Kazincbarcikai Sport Club

ÁLLÁSHIRDETÉS

Szerző:

Szabó Noémi

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Egyéb hírek, infók

A Kolorcity Kazincbarcika Sport Club felvételt hirdet szertáros munkakörbe.

Feladatok:
• A felnőtt és utánpótlás csapatok felszereléseinek és edzés eszközeinek teljes körű kezelése edzések és mérkőzések kapcsán: azok kiadása, visszavételezése, hiánytalan meglét ellenőrzése.
• A felnőtt és utánpótlás csapatok mérkőzés- és edzés szereléseinek, edzés eszközeinek tisztán tartása.
• A felügyelt felszerelések, edzés eszközök nyilvántartása, időszakos leltár készítése.
• Javaslattétel az eszközök, illetve szerelések selejtezésére, raktározására, beszerzésére.
• Az eseti beszerzések során együttműködés a mindenkori szállítóval; az egyedi feliratozást készítő szolgáltatóval, a felszerelések feliratozásra történő előkészítése.
• Folyamatos együttműködés a felnőtt csapat technikai vezetőjével, vezetőedzőjével, illetve az utánpótlás és női csapatok szakmai vezetőivel, edzőivel.

Személyes elvárások:
• Kiváló kommunikációs készség.
• Magas szintű szervező, illetve koordinációs készség.
• Önálló munkavégzés.
• Rugalmasság, együttműködés.
• Precíz adminisztráció.

Amit kínálunk:
• Együttműködő közösség, kulturált munkakörülmények.
• Felelősségteljes munkakör.

Előny: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: 3700 Kazincbarcika, Akácfa u. 2.

Munkába állás kezdete: 2023. március 16. (ezt megelőzően betanulási időszak kb. két hét)

A munkakör rugalmas munkaidejű, a labdarúgó csapatok programjához igazodóan folyamatos hétvégi elfoglaltsággal is jár.

Bérezés: megegyezés szerint

Jelentkezés és érdeklődés módja: Fényképes magyar nyelvű önéletrajz, fizetési igény megjelölésével, a következő e-mail címen: penzugy@kbsc.hu

További híreink

Bajnokavatás elhalasztva, Ajkán kapott ki a Spartacus

Dátum: 2024. máj 01. 09:00

Kitekintő a Merkantil Bank Liga 30. fordulójára.

Oda-vissza legyőztük a Honvédot, s a tabellán is megelőztük

Dátum: 2024. ápr 29. 18:00

Csábi József: ez a meccs a szív diadala volt!

A KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC HIVATALOS KÖZLEMÉNYE

Dátum: 2024. ápr 29. 14:00

A Merkantil Bank Liga 30. fordulójában történt rendkívüli események kapcsán.

Képesek vagyunk bravúrokra

Dátum: 2024. ápr 28. 13:00

A Budapest Honvéd elleni bajnokira készülünk a Merkantil Bank Liga 30. fordulójában.

Eredmények

KBSC Galéria

Közösségi média

Szurkoljunk