ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 2-0

90+1. PERC: A hosszabbítás perceiben Megyeri véd hatalmasat.

90. PERC: A mérkőzés végén két perc a hosszabbítás.

84. PERC: Csere a Kazincbarcikánál 17-es Ádám Ferenc helyett 22-es Márton András a folytatásban.

75. PERC: Kettős csere a Kazincbarciknál 23-Bartos Julián és 24-es Heil Valter 9-es Szabó Balázs és 18-as Kovács Dávid helyett folytatják a játékot.

68. PERC: Hármat cserél a Hajdúszoboszló 12-es Csiki Norbert, 5-ös Kis Szabolcs és 8-as Fenyőfalvi Csaba helyett 4-es Balogh Krisztián, 17-es Szabó Lajos és 19-es Bódis István érkeznek.

62. PERC: Kovács kap labdát igazít rajta egyet, majd  a tizenhatos vonaláról lövi azt kapura, Mészáros azonban sokadik alkalommal bravúrral hárít.

61 PERC: Csere a Kazincbarcikánál 20-as Laczkó Milán helyett 11-es Vladul Stefan folytatja a játékot.

60. PERC: Szabó remek passzát követően a szélen érkező Ádám próbálkozik egy távoli kapuralövéssel, a labda a kapu előtt száll el.

55. PERC: A bal oldalon Kováccsal szemben szabálytalankodnak, a megítélt szabadrúgást Laczkó passzolja vissza Süttőnek, akinek lövése elakad a lábakban.

52. PERC: Dobi beadását követően előbb Kis, majd Lukács próbálkozik kapuralövéssel, Megyeri azonban hárítja a kísérleteket.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő, a Hajdúszoboszló csapatában a szünetben 33-as Barnucz Gergőt 77-es Sütő Balázs váltotta.

45. PERC: Az első félidő hosszabbítás nélkül, két gólos hazai vezetéssel ér véget.

44. PERC: Süttő szögletét követően a labda Szabó elé kerül, aki védőjéről leválva növelte a barcikaiak előnyét. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 2-0

40. PERC: A vendégvédők hibáját kihasználva bal oldali beadást követően Ádám Ferenc góljával szerez vezetést a Kazincbarcikának. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 1-0

40. PERC: Lukács szabadrúgását követően Barnucz próbálkozik kapuralövéssel.

35. PERC: Laczkó kap remek labdát, kapura is vezeti azt, azonban kiszolgáltatott helyzetbe kerül, így lövését könnyen fogja Mészáros.

32. PERC: Székely kap labdát a hazai térfélen, amit szépen vezet a tizenhatosig, a kapuralövésre azonban már nincs lehetősége.

29. PERC: Kovács beadását követően Ádám fejel a kapu mellé.

26. PERC: Laczkó jobb oldali beadására barcikai játékos nem érkezik, a vendégek védői szabítanak fel.

25. PERC: Kontrából indul a Barcika, Szabó a tizenhatoson belülről passzol vissza az érkező Ádámnak, akinek lövése centikkel száll el a kapu mellett.

24. PERC: Újabb vendég kapuralövés: ezúttal is Máté próbálkozik.: távoli lövését Megyeri tolja szögletre. A sarokrúgásból komolyabb helyzet nem alakul ki.

19. PERC: Távoli barcikai lövést bravúrral hárít Mészáros Dávid.

18. PERC: Kis szöglettel próbálkozik a Kazincbarcika, a vendégek védői azonban csírájában folytják ezt el.

14. PERC: Újabb lap villan a játékvezető kezében, ezúttal a Hajdúszoboszló 8-as számú játékosa, Fenyőfalvi Csaba kap sárga lapot.

13. PERC: Újabb lövés Máté Jánostól, ez keresztben száll el a kapu előtt.

12. PERC: Az iménti szituációt követő szabadrúgást 10-es Máté János lövi kapura, azonban a labda kifelé pattan meg a kapufáról.

10. PERC: Utolsó emberként elkövetett szabálytalanság miatt a játékvezető Ur Lászlónak azonnal felmutatja a piros lapot, így korán emberhátrányba kerül a Kazincbarcika.

9. PERC: A Hajdúszoboszló kapuja előtti kavarodást követően, előbb Mészáros véd hatalmasat lábbal, majd Kovács ollózó mozdulattal próbálja kapuba juttatni a játékszer, ami a kapufáról kipattan. Laczkó ugyan berúgja a labdát a kapuba, a játékvezető azonban les miatt nem adja meg a találatot.

6. PERC: Süttő Attila végezhet el szögletet, a labda jól kanyarodik, azonban komolyabb veszély nem alakul ki a vendéhek kapuja előtt.

2. PERC: Székely iramodik meg, a lövését a vendégek kapusa védi.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, melyet Berényi Tamás vezet, asszisztensei Bőhm Ármin és Bencze András. A találkozón a Kazincbarcika kékben, a Hajdúszoboszló narancs-fekete-narancs összeállításban lépett pályára.

Ma 15:00-tól újabb fontos mérkőzés vár a Kazincbarcikára, hiszen az újoncként remekül szereplő Hajdúszoboszló gárdája ellen lép pályára csapatunk. A találkozót a LINK-re kattintva a vendégcsapat jóvoltából élőben követhetik. A két csapat összeállítása a következő: