ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - FC AJKA

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

VÉGEREDMÉNY : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - FC AJKA 1:0

2. FÉLIDŐ

90+1. PERC: Az Ajka hetedik szögletét Nagy István végzi el, a lövés egyenesen a kapu irányába csavarodik, azonban Horváth kiöklözi a labdát.

88. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC csapatából 30-as Borbély Bálint kap sárga lapot.

86. PERC:  A büntetőt Kovác Alan hibázza el.

86. PERC: Az ajkai tizenhatoson belül Toma ellen szabálytalankodik 8-as Nagy István, aki ezért sárga lapos figyelmeztetést, mi pedig tizenegyest kapunk.

81. PERC: Utolsó cserelehetőségével él Kis Károly, 5-ös Kenderes Zoltánt 8-as Nagy István váltja.

80. PERC: Az ötödik ajkai szögletet rúgja az Ajka,  amit a barciaki védők fejelnek ki.

80. PERC: Nagy Mihály Krisztián ismét gólveszélyes helyzetet teremt Horváth László kapuja előtt, azonban lövését Farkas András blokkolja.

79.  PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC 22-es számú játékosa, Toma György műesésért kap sárga lapot.

70. PERC: Újabb kettős csere az Ajkánál 19-es Csizmadia Zoltán és 6-os Szekér Ádám helyett 10-es Zamostny Balázs és 29-es Szűcs Kristóf kapnak lehetőséget.

69. PERC: Csere a Kazincbarcikánál, a gólszerző 33-as Kelemen Marko helyett 10-es számmal Tóth László érkezik.

68. PERC: Farkas András ellen elkövetett szabálytalanság után 22-es Irimiás Gergő kap sárga lapos figyelmeztetést.

65. PERC: Kettős csere az Ajka csapatánál. 26-os Présinger Ádám és 30-as Soltész Dominik helyett 22-es Irimiás Gergő és 24-es Rétyi Róbert folytatják a játékot.

64. PERC: Soltész szabadrúgása a barciakai sorfalban akad el.

61. PERC: A mérkőzés első sárgalapját Oltean kapja.

59. PERC: A harmadik barcikai szögletet ismét Németh Tamás végzi el, a labda Kelemen Marko elé került, aki a kapu előtti kavarodást követően megszerezte első gólját csapatunkban.  KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - FC AJKA 1:0

56. PERC: Németh Tamás szöglete után Dávid Zoltán ér bele a labdába, a lövést azonban a vendégek védői megakadályozzák.

54. PERC: Majzik szerzett labdát és ezúttal a szélről való bepasszolás helyett ő maga döntött a kapuralövés mellett, amit Horváth Dániel ezúttal is hárítani tudott.

52. PERC: Áll a játék, Németh Tamáshoz érkezik az ápolószemélyzet.

49. PERC: Soltész Dominik szögeltét Horváth magabiztosan öklözi ki.

48. PERC: Présinger Ádám szélről mérkező lövésébe Horváth csak ujjheggyel tud beleérni, ez épp elég ahhoz, hogy gól helyett csak egy szögletet érjen az ajkaiak akciója.

46. PERC: A szünetben egyik csapatnál sem történt csere.

1. FÉLIDŐ

45. PERC: Az első játékrész végén nem hosszabbít a játékvezető.

42. PERC: Borbély passzolt Majziknak, aki szélről beadta a labdát, azonban középen nem volt barcikai játékos, így a bal szélen érkező Farkas András fejezte be az akciót, lövését az ajkai hálóőr védte.

39. PERC: Kezezést követően kap szabadrúgást a Kazincbarcika, melyet Nélmeth Tamás végez el. A jól irányzott lövés a kapura irányul, Horváth Dániel véd.

38. PERC: Ajkai szögletet követeőn Kelemen Marko ment szélről.

32. PERC: Toma szabadrúgását követően Kovác Alan fejel, a labda a kapu mellett száll el.

30. PERC:Csizmadia lő távolról kapura miután Majzikot lerázza magáról, Horváth vetődik és ismét véd.

26. PERC: Nagy passza Görgényié, aki a középen érkező játékoshoz passzolta vissza a labdát, Nagy kapura lőtt Horváth azonban bravúrral védett. Ezt követően az ajkai 7-es ismételt, ekkor Oltean ér jól bele a lövésébe, a kippanót pedig Majzik blokkolta.

22. PERC: Nagy Mihály Krisztián Dávid Zoltán mellett vezeti el a labdát a tizenhatos sarkánál, így folytathatja akciójának kidolgozását, a lövés jól kanyarodik azonban Oltean ment hatalmasat Horváth László kapuja előtt.

19. PERC: Majzik kap labdát Borbélytól, amit jó ütemben vezet a vendégek tizenhatosának irányába, a középen Kovácot kereső beadást követően viszont az ajkai védők tisztáztak.

14. PERC: A mérkőzés első szögletét az Ajka végzi el, helyzet nem alakul ki a sarokrúgást követően a sarokrúgást követően.

9. PERC: Németh szabadrúgása után Oldal Tibor fejelt kapura, Horváth Dániel ismét védett, ezúttal a felsőlécről húzta le a labdát.

8. PERC: Oltean indította Kovácot, 11-es számú játékosunk szélről lőtte kapura a labdát, amit az ajkaiak kapusa, Horváth Dániel fogott meg.

3. PERC: Nagy Mihály Krisztián próbálkozott szélről kapuralövéssel, Horváth László könnyedén fogta az erős lövést.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. A Kolorcity Kazincbarcika SC csapata sárgában, az FC Ajka pedig fehérben lépett pályára. A mai találkozó játékvezetője Takács János, asszisztensei Kovács Gábor (1980) és Rózsa Dávid, a tartalékjátékveztő pedig Farkas Tibor.

Elérkeztnk a 2020-as naptári év utolsó bajnoki mérkőzéséhez. A Kolorcity Kazincbarcika SC a Merkantil Bank Liga huszonegyedik fordulójában, a második tavaszról előrehozott meccsén az FC Ajka csapatát fogadja a Kolorcity Arénában. A mérkőzészt a LINK-re kattintva Önök is élőben nézhetik.