ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : DOROGI FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

VÉGEREDMÉNY: DOROGI FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0:0

2. FÉLIDŐ

90. PERC: A mérkőzés végén két percet hosszabbít a játékvezető.

87. PERC: Cserél a Dorog, 8-as Kanalos Tony-Markos helyére 3-assal Nagyházi Dávid érkezik az utolsó percekre.

84. PERC: Takács harcol ki szögletet a Barcikának,  a sarokrúgás egy ismétlésre elég, az  újabb szögletet követően sem alakul ki helyzet.

81. PERC: Takács passzát követően Csősz lő kapura, fölé.

77. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál, 74-es Kovács Mátét 9-es Korbély Kristóf váltja, illetve 7-es Oldal Tibor helyett 26-os Kalmár Benedek mutatkozik be csapatunknál.

75. PERC: Csere a  hazaiaknál, a csapatkapitány 10-es Mészáros Áron helyett 16-ossal Szedlár Zoltán lép pályára.

74. PERC: Szabó Lukas lő közelről kapura, Horváth László bravúrral véd.

64. PERC: Csillag Dárius szabadrúgása Horváth kapuja felett száll el.

62. PERC: A frissen beállt Girsik ellen Fótyik szabálytalankodik, csapatkapitányunkat is sárga lappal figyelmezteti a játékvezető.

62. PERC: Az első dorogi csere következik, 7-es Zuigéber Ákos helyére 19-es számmal 70-essel Girsik Áron érkezik.

60. PERC: Újabb csere csapatunknál, 8-as Majzik Adrián helyett 4-es számmal Dávid Zoltán folytatja a játékot.

55. PERC: Csere a Kazincbarcikánál, 99-es Tóth-Gábor Kristófot helyett 77-es számmal először lép pályára a Kolorcity Kazincbarcika SC színeiben Takács Tamás.

54. PERC: Csősz szabálytalankodik Zuigéber ellen, 66-os számú játékosunknak is villan a sárga lap.

52. PERC: Szűcs Kornél Szabó Lukas ellen elkövetett szabálytalansága miatt kap sárga lapos figyelmeztetést.

50. PERC: Oldal kapu elé ívelt labdját Tóth-Gábor lőtte mellé.

46. PERC: Elkezdődött a mérkőzés második játékrésze, a szünetben csere egyik csapatnál sem történt.

1. FÉLIDŐ

45. PERC: Kanalos szögletével hosszabbítás nélkül ér véget az első félidő.

39. PERC: Kovács Máté lövését bravúrral védi Borsos Vilmos.

37. PERC: A mérkőzés első sárga lapját a dorogiak 7-es számú játékosa, Zuigéber Ákos kapja.

31. PERC: Kanalos sarokrúgását követően a labda Horváth Lászlóé.

29. PERC: Majzik szögeletét követően helyzet nem alakult ki.

29. PERC: Kovács Máté passzolt középre, ahol a hazai védők az utolsó pillantban mentettek Tóth-Gábor Kristóf elől.

26. PERC: Tóth-Gábor Kristóf adja be a labdát a hazaiak tizenhatosának területére, az érkező barcikai játékosok elől a dorogi védők vágják ki a játékszert.

22. PERC: Egy dorogi támadást követően először Szabó próbálkozott, majd a kipattanóra Kanalos érkezett, az újabb lövést viszont a barcikai védők blokkolták.

20. PERC: Kazincbarcikai sarokrúgás következik, Majzik kis szögelettel próbálkozik. A labda útja: Majzik, Toma, Majzik és Oldal, 7-es számú játékosunknak a dorogi védők gyűrűjében azonban nincs lehetősége a kapuralövésre.

18. PERC: Csillag Dárius szerez labdát, amit Mészáros továbbít Szabó Lukasnak, szép az akció, a befejezés viszont pontatlan, a labda szélről az oldalhálót találja el.

15. PERC: Áll a játék a Dorog 4-es számú játékosához, Kárász Krisztiánhoz érkezik az ápolószemélyzet.

14. PERC: Majzik szabadrúgását követően csak centikkel száll el Borsos kapuja mellett.

11. PERC: Tóth-Gábor Kristóf passzát követően Szűcs Kornél lőtt távolról a dorogi kapu fölé.

7. PERC: Egy szélső beívelést követően az első kazincbarcikai helyzetet is láthattuk, Oldal lövését követően a labda Borsosé.

6. PERC: Szabó Lukas próbálkozik egy kapuralövéssel távolról, a labdát Horváth László könnyedén fogja.

2. PERC: Zuigéber próbálkozhat egy szabadrúgással a hazaiaknak, a labda Horváth kapuja felett száll el.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a hazai csapat piros-fekete-pirosban, a Kolorcity Kazincbarcika SC pedig kékben lépett pályára. A találkozót Gaál Ákos vezeti, asszisztensei Bognár László és Ország Péter, a tartalék játékvezető pedig Kovács Gergely.

Idei második idegenbeli mérkőzésünket a Merkantil Bank Liga huszonötödik fordulójában a Dorogi FC ellen játszuk Tatabányán. Csapatunknál már ma bemutatkozhatnak legújabb  igazolásaink, Takács Tamás és Kalmár Benedek is. A mai meccset a hazai csapat jóvoltából a Dorogi FC YouTube csatornáján IDE kattintva önök is élőben  nézhetik.