ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DVTK

Szabó Noémi

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DVTK 1-0

2. FÉLIDŐ

90+4. PERC: Diósgyőri szöglettel és kazincbarcikai győzelemmel ér véget a mai mérkőzés.

90+2. PERC: Áll a játék, kapusunkhoz, Megyeri Gáborhoz érkezik az ápolószemélyzet.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc a hosszabbítás.

88. PERC: Újabb szöglet, amit Nagy János végez el, ezt követően helyzet nem alakul ki.

88. PERC: A Kazincbarcika csapatából az imént pályára lépett, 8-as Nagy János kap sárga lapot.

87. PERC: Szabó Balázs passzát követően Süttő lő kapura, viszont Danilovic szögletre ment.

85. PERC: Kettőt cserélünk, 6-os Heil Valter helyett 8-assal érkezik Nagy János, valamint 17-es Kurdics Leventét 20-assal Bacsa Patrik váltja.

83. PERC: Süttő szögletét a diósgyőri védők fejelik ki, az ismétlést is blokkolják a vendégek.

82. PERC: Újabb kettős csere, ezúttal ismét a diósgyőri oldalon 4-es Bokros Szilárd helyett 32-es Medgyes Sinan lép pályára, 94-es Cseke Benjámint pedig 70-es Obounet Jeremie váltja.

76. PERC: Süttő ad be szélről, a másik oldalon vannak is érkezők, de Danilovic remekül érkezik ki kapujából és lehúzza a labdát.

75. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál 10-es Szabó Balázs és 9-es Takács Tamás érkeznek 14-es Takács Tamás és 11-es Pálinkás Gergő helyére.

69. PERC: Jurek próbálkozik egy távoli kapuralövéssel, körülbelül huszonnyolc méterről célozza meg Megyeri kapuját, de kapusunk szögletre ment.

68. PERC: Csábi József is változtat csapatunk összeállításán, 15-ös Székely Krisztián helyett 4-essel Szemere Balázs érkezik.

66. PERC: Kettős csere a DVTK-nál 42-es Könyves Norbertet 9-essel Eppel Márton váltja, valamint 8-as Bertus Lajos helyett 25-ös Holdampf Gergő lép pályára.

63. PERC: Ur passzát követően Süttőhöz kerül a labda, akinek lövése a kapu felett száll el.

56. PERC: Kovács Bence kap remek labdát a középpályán, mellyel meg is indul a diósgyőriek kapuja felé. Játékosunk egészen a tizenhatosig jut a játékszerrel, a lövést megelőzően viszont a játékvezető lest int.

54. PERC: Villan a mérkőzés első sárga lapja, ezt a Kazincbarcika 5-ös számú játékosa, Sszekszárdi Milán kapja.

49. PERC: Lőrinczy ugratja ki Könyvest, aki Jurekhez passzol, a vendégek fiatal támadója azonban kisodródott helyzetéből nem tudja befejezni az akciót.

47. PERC: Heil Valter fejel a diósgyőri kapujára, a próbálkozás csak centikkel kerüli el azt.

46. PERC: Elkezdődött a második játékrész, a szünetben egyik csapat összeállítása sem változott.

1. FÉLIDŐ

45+1. PERC: Egy perces hosszabbítást követően véget ér az első félidő.

43. PERC: Kurdics Levente ugrik ki két védő között és juttatja a labdát a DVTK kapujába. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DVTK 1-0

40. PERC: Lukács Dániel és Bertus Lajos összjátékát követően utóbbi lő kapura, amit Megyeri kiöklöz Könyves elé. A miskolci támadó próbálkozását is hárítja a Kazincbarcika kapusa.

35. PERC: Bokros Szilárd passzol a diósgyőriek 8-asához, Bertushoz, aki megpróbálja átemelni a labdát Megyeri felett, de próbálkozása nem jár sikerrel, elkerüli a kaput.

27. PERC: Csatári Gergő passzánál  Pálinkás elől tisztáznak a diósgyőri védők. A labda Székely Krisztián elé kerül, akinel lövése elkerüli Danilovic kapuját.

22. PERC: Lippai Tibor távoli lövésénél a labda Kovács Bence elé kerül, akinek lövése elmegy a kapu mellett.

18. PERC: Heil passzát követően Székely Krisztián lábáról lecsúszik a labda, pontatlan a beadása, így vendég kirúgással folytatódik a mérkőzés.

14. PERC: Az első hazai szögletet Kovács Bence végzi el, mely után Süttő adja középre a labdát, de Viczián kifejeli.

13. PERC: A mai mérkőzésen teltház van a Kolorcity Arénában, tehát több mint 1100 néző előtt játszanak a csapatok.

9. PERC: Újabb vendég helyzet, ismét Könyves Norbert a befejező ember, de kimarad a ziccer.

8. PERC: Lukács Dániel passzát követően Könyves próbálkozik, de az oldalhálót találja el.

3. PERC: A találkozót a vendégcsapat a DVTK hivatalos YouTube csatornáján online streamen közvetíti. A mérkőzést a LINK-re kattintva nézhetik élőben.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kolorcity Kazincbarcika SC kék-sárga-kékben, a DVTK pedig piros szerelésben lépett pályára.

A Merkantil Bank Liga 2022/2023-as idényének mai, huszonötödik fordulójában a listavezető, DVTK-t fogadjuk. A Kolorcity Kazincbarcika SC 14:00-tól lép pályára soron következő bajnoki mérkőzésén. A találkozó előtt tekintsük át a két csapat legutóbbi egymás elleni mérkőzéseinek történetét:

• Az idei szezont megelőzően a  Diósgyőr és a Kazincbarcika a bajnokságot tekintve a 2010/2011-es szezonban a Ness Hungary NB II. Keleti csoportjában találkozott legutóbb, amikor is először Diósgyőrben 1:0-ra maradtunk alul ellenük, majd tavasszal szintén egy góllal bizonyultak jobbnak tőlünk a Pete András Stadionban.
  • Tavaly a MOL Magyar Kupa sorozatának negyedik fordulójában fogaduk e heti vendégeinket, akkor Székely Krisztián, Nagy János és Vladul Stefan góljainak köszönhetően 3-2-es végeredménnyel jutottunk a nyolcaddöntőbe.
  • A Merkantil Bank Ligában augusztus utolsó hétvégéjén, a hatodik fordulóban léptünk ellenük pályára. A DVTK Stadionban Koman Vladimir a nyolcvannegyedik percben talált be Megyeri kapujába, mellyel beállította az 1-0-ás végeredményt, így akkor Miskolcon maradtak a pontok.

A Kolorcity Kazincbarcika SC találkozót Lovas László vezeti, asszisztensei Szilágyi Norbert és Szabó Dániel, a tartalékjátékvezetőként pedig Katona Balázs van jelen.