ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - FÜZESGYARMATI SK

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - FÜZESGYARMATI SK 2-0

90+1. PERC: Újabb barcikai csere 17-es Ádám Ferenc helyett 14-es Lukács Gergő lép pályára.

90. PERC: Hazai csere következik 20-as Laczkó Milánt 10-es Kálmán Szilárd váltja.

89. PERC: Az imént megítélt büntetőt Süttő magabiztosan lövi Ferenczi kapujába. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - FÜZESGYARMATI SK 2-0

88. PERC: A vendégek csapatkapitánya, 7-es Oltean Sergiu Adrián második sárga lapját követően a kiállítás sorsára jut.

87. PERC: Ádám Ferenc gyönyörű cseleket követően lő kapura, a helyzet azonban kimarad, a kipattanó Laczkó elé kerül, akit szabálytalanul állítanak meg. A játékvezető gondolkodás nélkül a tizenegyes pontra mutat.

87. PERC: Játékvezetői labdával folytatódik a mérkőzés.

85. PERC: Újabb sérülés, ezúttal Nagy Jánost kell ápolni.

83. PERC: Áll a játék, Megyerihez érkezett az ápolószemélyzet.

82. PERC: Sokadik Süttő szögletet követően a füzesgyarmati kapu előtti kavarodásból végül a vendégek hozzák ki labdát.

78. PERC: Az esetet követően megítélt szabadrúást Nagy lövi kapura, a labdt Ferenczi öklözi ki.

77. PERC: Laczkót állítja meg szabálytalnul a tizenhatos vonalánál az egyik vendégvédő.

76. PERC: Csere a Kazincbarcikánál, 23-as Bartos Julián helyett 7-es Kristófi Sándor folytatja a játékot.

72. PERC: Süttő szögletét követően komolyabb helyzet nem alakul ki a vendégek kapuja előtt, azonban a másik oldalon jó ütemben kell kijönnie  akapujából, hogy megállítsa a vendégek kontráját.

66. PERC: Szemere-Ádám-Szemere a labda útja, szép összjátékukat követően a beadás Laczkót találja meg, aki kapura lő ugyan, de a játékszer magasan a kapu felett száll el.

63. PERC: Cserél a Füzesgyarmat, 10-es Cigan Cristian-Lucian helyett 11-es Szilágyi Szebasztián érkezik.

58. PERC: Újabb távoli lövés a hazaiaktól, ezt ezúttal Ádám neve mellett jegyezzük.

55. PERC: Barcikai labdajáratást követően Nagy szánja rá magát egy távoli lövésre, melyet Ferenczi hárít, marad az 1:0.

51. PERC: Székely kap jó labdát, tizenhatról kapura is lövi azt, a labda centikkel kerüli el Ferenczi kapuját.

49. PERC: A Füzesgyarmat jól adogat a hazaiak tizenhatosa előtt. A passzolgatás végén Achim próbákozik a jobb szélről bevenni Megyeri kapuját , a lövés a kapu mellett száll el.

46. PERC: A félidőben egy ponton változott a Füzesgyarmati SK összeállítása, 92-es Hussein Shadi helyett 17-es Márkus Martin érkezett.

45. PERC: A hazai tizenhatos előtt Süttő szabálytalankodik, szabadrúgáshoz juttatja a Füzesgyarmatot, a labda mögé Achim áll. A beadás jól kanyarodik középre de Márton fejjel tisztáz. A szituációt követően a játékvezető véget vet az első játékrésznek.

43. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC mai első sárglalapját 23-as Bartos Julián gyűjti be.

42. PERC: A labdát a Nagy, Ádám és Süttő hármasból utóbbi lövi el, Ferenczi azonban szögletre tolja azt, a sarokrúgásból helyzet ne alakul ki.

41. PERC: Ádám Ferencet állítja meg szabálytalanul a vendégek egyik védője a tizenhatos vonalánál, melynek következményeként szabadrúgáshoz jut a Kazincbarcika.

39. PERC: Süttő sarokrúgását követően Dvorschák fejel kapura, mely próbálkozást Ferenczi ismét hatástalanítja.

37. PERC: A vendégek 3-as számú játékosa Raducu Constantin Sorin Laczkó Milán szabálytalan megállításáért kap sárga lapos figyelmeztetést.

33. PERC: Egy távoli Süttő kísérlet, mely magasan fölé száll.

29. PERC: Csere a vendégeknél, 4-es Szántó Mihály helyett 5-ös számmal Sundas Anatolis-Alexis érkezik.

28. PERC: Nem szabadul fel hosszú időre a vendégek kapuja: Laczkó kap labdát a tizenhatos jobb szélén és ezúttal nem hibázza el, ezzel megszerzi a Kazincbarcika vezetését. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - FÜZESGYARMAT SK 1-0

27. PERC: Ádám adja el a labdát, majd vissza is szerzi azt és Laczkónak passzol, akinek lövését Ferenczi ismért védi.

24. PERC: Süttő végez el szabadrúgást a vendégtérfél közepéről. A beívelést követően Dvorschák fejel kapura, Ferenczi hárít.

22. PERC: A hazai tizenhatoson belül Popescu kap labdát, melyet rögtön a kapura is fejel, aonban Megyeri ismét fogja azt.

21. PERC: Szemere keresi a labdával Vladul Stefant, a vendégek hálóőre azonban olvassa az akciót és könynedén megszerzi a labdát.

19. PERC: Egy távoli Szemere lövés, felé.

18. PERC: Bal oldali beadást követően Ádám Ferenc fejelhet kapura. A próbálkozást Ferenczi könnyedén hárítja.

16. PERC: Borbély lő távolról, a lövése azonban elkerüli Megyeri kapuját.

14. PERC: A Füzesgyarmat csapatából a csapatkapitány, egykori játékosunk, 7-es számú Oltean Sergiu Adrián reklamálásért kapja a mérkőzés első sárga lapját.

13. PERC: Szabadrúgáshoz jut a hazai csapat a labda mögé Laczkó Milán áll, aki visszagurítja Süttőnek, azonban a játékos lábáról lecsúszik a labda.

9. PERC: Laczkó kap jó labdát, melyet rögtön kapura is lő, Ferenczi azonban kiöklözi azt.

6. PERC: Egy Süttő lábáról lecsúszó próbálkozáson kívül eseménytelenül telnek a mérkőzés első percei, egyelőre egyik kapu sem forog veszélyben.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, melyet Mencsik László vezet, asszisztensei Szarvas László és Kurinka Béla. A Kazincbarcika kékben, a Füzesgyarmat csapata pedig fehérben lépett pályára.

Utoljára lépünk pályára idén a Kolorcity Arénában. A Kolorcity Kazincbarcika SC ma 15:00-tól a Füzesgyarmati SK csapatát fogadja az NB3-as bajnokság tizennyolcadik fordulójában. A két csapat összeállítása a következő: