ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BFC SIÓFOK

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

87. PERC: A Siófok is változtat, 30-as Nikházi Márk helyett 18-as Polényi Gábor folytatja.

86. PERC: Csere a Barcikánál 7-es Oldal Tibor helyett 17-es Oltean Sergiu Adrián lép pályára.

78. PERC: Balogh Bence Benitó szerzi meg a Siófok vezető gólját. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BFC SIÓFIOK 0:1

76. PERC: Csapatunk 22-es játékosa, Toma György kap sárga lapos figyelmeztetést.

74. PERC: Tóth-Gábor Kristóf kap labdát Oldaltól, amit Tomanak passzol, az akciót les miatt a bírói sípszó szakít meg.

72. PERC: Nikházi próbálkozik egy távoli lövéssel, amit egy szöglet követ, mindkettő veszélytelen a barcikai kapura.

68. PERC: Kovác Alan adja középre a labdát, melyről az érkező Kovács Máté centikkel marad le.

66. PERC: A BFC Siófok csapatának összetétele szintén változik, 67-es Cipf Dominikot 29-essel Balogh Bence Benító váltja.

65. PERC: Cserél a Kolorcity Kazincbarcika SC 10-es Tóth László helett 74-es Kovács Máté lép pályára.

61. PERC: A siófoki csapatkapitánynak,  34-es Tajthy Tamásnak villan a sárga lap.

45. PERC: Egy barcikai kontrát követően Jagodics hárít a siófoki tizenhatoson belül.

53. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC csapatából 4-es számú Dávid Zoltán kap sárga lapos figyelmeztetést.

46. PERC: Kettős Siófoki cserével kezdődik a második játékrész, 4-es Gaál Bálintot 30-as Nikházi Márk váltja, illetve 8-as Kecskés Tamás helyett 15-ös Horváth Péter folytatja a játékot.

1. FÉLIDŐ

45. PERC: Az első játékrész végén nincs hosszabbítás.

43. PERC: Csősz szabadrúgása a siófoki sorfalon pattan meg kifelé, szöglet következik, ami veszélytelennek bizonyul.

39. PERC: A Siófok 10-es számú játékosa Elek Bence szövegelésért kap sárga lapos figyelmeztetést.

37. PERC: Cipf végzi el az első siófoki szögletet, mely nem jelent veszélyt Horváth kapujára.

33. PERC: Toma szögletét hátra Cssz irányába passzolja, aki a tizenhatoson belülre rúgja a labdát, a játékszer az egyik siófoki játékos fejét találja el, kirúgás következik.

28. PERC: Tóth-Gábor Kristóf adja be a labdát a középen érkező Kovác Alannek, akinek lövésébe a siófoki védők éppenhogy bele tudnak érni, így a mérkőzés első szöglete következik.

24. PERC: Toma végez el szabadhrúgást, a labdát viszont Hutvágner fogja, így helyzet nem alakul ki.

12. PERC: Oldal távoli kapuralövése a kapu mellett szállt el.

7. PERC: Szabadrúgással jön a Kazincbarcika, Toma lövését a tizenhatoson belülről egy siófoki játékos fejeli ki.

6. PERC: Elek Bence lőtt távolról kapura, azonban ezt Horváth gond nélkül fogta.

4. PERC: Szép barcikai összejátékot követően a befejezésbe hiba csúszott, a kapu irányába tartó lövés magasan a felsőléc felett szállt el.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. A Kolorcity Kazincbarcika SC kékben, a BFC Siófok pedig fehérben lépett pályára. A talákozót Nagy Norbert vezeti, asszisztensei Horváth Zoltán és Tőkés Róbert, a tartalék játékvezető pedig Görög Márió.

Kolorcity Kazincbarcika SC ma késő délután a BFC Siófok csapatát fogadja a Kolorcity Arénában. A találkozót élőben a LINK-re kattintva nézhető.