ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: PUTNOK FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

VÉGEREDMÉNY: PUTNOK FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0:1

90+7. PERC: Bartos Julián góljának köszöhetően Putnokon sem szakadt meg a jó szériánk.

90+4. PERC: Katona kerül helyzetbe a tizenhatosunkon belül, szerencsénkre nem tud élni a lehetőséggel.

90+2. PERC: Csere a Kazincbarcikánál, 17-es Ádám Ferenc helyett 10-es Kálmán Szilárd érkezik.

90. PERC: A mérkőzés végén hét perc a hosszabbítás.

87. PERC: Csere a Putnok FC-nél, a csapatkapitány, 7-es Takács Péter helyett 24-es Hadházi Sándor érkezik.

85. PERC: Engel Alex közelről lőhet kapura, Fila véd.

82. PERC: Nagy János szabadrúgása a putnoki sorfalon pattan meg.

78. PERC: Sarokrúgást követően Heil Valter fejel kapura, Pápai ismét ment.

77. PERC: Szala Ákos változtat a Putnok FC-n, 8-as Madarász Jánost 19-essel Engel Alex váltja.

75. PERC: Süttő szögletét követően két barcikai játékos is próbálkozik, először kifelé pattan a labda, majd az ismétlés Nagy az oldalhálót találja el.

72. PERC: Kettős csere a Putnok FC-nél, 10-es Kiss Gergőt 9-es Nagy Zsolt váltja, illetve 22-es Juhos Dávid helyett 17-es Laczkó Krisztián folytatja a játékot.

70. PERC: Újabb barcikai csere, 20-as Laczkó Milán helyett 9-es számmal Szabó Balázs lép pályára.

64. PERC: Laczkó vezeti és lövi kapura a labdát, Pápai vetődik, ezzel megakadályozza góljaink számának növelését.

62. PERC: Csere a Barcikánál az imént gólt szerző 23-as Bartos Julián helyett 25-össel Schildkraut Krisztián a folytatásban.

61. PERC: Bartos Julián góljával a Kolorcity Kazincbarcika SC megszerzi a vezetést. PUTNOK FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0:1

57. PERC: Újabb Süttő Attila által elvégzett szögletet követően előbb Nagy, majd Ádám próbálja kapura fejelni a ladbát végül Takács szabadít fel a putnoki tizenhatpson belül.

54. PERC: Süttő szögletét követően nem alakul ki helyzet a hazai kapu előtt.

52. PERC: Süttő szabadrúgása magasan száll el putnoki kapu felett.

46. PERC: A szünetben Varga Attila két ponton változtatt a Kolorcity Kazincbarcika SC összeállításán, 22-es Márton András helyett 24-essel Heil Valter érkezett, illetve 18-as Kovács Dávidot 11-es Vladul Stefan váltotta.

45. PERC: Gól és hosszabbítás nélkül ér véget a találkozó első félideje.

45. PERC: Szögletet követően Dvorschák fejel kapura, a labda Pápai kezlből pattan ki, az ismétlésnél sincs szerencsénk, ekkor már a putnoki kapus fogja a játékszert.

42. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben mezőnyben folyik a játék, helyzet egyik csapat számára sem adódott.

35. PERC: Nagy János szabadrúgása a putnoki sorfalról pattan ki.

34. PERC: Süttő Attila szögletéből érkező labdát Juhos csúsztatja meg fejjel kifelé.

30. PERC: Ádám Ferenc kapuralövése a háló felett száll el.

27. PERC: Újabb putnoki próbálkozás, a szélről érkező labda Fila kapuja mellett száll el.

23. PERC: Takács szabadrúgása jól kanyarodik, a tizenharoson belül tömörülő putnokiak elől azonban védőink kaparintják meg a labdát.

20. PERC: Pápai akadályoz meg egy igéretes baracikai akcióit, a kapu elé érkező ladbát Laczkó elől rúgja ki.

14. PERC: Katona kap jó labdát és körülbelül a tizenhatos vonaláról rúghat kapura, az erőtlen lövés a háló felett száll el.

11. PERC: Kovács Dávid végez el szabadrúgást, a labda Pápaié.

7. PERC: A találkozón elsőként a Putnok FC 8-as számú játékosának, Madarász Jánosnak mutatja fel a sárga lapot a játékvezető.

7. PERC: A mérkőzés első szögletét a putnokiak csapatkapitánya, Takács Péter végzi el, a kapuratartó labdát Fila húzza le.

4. PERC: Bartos próbálkozik egy kapuralövéssel, a labda Pápai kezéből pattan ki, az ismétlést a putnoki védők hárítják el.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Putnok FC feketében, a Kolorcity Kazincbarcika SC pedig sárgában lépett pályára. A találkozót Farkas Tibor vezeti, asszisztensei pedig Kovács Gábor (1980) és Kövér Tamás.

Az NB3 Keleti csoportjának tizendik fordulójában a Putnok FC lát minket vendégül. A hazai csapat egy 6:1-es hajdúszoboszlói vereséget követően akar bizonyítani szurkolóinak a Várady Béla Sportközpontban, miközben mi továbbra is megőrizni kívánjuk jó szériánkat. A 15:00-kor kezdődő mérkőzésen a két csapat összeállítása a következő: