MOL MAGYAR KUPA - A DVTK ELLEN A LEGJOBB HARMINCKETTŐ KÖZÖTT

Szabó Noémi

KBSC - hírek

Hétvégén rendezték a MOL Magyar Kupa 2021/2022-es kiírásának harmadik fordulóját. A Kolorcity Kazincbarcika SC a Csenger és a Hidasnémeti elleni mérkőzéseket követően hazai pályán fogadhatta a magyar másodosztályban szereplő Szolnoki MÁV FC csapatát. A szombati mérkőzésen számos jól felépített támadást követően Schildkraut szerzett vezetést a harmincharmadik percben, melyet a második félidőben Dvorschák növelt kettőre. A Szolnok a hatvannyolcadik percben szépített Sipos Zoltán találatával, azonban az egyenlítésre már nem került sor, így hosszabbítás nélkül jutott tovább a Kazincbarcika.
A MOL Magyar Kupa harmadik fordulójában, huszonhárom találkozót rendeztek szombaton, illetve vasárnap került sor kilenc mérkőzésre. A forduló zárómérkőzéseit követően (BFC Siófok - Puskás Akadémia FC 1-3; Nyíregyháza Spartacus FC - Budapest Honvéd 1-5)  ki is sorsolták a következő párharcok párosításait. A Kolorcity Kazincbarcika SC az október 27-én (szerda) megrendezésre kerülő negyedik fordulóban újabb NB2-es csapat ellen lép pályára, ezúttal a DVTK együttese látogat majd a Kolorcity Arénába.