda ismét kapusunké.

30. PERC: Bagi kapuralövését Horváth védi.

25. PERC: Az első győri szögletet Gaál Bálint végzi el, veszélytelen a beadás. Kontrából a barcika indulhat: Kovác, Toma, Oldal, majd Kovác a labda útja , aki kapuba is juttaja azt. KAZINCBARCIKA - WKW ETO FC GYŐR 1:0

19. PERC: Bodobás után ismét a vendégeknek adódik helyzetünk, Horváth öklözi ki a labdát, majd a kipattanót Krausz rúgja ki a kapunk elől.

14. PERC: Bagi bedobása után Horváth ment a tizenhatosunkon belül, a kontrából Oldal Tibornak adódott helyzete, sajnos a gólszerzés elmarad.

8. PERC: Toma szabadrúgását követően a győri védők fejelik ki a labdát, az első hazai szöglet következik.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kazincbarcika sárga- kék- sárgában, a WKW ETO FC Győr csapata fehérben lépett pályára. A mai találkozó játékveztője Ducsai József, asszisztensei  ifj. Varga Gábor és Kovács II Gábor, a tartaléljátékveztő pedig Káprály Mihály.