ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1-1

90+3. PERC: Véget ért a találkozó, a csapatok egy-egy ponttal gazdagodtak.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc a hosszabbítás.

89. PERC: A Süttő szögletéből érkező labdát Hrabina fogja.

86. PERC: Újabb csere, ezúttal a vendégeknél 14-es Nagy Barnabást 5-ös Major Marcell váltja.

85. PERC: Csere a Katózincbarcikánál 9-es Takács Tamás 11-es Pálinkás Gergő helyett lép pályára.

84. PERC: 15-ös Székely Krisztián kap sárga lapot.

79. PERC: Adamcsek szerezné meg fejjel a vendégek második találatát, viszont ez les miatt érvénytelen, marad az 1-1.

78. PERC: Bacsa fejesét többen is a gólvonalon túl vélik látni, azonban a játékvezető nem, folytatódik a játék.

76. PERC: Kettős csere a Nyíregyházánál, 77-es Pekár László helyett 7-essel Szerető Krisztofer folytatja, illetve 13-as Gengeliczki Gergőt 22-essel Pataki Bence váltja.

68. PERC: Szabó Balázs prfóbálkozik egy távoli lövéssel, Hrabina Alex hárít.

66. PERC: Csere a Nyíregyházánál a gólszerző, 92-es Myke Ramost 27-essel Adamcsek Máté vátja.

65. PERC: Harmadik cserelehetőségével él Csábi József vezetőedző, ezúttal egy újabb kényszerű változtatás követlkezik. 17-es számú Kurdics Levente sérülés miatt nem tudja folytatni a játékot, helyette 20-assal Bacsa Patrik érkezik a pályára.

64. PERC: Süttő lövi el a labdát, amit Hrabina tolnáz ki  a kapuból

62. PERC: A Kazincbarcika 17-es számú játékosa Kurdics Levente részesül sárga lapos figyelmeztetésben.

60. PERC: Süttő végezhet el szögletet, ez nem veszélyzteti Hrabina kapuját.

60. PERC: Pálinkás Gergő és Szabó  Balázs összjátékát követően utóbbi a befejező, azonban a lövést a vendégek védői blokkolják.

56. PERC: A Nyíregyháza egymást követően három sarokrúgást végezhetett el, melyből kettő veszélytelen volt, azonban a harmadikkal egyenlítenek a vendégek. Pekár szögletét követően Megyeri II rosszul érkezik ki, az üresen maradt kapuba 90-es Myke Ramos lövi be a labdát. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1-1

51. PERC: Újabb barcikai csere 12-es Kovács Bence helyett 10-essel Szabó Balázs lép pályára.

46. PERC: Kényszerű cserével indul a második félidő a Kazincbarcikánál. A mérkőzés elején megsérül Megyeri Gábor nem tudja folytatni a találkozót, így a továbbiakban 31-es számmal Megyeri II Gábor áll a kapunkban.

45+2. PERC: Egy gólos barcikai vezetéssel ér véget az első félidő.

45+1. PERC: Gresó szélről érkező beadását Ur László fejeli ki, a szituációt követő sarokrúgás veszélytelen.

45. PERC: Az első játékrész végén két perc a hosszabbítás.

42. PERC: Gengeliczki állítja meg szabálytalanul Kurdicsot, ezért a vendégek 13-as számú játékosának villan a sárga lap.

39. PERC: Egy nyíregyházi akciót megakadályozva Ur László ment szögletre. A sarokrúgás nem jelent veszélyt Megyeri kapujára.

37. PERC: Kurdics szögletét követően nem alakul ki helyzet a vendégek kapuja előtt.

31. PERC: Pekár lő távolról kapura, a labda a háló tetején pattan.

29. PERC: Egy szépen felépített nyíregyházi támadás végén Sigér lő kapura, a lövés a barcikai védelemen megakadva veszít lendületéből, így Megyeri könnyedén fogja a labdát.

28. PERC: Kovács Bence sarokrúgásakor a másik oldalon helyzekedő Kurdicsot keresi a labdával, azonban a játékszert a vendégek szerzik meg.

21. PERC: Sigér szabálytalanságát követően Lippai Tibora tizenhatos vonalától végzi el a megítélt szabadrúgást, a labda a nyíregyházi kapuban landol, ezzel vezetést szerez a Kazincbarcika. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1-0

19. PERC: A vendégek 8-as számú játékosa, Sigér Ákos kapja a találkozó első sárga lapját.

18. PERC: Ramos kap labdát és vezeti azt a barcikai tizenhatoson belülre, ahol több játékosukat kicselezve íveli a középen helyezkedő Gresóhoz, a lövés blokkolják védőink.

11. PERC: Áll a játék, kapusunkat, Megyeri Gábort kell ápolni.

8.  PERC: Székely Krisztián lövi el a labdát körülbelül tizenhat méterről, a játékszer Gengeliczki lábában akad el.

7. PERC: Csatári kap j labdát, amivel megindulhat a kaou felé, azonban a támadást még csírájában elfolytják vendégeink.

5. PERC:Kovács Bence végezhet el szabadrúgást a nyíregyháza tizenhatos oldalvonalának közeléből, a labdát a kapu elé íveli, azonban Novk kifejeli a játékszert.

2. PERC: Egy távoli szabadrúgást követően Novák fejel a kapu irányába, Pálinkás szabadít fel.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kolorcity Kazincbarcika SC kék-sárga-kékben, a Nyíregyháza pedig fehérben lépett pályára.

A Merkantil Bank Liga soron következő, huszonhetedik fordulójában hazai pályán játszik a Kolorcity Kazincbarcika SC. Ma 14:00-tól a Nyíregyháza Spartacus FC-t fogadjuk a Kolorcity Arénában.

A mai Kolorcity Kazincbarcika SC - Nyíregyháza Spartacus FC mérkőzést Katona Balázs vezeti, asszisztensei Varga Gábor és Baghy Csaba, tartalékjátékveztőként pedig Ducsai József van jelen.