ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - WKW ETO FC GYŐR

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - WKW ETO FC GYŐR 0:5

90. PERC: Ismét Lipták talált be kapunkba. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - WKW ETO FC GYŐR 0:5

88. PERC: Újabb győri gól, a negyedik találatot 5-ös számú Lipták Zoltán szerezte egy vendég szabadrúgást követő szituációból. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - WKW ETO FC GYŐR 0:4

87. PERC: Priskint indítják hosszan, a lövést Horváth hárítja.

85. PERC: Fótyik passzol Tóth Lászlónak, a beadásra nincs érkező.

83. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben komolyabb helyzet egyik csapat előtt sem adódott.

79. PERC: Cserélt a WKW ETO FC Győr csapata 18-as Vankó Imre 29-es Erdei Milánt váltotta.

78. PERC: Áll a játék Oldal Tiborhoz érkezik az ápolószemélyzet

72. PERC: Harmadik gólját szerzi meg a vendégcsapat, ezúttal a tavaly még színeinkben futballozó 94-es Berki István jegyzi a találatot. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - WKW ETO FC GYŐR 0:3

69. PERC: 14-es Fejes András helyett 11-es Kerkez Milos lépett pályára.

67. PERC: Toma György két szöglete után sem tudunk komolyabb helyzetet kidolgozni.

66. PERC: Utolsó cserelehetőségét használja ki veztőedzőnk 33-as számú Kelemen Marko helyett új igazolásunk 30-as számmal Borbély Bálint mutatkozik be a Kolorcity Arénában.

62. PERC: Kettős csere hazai oldalon. Vitelki Zoltán 5-ös Németh Tamás helyett 20-as számmal Leonardo Mitruscsákot küldi a pályára, illetve 23-as Bereczki Dánielt 7-es Oldal Tibor váltja.

59. PERC: Első cserelehetőségével él a Győr 19-es Májer Milánt 91-es számmal váltja Kiss Máté.

58. PERC: Németh Tamás próbálkozik egy távoli kapuralövéssel, a szituációt követően Kelemen Marko kap sárga lapot a tizenhatoson való kavarodásban.

57. PERC: Toma kap labdát és játsza ki a győrieket, a jó ütemben érkező Németh Tamás kapuralövése azonban a háló mellett landol.

54. PERC: Újabb győri gól, szaabdrúgás után ismét Priskin Tamás a gólszerző. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - WKW ETO FC GYŐR 0:2

53. PERC: A játékvezető reklamálásért kapusunknak Horváth Lászlónak mutatja fel a sárga lapot.

52. PERC: Kelemen Marko próbálkozik, a labda a győri védőké.

50. PERC: Tóth László lövését Gundel-Takács Bence fogja.

49. PERC: Megszerzi a vezetést a WKW ETO FC Győr, a gólszerző 30-as számmal Priskin Tamás. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - WKW ETO FC GYŐR 0:1

48. PERC: A mai mérkőzés hivatalos nézőszáma 578.

46. PERC: A félidőben egyik csapat vezetőedzője sem változtatott a csapat összeállításán.

45. PERC: A mérkőzés első félidejében nem született gól, így 0:0-ás eredménnyel vonultak a csapatok az öltözőbe.

44. PERC: Toma György kap sárga lapos figyelmeztetést.

44. PERC: Farkas András és Mikló Roland építettek fel szép támadást, sajnos kapuralövésig nem jutottunk.

41. PERC: 94-es számmal játszó Berki István a Győr csapatából sárga lapos figyelmeztésben részesül.

41. PERC: Mikló Roland és Bereczki Dániel egy kis szöglet variációval próbálkoznak, ami egy újabb sarokrúgásra lett elég, utóbbi végül a győri védőké.

39. PERC: Berki István próbálkozik egy szélről érkező távoli lövéssel, eredménytelenül.

33. PERC: Toma György szélről adná be a labdát a kapu előtt álló Kelemen Markonak, azonban helyzet nem alakul  ki, hiszen Gundel-Takács Bence fogja a labdát.

31. PERC: A lesen tartózkodó Priskin fejel kapura, a  labda a haló mellett landol.

28. PERC: Németh Tamás próbálkozik egy távoli kapuralövéssel, a labda ba kapu melett száll el.

23. PERC: Az ivószünetet követően bedobással jön a Győr, a kapu előtt azonban Fótyik Dominiké a ladba.

21. PERC: Toma passzol Némethnek, aki a kapu előtt álló Kelement indítaná, a labdát viszont a győri védők rúgják ki.

18. PERC: Győri összejátékot követően Berki elől Farkas András vágja ki a labdát.

16.  PERC: Májer Milán szögletét Fótyik Dominik fejeli ki a kapunk elől.

13.  PERC: Bereczki Dániel végez el szabadrúgást, melyet a vendégek védői hatástalanítanak, kontrából indul a Győr helyzetük azonban veszélytelen.

12. PERC: A Győr csapatából Németh Tamás szabálytalan szerelése miatt 10-es számmal játszó Szimcsó Viktor kapott sárga lapot.

10. PERC: A kapunk elől közeli szabadrúgással próbálkozhat a Győr, melyet Bagi István lő egyből kapura, Horváth öklözi ki a labdát.

8. PERC: Mikló bedobásával Némethet keresi, majd 19-es számú játékosunk kapja vissza és iramodik meg a labdával, a felezővonalnál Tóth Lászlót indítaná, akit az ellenfél játékosai szerelnek.

6. PERC: A mai találkozón az idei bajnokságban először lépett pályára Farkas András, aki sérülés miatt nem tudott eddig játszani, illetve Kelemen Marko is visszatért eltiltásából.

2. PERC: Győri szögletet követően nem alakult ki helyzet a kapunk előtt.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a hazai csapat kékben, a vendégek pedig fehérben léptek pályára. A találkozó játékvezetője Nagy Róbert, asszisztensei ifj. Varga Gábor és Rózsa Dávid,  a tartalék játékvezető pedig Dolnegó Bálint.

-2. PERC: Ünnepli pillanatokkal kezdődik a találkozó, hiszen csapatkapitányunk Fótyik Dominik a mai napon 100. alkalommal viseli  a Kazincbarcika mezét. Dominik színeinkben a pályán eltöltött 8797 perc alatt 13 gólt is szerzett, de a Barcika emblematikus figurájaként a szurkolóink, edzőink és csapattársai is elismerik hétről-hétre nyújtott kimagasló teljesítményét. A meccset megelőzően a KBSC FC Kft. ügyvezetője Wächter Balázs adott át Dominik számára az alkalomra készítettet mezt.

Új névvel kezdődik a Kolorcity Kazincbarcika SC kispadja, hiszen Fila Károly helyett legfrissebb igazolásunk, a korábban a ZTE csapatát is erősítő Szemerédi Norbert a második számú kapusunk.

A 2020/2021-es bajnokság nyolcadik fordulójában a WKW ETO FC Győr csapatát fogadjuk. A két csapat összeállítása a következő: