ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - JÁSZBERÉNYI FC

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - JÁSZBERÉNYI FC 4:0

45. PERC: A mérkőzés végén nincs hosszabíbtás, négy góllal nyer a Barcika.

86. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben mezőnyben folyik a játék, egyik csapat kapuja sincs veszélyben.

77. PERC: Székely beadását követően Vladul fejel, azonban a labda a kapu mellett száll el.

73. PERC: Újabb kettős csere a Barcikánál 22-es Márton András és 23-as Bartos Julián hagyják el a játékteret, helyükre 8-as Nagy János és 18- as Kovács Dávid érkeznek.

72. PERC: Csere a Jászberénynél, 11-es Erdős Gábort 77-es Lakatos Dávid vátja.

68. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál, 20-as Laczkó Milán és 24-es Heil Valter helyett 4-es Szemere Balázs és 10-es Kálmán Szilárd érkeznek.

61. PERC: Újabb barcikai gólnak örülhetünk, ezúttal 9-es számmal Szabó Balázs talál be a jászberényi kapuba.  KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - JÁSZBERÉNYI FC 4:0

59. PERC: Jászberényi szögletet követően nagy a kavarodás a barcikai kapu előtt, a vendégek többször próbálkoznak a gólszerzéssel, az utolsó kísérletnél Szabó a gólvonalról ment.

54. PERC: Az imént megsérült 25-ös Schilkraut Krisztián helyett 11-es számú Vladul Stefan érkezik, illetve a Jászberény összeállítása is változik. A pályát elhagyja 10-es Szőllősi Ferenc, 17-es Palcsó Martin, 19-es Nagy Szabolcs és 32-es Laászló Krisztián helyettük 7-es Muhari Zoltán, 8-as Micskó Márk, 69-es Koppermann Robin és 94-es Szanku Kristóf érkezik

51. PERC: A tizenegyest Ádám Ferenc értékesíti el és szerzi meg a Barcika mai harmadik találatát.  KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - JÁSZBERÉNYI FC 3:0

49. PERC: Schildkrautot buktatják a tizenhatoson belül, büntető következik.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő, a szünetben egyik csapat összeállításában sem történt változás.

45. PERC: Egy barcikai labdaszerzést követően a leshatáron mozgó Laczkó kapja remek ütemben a labdát. A jászberényi védők nem tudják megállítani a barcikai játékost, aki magabiztosan a kapuba juttatja a játékszert. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - JÁSZBERÉNYI FC 2:0

44. PERC: Palcsó állítja meg szabálytalanul Szabót. A szituációt követően megítélt szabadrúgást maga a sértett végzi el veszélytelenül.

41. PERC: A Jászberényi FC csapatából 32-es László Krisztián kap sárga lapot.

37. PERC: 20-as számmal Laczkó Milán kap sárga lapos figyelmeztetést.

33. PERC: Schildkraut adja be szélről a labdát, beadása elszáll a lábak előtt.

27. PERC: Bedobást követően Heil Valter fejel kapura és szerzi meg a vezetést. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - JÁSZBERÉNYI FC 1:0

25. PERC: Szabó indul meg a bal oldalon , beadása a középen érkező Laczkónak és Ádámnak ishosszúnak bizonyul.

23. PERC: Újabb távoli próbálkozás Schildkrauttól és újabb védés a vendégek kapusától.

22. PERC: A játékvezető két sárga lapot is kioszt, a Kazincbarcika csapatából 21-es Ur László, a Jászberényi FC együtteséből őedig 10-es Szőllősi Ferenc kapja a figyelmeztetést.

16. PERC: Ádám Ferenc több jászberényi játékost kicselezve lőhet távolról kapura, a labdát a vetődő kapus fogja.

9. PERC: Újabb barcikai támafást követően Laczkó a bal oldalról, kisodródott helyzetből lő kapura, amit könnyedén hárít a vendégek hálóőre.

7. PERC: Schildkraut lő távolról kapura, Bonica fogja a labdát.

7. PERC: Rögzített szituációt követően Heil emelkedik a legmagasabbra és fejeli kapura a labdát, mellé.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kolorcity Kazincbarcika SC kékben, a Jászberényi FC pedig pirosban lépett pályára.  A találkozó játékvezetője Mencsik László, asszisztensei pedig Szilágyi Norbert és Hovanecz Máté.

Az NB3 Keleti csoportjának tizenegyedik fordulójában ismét hazai pályán játszik a Kolorcity Kazincbarcika SC. Csapatunk ma 15:00-tól a Jászberényi FC együttese ellen lép pályára. A két csapat összeállítása a következő: