ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZENTLŐRINC

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZENTLŐRINC 1:1

90+2. PERC: Fótyik Dominik szabadrúgása Hajagos kezében landol.

90+1. PERC: Tóth-Gábor Kristóf kap sárga lapos figyelmeztetést.

90. PERC: A mérkőzés végén három percet hosszabbít a játékvezető.

87. PERC: Cserél a Kolorcity Kazincbarcika SC 19-es Mikló Roland helyett 5-össel Németh Tamás lép pályára.

85. PERC: Nagy Barnabás egy távoli lövéssével egyenlít. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZENTLŐRINC 1:1

84. PERC: Az elmúlt egy percben Fótyik kétszer is ment a tizenhatoson belül.

82 PERC: Kettős csere a Szentlőrincnél, 10-Harsányi Istvánt 18-as Kovács Dávid váltja, illetve 88-as Újvárosi Ádám helyett 13-assal Babinszky Bence folytatja a játékot.

79. PERC: Harsányi István szerel szabálytalanul a barcikai tizenhatos környékén, így ő is kap egy sárgát.

78. PERC: Újabb sárga lap villan Ducsai játékvezető kezében ezúttal 7-es számú játékosunk Oldal Tibor kapja.

75. PERC: Csere a Kolorcity Kazincbarcika SC-nél 77-es Takács Tamás helyett 24-essel Farkas András folytatja a játékot.

73. PERC: Tóth-Gábor Kristóf tisztán fejelhetett kapura, a labda azonban a kapu fölé száll.

72. PERC: A kihagyott tizenegyes után cserélnek a vendégek, 16-os Törőcsik Péter helyett 6-os Kapronczai Gergely lép pályára.

72. PERC: A Szentlőrinc büntetőjét Harsányi István végzi el, melyet Horváth László a labda irányába vetődve bravúrral véd, marad az 1:0.

71. PERC: Horváth László sárga lapot, a vendégcsapat pedig büntetőt kap.

64. PERC: A vendégek 88-as számú játékosa, Újvárosi Ádámot figyelmezteti sárga lappal a játékkvezető.

63. PERC: A Szentlőrinc is cserél 7-es Mervó Bencét 29-essel Turvund Alexander vátja.

61. PERC: Csere a Kazincbarcikánál, 74-es Kovács Máté helyett 7-es számmal Oldal Tibor folytatja a játékot.

58. PERC: Cenaj Drilon szögletét követően helyzet nem alakul ki a barcikai kapu előtt.

57. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC 77-es számú játékosa Takács Tamás kap sárga lapot.

56. PERC: A vendégeknek lehetősége akadt az egyenlítésre, a lövést Horváth védi, majd az ismétlés nem találja el a kaput.

54. PERC: Tóth-Gábor Kristóf beadása átszáll a vendég védők felett, de a labda Toma György elé került, aki egy jól irányzott lövéssel a kapuba jutatja azt . KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZENTLŐRINC 1:0

49. PERC: Áll a játék, a Szentlőrinc 16-os számú játékosát Törőcsik Pétert kell fejsérülés miatt ápolni.

48. PERC: Hazai labdaszerzést követően Szűcs indul meg a jobb szélen, majd a tizenhatos vonalánál Tóth-Gábor Kristófnak passzolt, akinek beadása azonban pontatlan.

46. PERC: A szünetben Sluka Márián változtatott csapata összetételén. A Szentlőrinc csapatában 9-es Hleba Tamás helyett 33-assal Cenaj Drilon érkezik.

45+1. PERC: Újabb szentlőrinci szabadrúgás, melyet ismét Harsányi végez el, labdája magasan Horváth kapuja fölött száll el.

45. PERC: Az első félidő végén egy percet hosszabbít a játékvezető.

44. PERC: Az előbbi szituációt követő szabadrúgást Harsányi végzi el, a labda jóll száll középre azonban a partjelző lest int.

42. PERC: Toma hátulról száll bele Frőlich Rolandba, 66-os számú játékosunk ezért meg is kapja a sárga lapot.

41. PERC: Kovác ugratja ki bal szélról Miklót, aki középre adta a labdát, ez azonban elszállt, Kovács Máté érkezik menteni a helyzetet, lövése a kapu fölött száll el.

39. PERC: Kovác Alan Nagy Barnabás ellen elkövetett szabálytalansága miatt kap sárga lapos figyelmeztetést.

38. PERC: Harsányi szabadrúgásával egyenesen a kapura céloz, Horváth László a felsőléc alól ment.

35. PERC: Az első szentlőrinci sarokrúgást követően Fótyik fejeli ki a labdát, a kipattanót Nagy Barnabás lő kapura , ezt a próbálkozást Horváth tornázza ki a felsőléc alól.

31. PERC: A mérkőzés utóbbi perceiben mezőnyben folyik a játék, komolyabb helyzet egyik csapat előtt sem adódott.

24. PERC: Toma ugratja ki Takácsot, akinek azonban  hosszúnak bizonyult az indítás.

21. PERC: Egy Kovác Alan ellen elkövetett szabálytalanságot követően  Toma végez el szabadrúgást, a kapu elé lőtt labdára ismét a szentlőrinci kapus érkezik.

20. PERC: A KBSC újabb sarokrúgását Mikló Roland végzi el, a jól csavarodó labdát a kapujából kiérkező Hajagos öklözi ki.

17. PERC: Újabb Toma által elvégzett barcikai szögletet követően Tót-Gábor Kristóf fejel, mellé.

16. PERC: Szentlőrinci kontrát köveően Mervó ment el a jobb szélén Horváth László azonban jó ütemben érkezett ki kapujából.

15. PERC: Egy visszagurított labdát követően Frőlich lő kapura, labdája centikkel száll el a kapufa mellett.

11. PERC: A mérkőzés első szögletét a Kazincbarcika végzi el. Toma György sarokrúgását követően Tóth-Gábor Kristóf csúsztat a kapu felé, a labdát Hajagos Tamás védi, a kipattanóra Szűcs érkezik, aki a kapu felé lő.

4. PERC: Barcikai szabadrúgást kövötően Dávid Zoltán csúsztatott a szentlőrinci kapu irányába, a labda a kapu mellett szállt el.

3. PERC: Áll a játék, a Szentlőrinc 14-es számú játékosát, Keresztes Bencét kell ápolni.

2. PERC: Szélről próbálkozik a Szentlőrinc, Dávid Zoltán hárít a barcikai kapu előtt.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés a Kolorcity Kazincbarcika SC sárgában, a Szentlőrinc pedig piros-feketében lépett pályára. A találkozót Ducsai József vezeti, asszisztensei Ifj. Varga Gábor és Szilágyi Norbert, a tartalékjátékvezető pedig Szigetvári Márk.

A Kolorcity Kazincbarcika SC ma délután a Szentlőrinc csapat ellen játsza soron következő bajnoki mérkőzését a Kolorcity Arénában. A találkozó élőben a LINK-re kattintva nézhető.