ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: DVSC- KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

VÉGEREDMÉNY: DVSC- KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 3:1

90. PERC: A mérkőzés végén három percet hosszabbít a játékvezető.

89. PERC: Csere a hazaiaknál, 88-as Szécsi Márk helyére 14-essel Talpalló Norbert lép pályára.

86. PERC: Egy debreceni szögletet követő kapu előtt történt vélt lerántás után tizenegyest ítél a játékvezető. A labda mögé Dzsudzsák Balázs áll és értékesíti is a büntetőt. DVSC- KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 3:1

84. PERC: Az elmúlt percben két debreceni szögletet is hatástalanított a kazincbarcikai védelem.

82. PERC: Barcikai csere következik, 99-es Tóth-Gábor Kristóf helyére 9-es számmal Korbély Kristóf lép pályára.

76. PERC: Újabb sárga lap villan, ezúttal 5-ös számú játékosunk, Németh Tamás kapja.

73. PERC: Dzsudzsák Balázs szabadrúgását Kinyik Ákos juttaja Horváth kapujába. DVSC- KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 2:1

72. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC csapatából 17-es számú Oltean Sergiu Adrián kap sárga lapot.

69. PERC: Barcikai szöglet következik. Németh Tamás sarokrúgásából helyzet nem alakul ki a debreceni kapu előtt.

64.PERC: Cserél a Kolorcity Kazincbarcika SC, 10-es Tóth László helyett 74-es számmal Kovács Máté folytatja.

64. PERC: Dzsudzsák lő távolról Horváth kapujára, felé.

63. PERC: Bévárdi szélről érkező beadása Sósnak bizonyul magasanak.

59. PERC: Újabb kettős csere a hazaiaknál: 10-es Ugrai Rolandot 22-es Sós Bence váltja, illetve69-es Korhut Mihály helyett 22-es Sós Bence érkezik.

58. PERC: Ugrai szabadrúgása száll el a kapunk fölött.

56. PERC: Szécsi Márk lerántásáért a Kolorcity Kazincbarcika SC csapatából 24-es számú Farkas András kap sárga lapos figyelmeztetést.

52. PERC: Bévárdi jobb oldali beadását követően Fótyik ment hatalmasat a kapunk előtt.

46. PERC: Elekzdődött a második félidőt. A szünetben két ponton változtatott a DVSC, a második játékrészben 21-es Pintér Ádám és 27-es Bódi Ádám helyett 77-es Baráth Péter és 17-es Bárány Donát folytatják a játékot.

45+1. PERC: Egy perc hosszabbítást követően 1:1-es álással ér véget a mérkőzés első játékrésze.

45. PERC: Két debreceni szögletet követően sem alakul ki veszélyesebb helyzet a kapu előtt.

41. PERC: Németh Tamás szabadrúgását Gróf húzza le a labdára érkező barcikai játékosok elől.

36. PERC: Varga és Pintér összjátékát követően utóbbi a befejező, Horváth véd.

35. PERC: Kényszerű csere a Kazincbarcikánál. Takács Tamás körülbelül két perce hagyta el a játékteret sérülés miatt, aminek következtében nem is tudja folytatni a játékot, helyére 11-es számmal Kovác Alan érkezik.

31. PERC: Szabadrúgást követően, Takács Tamás lő kapura és egyenlít a Kazincbarcika számára. DVSC- KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1:1

30. PERC: Tóth László szabálytalan szerelése miatt a DVSC 31-es számú játékosa, Bévárdi Zsombor kap sárga lapos figyelmeztetést.

29. PERC: Újabbb távoli lövés, ezúttal a barcikai kapu irányába, Szécsi Márk lövését Horváth László könnyedén védi.

28. PERC: Németh Tamás lő távolról kapura, a labdát Gróf üti ki.

22. PERC: Dzsudzsák távoli beadása a tizenhatoson belülre érkező Pintér elé kerül, aki szerencsénkre hibázik a labdaátvételkor.

21. PERC: Pintér beadást Szécsi elől mentik a barcikaiak.

16. PERC: Debreceni szöglet következik. A Dzsudzsák sarokrúgásából érkező beadást Kinyik fejeli kapura, mellé.

11. PERC: Ugrai beadásából Szécsi fejel, mellé.

10. PERC: Toma viszi be a labdát a debreceni tizenhatoson belülre, ahonnan védői sűrűjéből Némethnek gurítja vissza a játékszert. Ezt követően 5-ös számú játékosunk egy távoli lövéssel próbálkozik, ami a kapu mellett száll el.

9. PERC: Ugrai kap labdát a barcikai tizenhatos előtt,  a debreceni játékos a kapu fölé lövi a labdát.

8. PERC: Takács Tamás lő a debreceni kapura, Poór Patrik hárít.

3. PERC: Vezet a DVSC! Korhut passzol Szécsinek, aki közelről Horváth kapujába fejeli a labdát. DVSC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1:0

2. PERC: Újabb veszélyes akció, ezúttal a hazai kapu előtt  körülbelül nyolc méterről Tóth László próbálkozik, Gróf véd.

1. PERC: Rögtön debreceni támadással indul a mérkőzés, Ugrai-Szécsi-Ugrai-Dzsudzsák a labda útja, a barcikai védők blokkolnak.

1. PERC: Elkezdődött a mai DVSC elleni mérkőzésünk. A hazai csapat pirosban, a Kolorcity Kazincbarcika SC pedig sárgában lépett pályára. A találkozót Csonka Bence vezeti, asszisztensei Kovács Gábor (1980) és Szilágyi Norbert, a tartalékjátékveztő pedig Olágh Gábor.

A 2020/2021-es bajnokság harmincnegyedik fordulójára kerül ma sor a Merkantil Bank Ligában. A Kolorcity Kazincbarcika SC 17:00 órától a DVSC otthonában játszik. A mérkőzést a hazai csapat jóvoltából a LINK-re kattintva YouTube-on nézhetik élőben.