MOL MAGYAR KUPA - NYOLCADDÖNTŐBEN A KAZINCBARCIKA

A MOL Magyar Kupa soron következő fordulójában a ma esti órákban, 19:30-tól fogadta a Kolorcity Kazincbarcika SC a DVTK együttesét.  Csapatunk a mérkőzés tizenkilencedik percében Székely Krisztián találattának köszönhetően szerzett vezetést, azonban szűk tíz perccel később Horváth Zoltán közelről fejelhette a labdát Megyeri kapujába ezzel egyenlítve vendégeinknek. Az első féidő hajrájában viszont újabb lehetőség adódott a Bacika számára, Nagy János (akárcsak vasárnap a Kisvárda Master Good II. ellen) szabadrúgásból volt eredményes. A találkozó második játékrészében is a Barcika jegyezte az első gólt, a nem sokkal korábban becserélt Vladul Stefan növelte 3:1-re előnyünket. A DVTK hiába tudott hamarosan szépíteni a meccsen duplázó Horváth fejesével, a találkozón 3:2 után nem született több találat, így a Diósgyőr kiesett és Barcika tovább menetelhet a MOL Magyar Kupa idei sorozatában.

A találkozót követően a Kazincbarcika vezetőedzője, Varga Attila a következőképpen értékelt:

"Mindannyian örülünk neki, hogy sikerült győznünk. Jól nézett ki a csapat, jól játszottunk!Nagyon jól védekeztünk és tudtunk végig magabiztosan, higgadtan teljesíteni a pályán!Büszke vagyok a csapatra mert megcsinálták, mertek,hittek és sikerült!"

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DVTK 3-2 (félidőben 2-1)
Gólok: Székely Krisztián 19', Nagy János 41', Vladul Stefan 79' illetve Horváth Zoltán 28' 82'

Annak ellenére, hogy a forduló két mérkőzésére csak jövő héten kerül sor, tegnap és ma megrendezték a MOL Magyar Kupa ide versenykiírásnak negyedik körének legtöbb mérkőzését. Tizennégy továbbjutók ismeretében tehát az M4 Sport műsorán Tisza Tibor egyszeres magyar bajnok labdarúgó közreműködésével a Kolorcity Kazincbarcika SC - DVTK mérkőzés végeztével kisorsolták a következő forduló párosításait. A Kolorcity Kazincbarcika SC a február elején megrendezésre kerülő nyolcaddöntőben az NB3 Közép csoportjában versengő Ceglédi VSE ellen lép majd pályára.