ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZOLNOKI MÁV FC

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZOLNOKI MÁV FC 1:1

90+1. PERC: Németh Tamás szöglete után helyzet ugyan kialakult, a gól azonban elmaradt.

90. PERC: A mérkőzés végén két perc a hosszabbítás.

88. PERC: Cserél a Szolnoki MÁV FC csapatának vezetőpedzője, 13-as Kurdics Levente helyére 20-assal Iván Milán érkezik.

88. PERC: Áll a játék, ezúttal Majzik Adrián került földre.

86. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC csapatából 10-es számmal játszó Tóth László kap sárga lapos figyelmeztetést reklamálásért.

77. PERC: Csere a Szolnoknál 9-es Szabó Balázs helyett 11-es Berdó Péter lép pályára.

73. PERC: 17-es Kónya Márk szabálytalanul állítja meg Kovác Alant, a szolnoki játékos második sárga lapját kapja a mérkőzésen, amivel így a kiállítás sorsára jut. Emberelőnyben folytatjuk a játékot.

71. PERC: Tóth László indul meg a kapu felé, a tizenhatoson belül Kovácnak passzol, aki az érkező Tomának játsza vissza a labdát, a befejezés hibátlan, de a szolnokiak kapusa véd.

69. PERC: Kényszerű csere következik, a megsérült Tóth Borisz helyére 25-ös számmal Orosz Donát érkezik.

67. PERC: Szolnoki szögletet követően Tóth Andrásé a labda.

66. PERC: Az imént csereként beállt Tóth Borisz sérült meg

64. PERC: Cserél Vitelki Zotán vezetőedző, 20-as számú Leonardo Mitruscsák helyett 18-as Tóth Borisz folytatja a játékot.

61. PERC: Németh Tamás kap sárga lapos figyelmeztetetést.

57. PERC: Áll a játék, Mitruscsákot könyökölte le egy szolnoki játékos, így hozzá érkezett az ápolószemélyzet.

54. PERC: Németh Tamás végez el szögletet, az érkező barcikaiak elől Molnár-Farkas húzza le a labdát. Kontrából indul a Szolnok, amit végól Toma állít meg egy szereléssel.

53. PERC: Kurdics rúgta húsz néterről kapura a labdát, mely végül a felsőlécén pattant, marad a 0:0.

49. PERC: Vendégszögletet követően Oldal Tibor hárít.

48. PERC: Szolnoki szabadrúgást után Farkas András fejelte ki a labdát.

46. PERC: Elkezdődött a mérkőzés második játékrésze, a szünetben egyik csapat veztőedzője sem változtatott.

45. PERC: Az első félidő végén egy percet hosszabbít a játékvezető.

45. PERC: Kovác Alan fejelhetett kapura, de a fejes a kapu fölött szállt el.

41. PERC: Mezőnyben folyik a játék, a mérkőzés elmúlt perceiben komolyabb helyzet egyik oldalon sem alakult ki.

36. PERC: Szolnoki szöglet következik, melyet Tisza Kálmán fejel kapura. Tóth András fogja a labdát.

32. PERC: Németh Tamás ellen követnek el szabálytalanságot a vendégek, a szabadrúgást Toma György végzi el körlbelül húsz méterre a kaputól, a labda a sorfalban akad el.

30. PERC: Áll a játék, a Kolorcity Kazincbarcika SC csapatából Németh Tamáshoz érkezik az ápolószemélyzet. 5-ös számú játkosunk ezt követően tudja folytatni a mérkőzést.

26. PERC: Toma paszolt Bereczkinek, aki Tóth Lászlót indította, miközben a vendégek kapusa már a szolnoki tizenhatos sarkán állt, így Tóth László góljával egyenlíthetett a Kolorcity Kazincbarcika SC KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZOLNOKI MÁV FC 1:1

22. PERC: A mérkőzés első sárga lapján a Szolnok 2-es számú játékosa Rokszin Ádám kapja.

16. PERC: Bereczki Dániel szöglete után a labda egyenesen Molnár-Farkas kezében landol.

16. PERC: Csirmaz és Kardics összjátéka után a vendégek tizenhármasa lő kapura, Tóth András véd.

13. PERC: Oldal Tibor ellen szabálytalankodnak a szolnokiak, a szituációt követően Kovác Alan végzi el a játékveztő által megítélt a szabadrúgást, a labda a sorfal és a kapu mellett egyaránt elszáll.

9. PERC: A mérkőzés kilencedik percében a Szolnok megszerzi a vezetést, a gólszerző 7es számmal Csirmaz István, aki Tóth András kezei között gurította be a labdát a barcikai kapuba. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZOLNOKI MÁV FC 0:1

3. PERC: A mérkőzés első szögletét Németh Tamás végezhette el, a sarokrúgást helyzet nem követte, a labdát a vendégek védői rúgták ki a kapu elől.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kazincbarcika sárgában a Szolnoki MÁV FC pedig kékben lépett pályára. A találkozó játékvezetője Szigetvári Márk, asszisztensei ifj. Varga Gábor és Tőkés Róbert, a tartalékjátékvezető pedig Lovas László.

A Merkantil Bank Liga 2020/2021-es sorozatának tizenhetedik fordulójában Szolnoki MÁV FC csapatát fogadjuk. A mérkőzést a Kolor TV-ben illetve a Kolor TV YouTube csatornáján ITT Önök is élőben nézhetik. A két csapat összeállítása a következő: