ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: VÁC FC - KAZINCBARCIKA

VÉGEREDMÉNY : VÁC FC - KAZINCBARCIKA 0:1

90+1. PERC: Nagy a kavarodás Horváth kapuja előtt, Szalánszki fejesét Horváth védi.

90. PERC: A mérkőzés végén két perc a hosszabbítás.

88. PERC: Utolsó cserehetőségével él Dzurják József , 14-es számmal Iszák Dominik 5-ös Németh Tamás helyett érkezik.

87. PERC: Kovác Alan szerzett egy találatot, gól helyett azonban sárga lapot ítél 11-es számú játékosunk részére a játékvezető. Marad a 0:1.

84. PERC: 19-es számmal Tóth Dominik Bence kap sárga lapot.

77. PERC: Második csereként, 21-es Géringer Tamás 20-as Leonardo Mitruscsákot váltja.

73. PERC: A hazaiak 2-es számú játékosát, Géringer Lászlót figyelmezteti sárga lappal a játékvezető.

72. PERC: Toma György beadását Kovác Alan csúsztatta a kapuba. VÁC FC - KAZINCBARCIKA 0:1

71. PERC:  A Vác csapatából 5-ös számú Dulló Martin kap sárga lapos figyelmeztetést.

70. PERC: Oldal próbálkozik egy távoli lövuéssel, a labda a felsőléc mellett száll el.

67. PERC: Változtat csapata összeállításán Dzurják József is, 7-es Oldal Tibor 24-es Farkas András helyett lép pályára.

66. PERC: Fótyik Dominik kapuralövését a hazaiak kapusa fogja.

65. PERC: Második  cserelehetőségével él a Vác vezetőedzője, 12-es Kakuk Eriket 7-es Szalánszki Gergő váltja.

60. PERC: A második félidő első negyedében egyértelműen dominálunk, hiszen a játék nagyrészt a Vác térfelén zajlik.

59. PERC: A mérkőzés sokadik sárgalapját ezúttal Oltean részére osztotta ki a játékvezető.

57. PERC: Szép támadást vezet a Kazincbarcika, Toma távolról indítja Krauszt, aki visszajátssza a labdát 22-es számú játékosunknak, az újabb beadás egy szögletre lett elég. A sarokrúgást Németh végzi el, de hosszúnak bizonyul.

51. PERC: Toma szögletét Juhász György fejeli ki, újabb sarokrúgás következik, melyet Németh végez el a másik oldalon, a beadást a hazai kapus hárítja.

49.  PERC: Németh Tamás szabadrúgását Miklónak teszi tovább, aki lövésével Krauszt találja meg a labdával, Mitruscsák következhetne, aki azonban a hazai védők sűrűjébe került.

47. PERC: A váciak Szenes Bence által szélről elvégzett szabadrúgását Horváth fogja.

46. PERC: A szünetben a Vác csapatában történt változás, 6-os Szűcs Kristóf helyett 19-es Tóth Dominik Bence folytatja a játékot.

45. PERC: A mérkőzés legnagyobb helyzete maradt ki, Heil passzolt Kovácnak a tizenhatoson belül, a Kazincbarcika játékosa rossz ütemben érkezett és nem tudta értékesíteni a helyzetet.

45. PERC: Toma György szöglete után a hazaiakról pattan ki a labda, az ismétlést követően nincs helyzet.

41. PERC: A szögletet követően Krausz centikkel marad le.

40. PERC: Németh próbálkozik kapuralövéssel a tizenhatos sarkáról, a labda a hazai védőkről pattan ki.

37. PERC: Heil Valter kap sárga lapos figyelmeztetést.

36. PERC: A Kazincbarcika első szögletét NémethTamás végzi el. a Kazincbarcika játékosai között végül Halasi húzza le a labdát.

29. PERC: Miklót szerelik a váci kapu előtt, játékosunk a földre kerül a reklamált büntető azonban elmarad.

27. PERC: Mitruscsák adhatja be a labdát szélről, a hazai védők azonban megelőzik a barcika játékosait, nem tudtunk helyzetet kialakítani a szituációból.

25. PERC: Juhász György bedobását követően Krausz Raul fejeli ki a labdát a tizenhatoson belülről, a kipattanóra a váciak érékeznek, Krausz ismét ment a kapu előtt.

24. PERC: Újabb színes lapot mutat fel a játékveztő, a mérkőzés negyedik sárgáját a Vác csapatának 6-os számú játékosa , Szűcs Kristóf kapja.

19. PERC: Heil Valter 11-es számú Bartos Juliánt rántja vissza, a szituációt követő Szeles Bence által elvégzett szabadrúgás a kazincbarcikai sorfalat találja el.

15. PERC: A váciak 12-es számú játékosa, Kakuk Erik Viktor is részesül sárga lapos figyelmeztetésben.

11. PERC: Juhász György szabálytalankodik Mitruscsákkal szemben, Szilágyi Sándor játékvezető ismét felmutatja a sárga lapot.

6. PERC: Egy Juhász György ellen elkövetett szabálytalnságot követően Krausz Raul kapja meg a mérkőzés első sárga lapos figyelmeztetését.

3. PERC: Egy távoli szabadrőgás Horváth kapuja elé kanyorodott, melyet Oltean fejelt ki a tizenhatosunból.

1. PERC: A Vác kezdőcsapatában változás történt, 9-es Leffler Benjámin helyett 12-es számmal Kakuk Erik kezdte meg a pályán a találkozót.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a lelátókon csupán hat ember foglal helyet, melyet a Kazincbarcika és a Vác egyesületeinek vezetői és sajtósai tesznek ki. A Vác,  a csapat ideiglenes hazai pályáján piros-kék és kék színekben, a Kazincbarcika sárga-kék-sárgában lépett pályára. A találkozó játékvezetője Szilágyi Sándor, asszisztensei Tőkés Róbert és Sinkovicz Dániel, a tartalék játékvezető pedig Németh Ádám.

A kormány és az MLSZ döntéseinek értelmében mai mérkőzésünk zárt kapuk mögött kerül megrendezésre. A 14:30-kor kezdődő találkozón a két csapat összeállítása a következő: