ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

VÉGEREDMÉNY: BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 6-1

90+2. PERC: A hosszabbításban Czékus Ádám is betalál a kapunkba. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 6-1

90. PERC: A mérkőzés végén két perc a hosszabbítás.

89. PERC: Szekszárdi Tamás és Süttő Attila is begyűjtenek egy-egy sárgát.

87. PERC: Hamed egyéni akcióját lövéssel fejezi be, Megyeri II hárít.

84. PERC: Váradi Ádám dupláz a mérkőzésen. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 5-1

82. PERC: Megszületett a hazaiak negyedik gólja is, büntetőből 77-es Horváth Péter volt eredményes. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 4-1

79. PERC: Az utolsó kazincbarcikai csere következik, 14-es Csatári Gergőt 34-es Rédling Kevin váltja.

78. PERC: Kitl kerül helyzetbe, lövése laposan száll el a kapu mellett.

74. PERC: Egy békéscsabai szögletet követően kialakult szituációban Váradi Ádámhoz kerül a labda, aki kapuba lövi azt és megszerzi a hazaiak harmadik gólját. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 3-1

73. PERC: Újabb barcikai csere, 8-as számmal Nagy János hagyja el a játékteret és 3-as számmal először lép pályára a Kazincbarcika színeiben Sztankó Dávid.

68. PERC: Kettős csere a Békéscsabánál, 9-es Lukács Raymond helyett 14-es Váradi Ádám lép pályára, illetve 15-ös Máris Dominikot 30-as Hamed Yasin váltja.

66. PERC: Máris kap jó labdát és lő kapura, Megyeri II könnyedén hárít.

64. PERC: Három ponton is változtat csapatunk összeállításán Varga Attila vezetőedző: 22-es Székely Dávidot 27-es Kálnoki-Kis Zsombor váltja, 11-es Pálinkás Gergő helyett 20-as Laczkó Milán érkezik, valamint 17-es Kurdics Levente helyett 7-essel Ádám Ferenc folytatja.

61. PERC: Cserél a Békéscsaba, 95-ös Talpalló Norbert helyett 37-es számmal Czékus Ádám lép pályára.

60. PERC: Mikló végez el szögletet, a sarokrúgást követően nem forog veszélyben a kapunk.

59. PERC: Újabb sárga lap, ezúttal Kurdics Levente kapja.

58. PERC: Máris Dominik kerül helyzetbe, lövése a barcikai kapu mellett száll el.

55. PERC: Vezetnek a hazaiak, Kitl Miklós szabadrúgása Megyeri II kapujában landol. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 2-1

52. PERC: Az imént lejátszódott szituációt követően Ur László is sárga lapot kap reklamálásért.

50. PERC: A kezdőkörben egy barcikai játékos ellen követnek el szabálytalanságot a hazaiak, azonban a játékvezető sípja néma marad, a békéscsabai akciót Heil állítja meg szabálytanul, amiért a második sárgát is felmutatja neki Nazsa Tamás. A Kazincbarcika emberhátrányban folytatja.

46. PERC: A labda indítását követően szinte rögtön villan a sárga, a játékvezető Heil Valternak mutatja fel azt egy Puskás ellen elkövetett szabálytalanság után.

46. PERC: Elkezdődött a második játékrész, a szünetben nem csere nem történt.

45. PERC: A félidő végén egy perc a hosszabbítás.

43. PERC: Lukács Raymond állítja meg szabálytanul Ur Lászlót, a hazaiak 9-ese sárgát kap, csapatkapitányukhoz pedig az ápolószemélyzet érkezik.

33. PERC: Heil lő kapura, azonban a hazai védők sűrűjében megcsúszik és a labda a háló mellett száll el.

30. PERC: Veszélyes csabai szituáció bontakozott ki: a középen jó ütemben érkező Lukács kap jó labdát Máristól, amit tisztán kb. tizenegy méterről lő kapunk fölé.

28. PERC: Nem tartott sokáig az örömünk, hiszen a kapujából kifutó Megyeri II csak szabálytanul tudja megállítani Márist , így amellett, hogy kapusunk sárga lapot kap, a játékvezető tizenegyest ítél a hazaiak javára. A labda mögé Lukács Raymond áll, aki magabiztosan értékesíti a büntetőt. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-1

25. PERC: VEZETÜNK! Heil Valter fejel Bukrán Erik kapujába! BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0-1

21. PERC: Békéscsabai összejátékot követően Máris Dominik próbálkozik egy távoli kapuralövéssel, mely a barcikai védelem lábában akad el.

19. PERC: Újabb hazai szöglet, melyet ezúttal Mikló Roland végez el, a labdát Csatári fejeli  ki, jön az ismétlés, melyet követően a Barcika szerzi meg a labdát.

16. PERC: Süttő indul meg szélen, a középen érkező Kurdicsnak azonban hosszú a beadás.

11. PERC: A mérkőzés első szögletét a hazaiak végzik el, 77-es Horváth Péter sarokrúgását követően Lukács elől hárít Szekszárdi.

10. PERC: Leginkább mezőnyben folyik a játék, a találkozó első tíz percében egyik kapu előtt sem alakult ki gólveszélyes szituáció.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Békéscsaba 1912 Előre lila-fehérben, a Kolorcity Kazincbarcika SC pedig sárgában lép ma pályára. A találkozót Nazsa Tamás vezeti, asszisztensei Szilágyi Norbert és Tőkés Róbert, a tartalék játékvezető pedig Nagy Norbert.

Múlt heti hazai győzelmünket követően ma a Békéscsaba 1912 Előre vendégeként bizonyíthatunk. A Merkantil Bank Liga második fordulójában 19:00-tól lépünk pályára a Kórház utcai Stadionban.