ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC

Vezetőedzőnk, Pacsi Bálint a következő mondatokkal értékelte a mérkőzést:

"Ráerőltetettük az akaratunkat az ellenfélre, tíz egyértelmű gólhelyzetünk volt, amiket sajnos nem rúgtunk be, kevésszer találtuk el a kaput ezekből a helyzetekből. Az ellenfél edzője is gratulált a mérkőzés után a játékunkhoz. Elégedett vagyok a srácok hozzáállásával, de egyben azért szomorúak is vagyunk, mert egy nyerhető mérkőzésből lett döntetlen."

90+2. PERC: Végetért a tavasz első mérkőzése, ami egyik csapatnak sem hozott győzelmet. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 0:0

90. PERC: A mérkőzés végén két perc a hosszabbítás.

88. PERC: Korbély passzol a középen kapu elé érkező Tóth-Gábor Kristófnak, aki kapura is lő, azonban Pogacsics bravúrral hárít.

87. PERC: Csere a Kolorcity Kazincbarcika SC-nél, 8-as Majzik Adrián helyett 18-as Tóth Borisz lép pályára.

85. PERC: Kovács Máté lövése centikkel szállt el a kapu mellett,

83. PERC: Kaposvári szöglet utánZsirai Martin lövését Horváth védi.

78. PERC: A Kaposvár 16-os számú játékosa, Szakály Attila kap sárga lapos figyelmeztetést.

70. PERC: Kettős csere a vendégeknél, 3-as Lakatos Csabát 10-es Bíró Dominik váltja, illetve 14-es Erdei Carlo helyett 16-os Szakály Attila folytatja.

69. PERC: Majzik passzol Kovácshoz, helyzet azonban nem alkul ki, a játékvezető lest int.

67. PERC: Cserél a Kazincbarcika 5-ös Németh Tamás helyett 24-es számmal Farkas András folytatja a játékot.

65. PERC: Szöglettel jön Kazincbarcika, a sarokrúgást követően helyzet nem alakul ki.

64. PERC: Tóth-Gábor Kristóf próbálkozik távolról, lövésére Pogacsics vetődik.

60. PERC: Majzik passzol szélről, a kapu elé érkező Tóth-Gábor Kristóf marad le a labdáról.

58. PERC: Toma György újabb sárga lapot kap, így ő is a kiállítás sorsára jut. A továbbiakban tíz-tíz fővel folyik a küzdelem a pályán.

56. PERC: Első cserelehetőségével él Pacsi Bálint vezetőedző, 11-es Kovác Alan helyett 9-es számmal Korbély Kristóf lép pályára.

51. PERC: Kényszerű csere a Rákóczinál, az imént megsérült 27-es Szarka Ákos nem tudja folytatni a játékos, helyére 23-as Bartos Julián érkezik.

47. PERC: Áll a játék a Kaposvár 27-es számú játékosához, Szarka Ákoshoz érkezik az ápolószemélyzet.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő. Várhidi Péter egy ponton változtatott csapatán, 92-es Balázs Zsolt helyett 55-ös számmal Gál Mátyás lépett pályára.

45. PERC: Az első játékrész végén nincs hosszabbítás.

45. PERC: Nagy Tamás Oldal Tibor ellen elkövetett szabálytansága miatt egy percen belül megkapja második sárga lapját, így a kiállítás sorsára jut. Emberhátrányban folytatja a Rákóczi.

43. PERC: A Kaposvári Rákóczi FC első sárga lapját 88-as számmal Nagy Tamás kapja.

40. PERC: Erdei Carlo szabadrúgása a barcikai védőkben akad el.

38. PERC: A mai mérkőzés első sárga lapját a Kolorcity Kazincbarcika SC 22-es számú játékosa Toma György kapja.

34. PERC: Tóth-Gábor Kristóf ügyesen tartotta meg a labdát a jobb szélen, beadása azonban épphogy elkerülte a kapu elé érkező Oldal Tibort.

30. PERC: Majzik Adrián távoli lövése a felsőlécet találja el.

24. PERC: Majzik végez el távolról  szabadrúgást, a lövés egyből kapu irányába kanyarodik, Pogacsicsnak kell  védenie.

20. PERC: Kovác próbálkozhatna, a labda azonban a kapujából kiérkező Pogacsicsban akad el.

11. PERC: Az ismétlés is Némethé, aki ezúttal nem a kapu elé, hanem a középpályán álló Kovács Máténak passzol. 74-es számú játékosunk a kapu elé lövi a labdát, azonban a nagy tömörlésben nem sikerül kapuralövéssel próbálkoznunk.

10. PERC: Újabb helyzet fűződik Oldal nevéhez, ezúttal ez egy sarokrúgásra elég. Németh Tamás szögletét követően helyzet nem azonban alakul ki. újabb szöglet következik.

9. PERC: Kovác Alan vezeti kapura  a labdát, lövése pontos, Pogacsics véd.

7. PERC: Kovács Máté passzol szélről Oldalnak, aki ugyan kapura lő, ezúttal felé.

5. PERC: Kovác Alan lőtt kapura, lövése a kapu mellett száll el.

1. PERC: Oldal Tibor lőtt kapura azonban a labda a vendégek védőin akadt el, majd ezt követően újra 7-es számú játékosunk próbálkozik, ez keresztben száll el a Pogacsics kapuja előtt.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. A hazai csapat sárga-kék-sárgában, a vendégek pedig fehérben léptek pályára. A mai találkozót Pillók Ádám vezeti, asszisztensei dr. Bede Tamás és Bertalan Dávid, a tartalék játékveztő pedig Sipos Tamás.

Startol az NB2 tavaszi szezonja. A Kolorcity Kazincbarcika SC idén először a Kaposvári Rákóczi FC ellen játszik bajnokit. A mai mérkőzés a LINK-re kattintva élőben nézhetik.