ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TERMÁLFÜRDŐ FC TSZAÚJVÁROS 5-1

90. PERC: Hosszabbítás nélkül ér véget a mérkőzés

87. PERC: Ádám Ferenc cselezi tisztára magát a tizenhatoson belül, majd visszapasszol Mártonnak, aki el is lövi a labdát. Utóbbit Herceg még védi, de a kipattanót Pálinkás Gergő magabiztosan juttatja kapujába. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TERMÁLFÜRDŐ FC TSZAÚJVÁROS 5-1

86. PERC: Cserél a Kazincbarcika 16-os Süttő Attila helyett 3-assal Kréti gErgő folytatja.

84. PERC: Süttő szögletét követően Pálinkás közelről  fejel a kapuba. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TERMÁLFÜRDŐ FC TI8SZAÚJVÁROS 4-1

81. PERC: Bussy szabadrúgását védi a kapujából jó ütemben kiérkező Megyeri.

71. PERC: Cserék tömkelege következik, a Kazincbarcikánál 8-as Nagy János és 25-ös Schildkraut Krisztián helyett 22-es Marton András és 10-es Pinyaskó László érkeznek a pályára. A Tiszaújvárosnál 13-as Tóth Simont, 16-os Lőrincz Patrikot és 21-es Molnár Mátét, 9-es Pap Zsolt, 19-es Erős Tibor és 20-as Gönczi Sándor váltják.

70. PERC: Nagy Dávid lövését védi Megyeri.

67. PERC: Kovács Dávid helyzetét védi Herceg, a kipattanó Ádám elé kerül, aki egy igazítást követően a felső sarokba lövi a labdát. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3-1

63. PERC: Újabb csere, ezúttal barcikai oldalon 15-ös Székely Krisztiánt 18-as Kovács Dávid váltja

62. PERC: Kettős csere a vendégeknél, a pályát elhagyja  a gólszerző 7-es Géringer László és 11-es Vitelki Balázs, helyettük érkezik 10-essel Bussy Dávid és 23-assal Nagy Dávid Balázs.

58. PERC: Egyenlíthetett volna a Tiszaújváros, Bartusz lövése azonban a kapufán csattan.

56. PERC:  Pálinkás beadását követően Ádám fejel a kapu mellé.

46. PERC: Barcikai cserével indul a második félidő 13-as Dvorschák Gábort 14-es Keményffy Máté váltja.

45. PERC: Hosszabbítás nélkül ér véget az első játékrész.

44. PERC: A vendégek 14-es számú játékosa Bartusz Dániel szövegelésért kap sárga lapot.

41. PERC: Az elmúlt percek eseménytelenségét követően Süttő kap jó labdát társaitól, amit bal szélről átemel a vendégek kapusa fölött éskapuba is juttatja azt, ezzel vezetést szerezve a Kazincbarcikának. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2-1

24. PERC: Hazai szabadrúgást követően több hazai játékos is remek ütemben ugrik fel a labdáért, Heil Valter fejesgóljával egyenít a Kazincbarcika. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1-1

20. PERC: Géringer László kap jó labdát, aki kicselezi a kapujából kifutó Géringert és megszerzi a vezetést a Tiszaújvárosnak. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 0-1

16. PERC: A jó ütemben érkező Pálinkásnak adják be szélről a labdát, aki kapásból a kapu fölé lövi azt.

10. PERC: Újabb vendég szöglet: Megyeri alászalad ugyan a labdának, de veszély nem alakul ki a hazai kapu előtt.

8. PERC: A mérkőzés első szögletét a vendégek végzik el, a sarokrúgást követően komolyabb helyzet nem alakul ki a barcikai kapu előtt.

6. PERC: Schildkraut kap labdát és indul meg a tiszaújvárosi kapu irányába, lövéést lábbal védi Herceg.

5. PERC: Tiszaújvárosi szabadrúgást követeőn, a kapura lőtt labdát Megyeri könnyedén védi.

1. PERC: Elkezdődött a mérkőzés, a Kazincbarcika sárgában, a Tiszaújváros fekete-aranyban a pályán. A találkozót Szigetvári Márk vezeti, asszisztensei Kövér Tamás és Szabó Ferenc Szilárd.

-1. PERC: A mai kezdőrúgást csapatunk hűséges szurkolói Kiss Balázs,  Pulveri Antal és Prokop József végzik el.

-2. PERC: A Tiszaújváros a hagyományoknak megfelelően sorfalat áll a múlt héten bajnoki címet szerző Kolorcity Kazincbarcika SC-nek.

A Kolorcity Kazincbarcika ma utolsó előtti hazai mérkőzését játssza. Csapatunk a harmincötödik fordulóban a tabella negyedik helyén álló Termálfürdő FC Tiszaújváros együttesét fogadja a Kolorcity Arénában.