ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - AQVITAL FC CSÁKVÁR

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - AQVITAL FC CSÁKVÁR 2-0

90+3. PERC: 11-es Pálinkás Gergő helyett 15-ös Székely Krisztián érkezik, ezzel az utolsó cserelehetőségét is kihasználja Varga Attila vezetőedző.

90+1. PERC: A  hosszabbítás perceiben 22-es Székely Dávidot 8-as számmal Nagy János váltja.

90. PERC: A mérkőzés végén a játékveztő négy percet hosszabbít.

89. PERC: A Csákvár 28-as számú játékosa Vaskó Tamás kap sárga lapot.

87. PERC: Torvund Alexander távoli szabadrúgása Megyeri kapuja felett száll el.

81. PERC: Csákvári csere következik 97-es László Noel helyett 3-as Baranyai Ádám folytatja a játékot.

79. PERC: A Csákvár 97-es számú játékosa, László Noel kap sárga lapot.

75. PERC: Csákvári csere következik, 99-es Fejős áront 14-es Kocsis Dominik váltja.

72. PERC: Kállai beadását követően a gólvonalról ment Karacs Dániel.

68. PERC: Három ponton változtat Varga Attila vezetőedző a Kazincbarcika összeállításán, 17-es Kurdics Leventét 2-es Hleba Tamás érkezik, 7-es Ádám Ferencet 9-es Takács Tamás váltja, valamint 14-es Csatári Gergő helyett 32-es Kállai Zalán folytatja a játékot.

67. PERC: Kurdics lő kapura ,felé.

66. PERC: Gazdag lövését követően bravúrral véd Megyeri.

62. PERC: Kontrából indul meg a csákvár, szép összjátékukat követően azonban Csatári ment.

59. PERC: Gruber Zsombor fejel kapura, mellé.

55. PERC: Csatári kap labdát és indul meg azzal a csákvári kapu felé, a tizenhatoson belül azonban Karacs ment.

51. PERC: Körmendi ugratja ki Grubert, akinek hosszúnak bizonyul az indítás.

46. PERC: Kettős csákvári cserével indul a második játékrész, 30-as Magyar Zsoltot 18-as Körmendi Kevin váltotta, illetve 33-as Baracsakai Roland helyett 22-es Torvund Alexander folytatja a játékot.

A második félidő újabb kezdőrúgással indul, melyet U13-as csapatunk tagja Viszlai Viktor végezhetett el.

45+2. PERC: Két gólos kazincbarcikai vezetéssel ér véget az első játékrész.

45. PERC: Az első hátékrész végén két perc a hosszabíbtás.

42. PERC: A megítélt tizenegyest Süttő Attila értékesíti magabiztosan. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - AQVITAL FC CSÁKVÁR 2-0

41. PERC: Karacs rántja le Pálinkást a tizenhatoson belül, a szituációt követően a játékveztő a büntetőpontra mutat.

40. PERC: Süttő szögletét Auerbach tornázza ki.

35. PERC: Csákvári szögletet követően a hazai védelem tisztáz.

28. PERC: Süttő szögletét követően Pálinkás Gergő juttatja kapuba a labdát, ezzel megszerzi a vezetést a Kazincbarcikának. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - AQVITAL FC CSÁKVÁR 1-0

28. PERC: Pálinkás ad labdát Süttőnek, aki több cselt is bemutat a tizenhatoson bell, végül Karacs ment szögletre.

24. PERC: Csatári adja a labdát a középen érkező Pálinkást, aki csak centikkel marad le arról.

23. PERC: Kurdics indítaná szélről Pálinkást, játékosunk elől a vendégek vágják ki a labdát.

18. PERC: Áll a játék, Süttőt és Murkát kell ápolni egy ütközést követően.

16. PERC: Újabb csákvári szöglet, melyet Magyar végez el, a jól kanyarodó labdába Karacs Dániel fejel bele, de Megyeri könnyedén véd.

13. PERC: A sarokrúgást követően Fejős távoli lövése messziről elkerüli Megyeri kapuját.

13. PERC: Tamás kap jó labdát és indul meg a kapu irányába, azonban Szekszárdi szögletre ment.

8. PERC: Újabb Süttő szöglet , a labda a kapu előtt álló hazaiak felett száll el, így a vendégek fejelik ki azt.

7. PERC: Székely beadását követően Kurdics pórábálja kapuba juttatni a labdát, a csákvári védelem szögletre ment.

3. PERC: Ádám Ferenc kap labdát és cselezi ki a vendégeket, távoli kapuralövése mellémegy.

2. PERC: Süttő Attila szögletét Ur László fejeli kapura a labdát, melyet a vendég védők hárítanak.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kazincbarcika kék-sárga-kék szerelésben, az Aqvital FC Csákvár pedig fehérben lépett pályára. A találkozót Nazsa Tamás vezeti, asszisztensei Nagy Viktor és Szabó Dániel.

-1. PERC: A mai kezdőrúgást Porcs Dávid végzi el, aki huszonharmadik születésnapja alkalmából szüleitől kapta ezt ajándékba. Dávid, boldog születésnapot kíván neked a Kolorcity Kazincbarcika SC !

-3. PERC: A mérkőzés előtt egy ünnepélyes pillanatnak lehettünk tanúi, Szemere Balázst a 100. kazincbarcikai mérkőzése alkalmából köszöntöttük, az alkalomra készült emlékmezt Szitka Péter Kazincbarcika Város polgármestere adja át.

A válogatott szünetet megelőző utolsó hazai mérkőzésünkre kerül sor ma a Kolorcity Arénában. A Merkantil Bank Liga hetedik fordulójában az Aqvital FC Csákvár csapatát látjuk vendégül. A találkozót a vendégcsapat a LINK-re kattintva élőben közvetíti, így azon szurkolóink, akik nem tudtak kilátogatni a Kolorcity Arénába a YouTube-on élőben nézhetik azt.