ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: GYIRMÓT FC GYŐR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

VÉGEREDMÉNY: GYIRMÓT FC GYŐR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 3-0

90+2. PERC: Süttő Attila szabadrúgását is fogja Hársfalvi és ezzel véget is ér a találkozó.

90+1. PERC: Takács kerül helyzetbe, Hársfalvi András véd.

90. PERC: A mérkőzés végén két perc a hosszabbítás.

89. PERC: Szépen kidolgozott hazai helyzetet követően Székely Krisztián szabadít fel kapunk előtt.

86. PERC: Az utolsó gyirmóti csere következik, 29-es Erdei Milán helyett 27-es Bagó Bálint kap lehetőséget

85. PERC: Újabb hazai lehetőség, Soltész kap jó labdát a tizenhatosunkon belül és lövi azt kapura, ezúttal a felsőléc felett száll el a játékszer.

83. PERC: Herjeczki Kristóf szólózik, több cselt is bemutatva lövi távolról Megyeri II kapujára a labdát, mellé.

80. PERC: Hazai csere következik, 17-es Simon András helyén 11-es számmal Herjeczki Kristóf folytatja a játékot.

66. PERC: Varga Attila is három ponton változtat csapatunk összeállításán. A pályát 22-es Székely Dávid, 11-es Pálinkás Gergő és 20-as Laczkó Milán hagyják el. Helyettük 19-essel Puska Péter, 28-assal Benkő Péter és 9-essel Takács Tamás érkeznek.

65. PERC: Hármas cserét hajt végre a Gyirmót, 70-es Medgyes Zoltán helyett 7-es Soltész Dominik lép pályára, 38-as Vass Ádámot 20-as Kovács Dominik váltja, valamint 8-as Nagy Patrik helyett a korábban Kazincbarcikán is futballozó Berk István érkezik 14-es számmal.

65. PERC: Laczkó Milánnak villan a sárga lap.

63. PERC: Itt a harmadik hazai találat is. Egy gyirmóti szabadrúgást követeőn nagy a kavarodás a kapunk előtt. A labda vélhetően Székely Dávid fejéről pattan Megyeri II kapujába, Székely Krisztián ugyan mentene a gólvonalról, azonban lemarad a játékszerről. GYIRMÓT FC GYŐR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 3-0

57. PERC: Medgyes helyzetbe kerülését Hleba akadályozza meg.

54. PERC: Nagy Patrik végez el szögletet, melyet követően Csörgő Viktor fejelne kapura a barcikai védők sűrűjében, fölé.

53. PERC: A hazaiak 70-es számú játékosa, Medgyes Zoltán kap sárga lapos figyelmeztetést.

53. PERC: Kontrából indul meg a Gyirmót, a szépen felépített támadás végén Megyeri II véd.

51. PERC: Újabb helyzet Laczkó neve melett, a labda ezúttal is elkerüli a hazai kaput.

49. PERC: Az imént megítélt tizenegyes elvégzéséhez maga a sértett készülődik, Hársfalvi véd, így egyelőre nem sikerül szépítenünk.

48. PERC: Laczkó Milánt buktatják a hazai tizenhatoson belül, a játékveztő ezúttal sípjába fúj és a büntetőpontra mutat.

46. PERC: Barcikai cserével indul a második félidő, 24-es Lippai Tibort 16-os Süttő Attila váltja.

45+4. PERC: Simon András és Kovács Milán találataival két gólos hazai vezetéssel ér véget az első játékrész.

45+3. PERC: Itt a második hazai találat is, melyet Kovács Milán neve mellett jegyzünk. Nagy Patrik adja be a labdát a középen helyezkedő Erdeinek, aki visszagurítja azt és Kovács egy kis igazítást követően kapura is lövi azt. GYIRMÓT FC GYŐR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 2-0

45+1. PERC: Gyirmóti szögletet követően Megyeri üti ki a labdát. A kipattanót visszajátszák a hazaiak, Polgár közeli lövése azonban a kapu fölött száll el.

45. PERC: Az első játékrész végén négy perc a hosszabbítás.

43. PERC: A mérkőzés első sárga lapja nekünk villan fel, csapatunk 14-es számú játékosa, Csatári Gergő kapja azt.

42. PERC: Ismét Medgyes, ezúttal lemaradnak védőink a gyirmótiak 70-es számú játékosáról és Megyeri II érkezik ki remek ütemben kapujából, ezzel hatástalanítva az egyébként nem veszélytelen helyzetet.

42. PERC: Laczkó Milán körülbelül tizenhat méterről próbálkozik, a labdát nemcsak Hársfalvi, de a hazai kapu fölött is átemeli.

41. PERC: Medgyes kerül helyzetbe, több cselt követően szélről érkező lövése a kapunk mellett száll el.

40. PERC: Székely Krisztián bedobását követően Pálinkás csúsztatja fejjel a labdát, amit Hársfalvi húz le.

36. PERC: Kényszerű csere a nálunk, mégpedig kapus fronton. Az imént megsérült 1-es Megyeri Gábort 31-es számmal Megyeri II Gábor vátja.

32. PERC: A gólt követően Megyeri Gábor marad a földön, érkezik is hozzá az ápolószemélyzet.

31. PERC: Megszerzi a vezetést a hazai együttes. Simon András lő laposan a jobb alsó sarokba, Megyerinek esélye sincs védeni. GYIRMÓT FC GYŐR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-0

29. PERC: Edei Milán ugrik ki jó ütemben, szélről beadásra nincs érkező a másik oldalon, a labdát Csatári Gergő fejeli ki.

21. PERC: Medgyes egy cselt követően szélről, körülbelül nyolc méterről lő a kapunk fölé.

19. PERC: Egy távoli lövés Ádám Ferenctől, a labda a gyirmóti kapu felett száll el.

17. PERC: Ádám Ferenc szögletét követően a kezezés miatt reklamált büntető elmarad. Bogár Gergő játékvezető sípja néma marad

15. PERC: Laczkó Milán a gyirmóti tizenhatoson belül már földön fekve küzd a labdáért, azonban komolyabb helyzet nem alakul ki a hazai kapu előtt.

13. PERC: Áll a játék, az iménti szituációt követően Hleba Tamáshoz érkezik az ápolószemélyzet. Játékosunk egy gyors mezcserét követően folytatja a játékot, Hleba Tamás 30-as számmal játszik a mérkőzés további részében.

12. PERC: Az újabb gyirmóti szögletet 8-as Nagy Patrik végzi el, beadását követően nagy a kavarodás a kapunk előtt, a labda végül a hazaiakról pattan ki.

12. PERC: A hazaiak a középpályáról indulnak, a labdát a jó ütemben érkező Simon kapja a tizenhatosunk vonalánál, aki ezúttal lövéssel próbálkozik. Megyeri véd, majd a kipattanót Székely fejeli ki.

5. PERC: Újabb gyirmóti szöglet, melyet Nagy Patrik végez el, a labdáért csapatkapitányunk Ur László emelkedik a magasba és fejeli ki azt a tizenhatosunkon kívülre.

3. PERC: A kis szögletet követően Simon ismét fejjel próbálkozik, Megyerinek kell védenie.

2. PERC: A mérkőzés első helyzete a hazaiaké, Medgyes beadását követően Simon fejelne kapunkra, szögletre sikerül mentenünk.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. A Gyirmót FC Győr tiszta sárgában, a Kazincbarcika pedig fehér szerelésben lépett pályára.

Tizenhetedik fordulójához érkezett az idei NB2-es bajnokság. Csapatunk ma 13:00-tól a tavaly még az első osztályban szereplő Gyirmót FC Győr otthonában bizonyíthat.

A Gyirmót FC Győr - Kolorcity Kazincbarcika SC találkozót Bogár Gergő vezeti, asszisztensei Huszár Balázs és Ország Péter, tartalék játékvezetőként pedig Gaál Ákos van jelen.
A mai mérkőzés a LINK-re kattintva a Gyirmót FC Győr YouTube csatornáján élő online streamen és szöveges tudósításunkban egyaránt nyomon követketik. HAJRÁ BARCIKA!