ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: HR-RENT KOZÁRMISLENY - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY: HR-RENT KOZÁRMISLENY - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0-3

90. PERC: A mérkőzés végén három perc a hosszabbítás.

90. PERC: Horváth Dánielt figyelmezteti sárga lappal a játékvezető.

87. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál, a pályát 12-es Kovács Bence és 14-es Cstári Gergőt hagyják el, helyettük 19-es  Puska Péter és 18-as Nagy Ákos lépnek pályára.

83. PERC: Cserél a hazai csapat, 13-as Bartha Lászlót 17-es Károly Bálint váltja.

82. PERC: Süttő szögletét követően Pálinkás érkezik, akinek első próbálkozása még nem találja el a kaput, de a kipattanóra is ő csap le és ebből szerzi meg a harmadik barcikai gólt. HR-RENT KOZÁRMISLENY - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0-3

81. PERC: Hleba körülbelül tizenkilenc méterről próbálkozik kapuralövéssel, a jól irányzott labdát Lékai a felső léc alól tolja ki.

77. PERC: A sarokrúgást Gránicz végzi el, a labda a felső lécről pattan kifelé, majd a barcikai védelem szabadít fel.

76. PERC: Gránicz szabadrúgását Megyeri öklözi ki szögletre.

73. PERC: Csere a Kazinvcbarcikán, az első gólunkat jegyző, 17-es Kurdics Levente helyett 2-essel Hleba Tamás lép pályára.

68. PERC: Süttő távoli szabadrúgását fejelik ki hazai védők, így szöglettel folytatódik a mérkőzés. A jobb oldali sarokrúgást Kurdics íveli be a tizenhatoson belülre, melyet Lippai magabiztosan fejel Lékai kapujába. HR-RENT KOZÁRMISLENY - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0-2

65. PERC: Harmadik cserelehetőségével él a hazaiak vezetőedzője, 23-as Kotroczó Pétert 8-as Vas Bence váltja.

60. PERC: Kontrából építünk fel egy ígéretes támadást. Pálinkás passzol a jobb szélen remek ütemben érkező Ádámnak, aki a kapujából kiérkező Lékai mellett lövi el a labdát, ami a kapufáról kifelé pattan.

55. PERC Cserélnek a hazaiak is, 30-as Kun Bertalan helyett 10-es Gránicz Patrik folytatja a játékot.

55. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál, 20-as Bacsa Patrik helyett 11-es számmal Pálinkás Gergő érkezik, illetve 10-es Szabó Balázst 7-essel Ádám Ferenc váltja.

54. PERC: Kotroczó próbálkozik egy távoli lövéssel, a labda kapunk felett száll el.

52. PERC: Szabó Balázs indul meg kontrából, a labdát Bacsának passzolja, majd visszakerül hozzá játékszer, lövése viszont elkerüli Lékai kapuját.

49. PERC: Turi Tamás ível Bartha felé, akinek távoli lövését sikerül blokkolnunk.

48. PERC: Vajda jobb oldali beadása után Turi fejel a barcikai kapu mellé.

46. PERC: Hazai cserével indul a második játékrész. 12-es Nagy Erik helyett 55-össel Horváth Dániel lép pályára.

45. PERC: Újabb mislenyi helyzet, ami ismét Bartha nevéhez fűződik, de Megyeri hálója továbbra is érintetlen marad, egy gólos barcikai vezetéssel ér véget az első játékrész.

45. PERC: Szabó szerez labdát, melyet követően Csatári és Bacsa kényszerítőznek, de a lövésT a hazai védelem megakadályozza.

45. PERC: A mérkőzés eddigi legnagyobb hazai helyzete Kosznovszky és Bartha neveihez fűződik. Előbbi jobb szélről passzol középre a remek ütemben érkező Barthának, aki körülbelül öt méterről lőhet kapura, Megyeri bravúrral véd.

42. PERC: Az iménti szituáció után a hazaiak 13-asa, Bartha Péter kap sárga lapos figyelmeztetést.

41. PERC: Kurdics szerez labdát és indul meg a mislenyi kapu irányába, a támadást a szöglet zászlónál állítják meg a hazaiak szabálytanul, így egy szinte szöglet értékű szabadrúgást végezhetünk el. Kovács beadását követően két játékos kerül földre a hazai tizenhatoson belül, így a közben Szabó Balázs által szerzett gólt a játékvezető érvényteleníti és kirúgással folytatódik a találkozó.

38. PERC: Heil szerez labdát a félpályán, azonban ezt a játékvezető lefújja.

36. PERC: Áll a játék, Kovács Bencéhez érkezik az ápolószemélyzet.

32. PERC: Mislenyi támadás végén Beke és Bartha összjátékát követően utóbbit lőhet éles szögből kapura, Megyeri azonban kitornázza a labdát.

28. PERC: Bal oldali bedobás után Székely Krisztián lőhet kapura, a labda a hazaiak egyik védőjéről pattan le.

26. PERC: A hazai csapat kis passzokra építkező játékát már a saját térfelükön próbáljuk teljes mértékben hatástalanítani, így csak ívelve tudják térfelünkre juttatni a labdát, aminek az pályán is érezhető erős szél nem éppen kedvez.

23. PERC: A Kozármisleny 12-es számú játékosa, Nagy Erik kap sárga lapos figyelmeztetést.

23. PERC: Egy gyorsan felépített hazai támadás végén Beke lő kapura, mellé.

20. PERC: Az imént elvégezett sarokrúgás veszélytelennek bizonyul, viszont kontrából indulhat meg a Kozármisleny, ezt a remek ütemben érkező Székely Krisztián állítja meg.

19. PERC: Szekszárdi kap labdát, melynek beadásával Bacsát keresi, akinek lövése a hazai védőkről pattan ki, szöglet következik.

17. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben leginkább mezőnyben folyik a játék, a kapuk nem forogtak veszélyben. A hazaiakat láthatóan megzavarta a korán bekapott gól, míg a Kazincbarcika ezt követően még inkább motiváltan hatástalanítja a misleny kis passzokra épülő játékát.

15. PERC: Süttő szabálytalanul szereli a jobb szélen Kotroczót, a hazaiak szabadrúgása veszélytelen.

13. PERC: Kurdics ellen szabálytalankodnak, a szituációt követően szabadrúgást ítél a játékvezető, melyet egy bedobás követ. Utóbbi után Csatári kerül földre a kozármislenyi tizenhatoson belül, de a játékvezető sípja néma marad, nincs szabálytalanság, folytatódhat a játék.

5. PERC: Hazai labdavesztést követően Kovács Bence indul meg félpályáról a játékszerrrel, amit Kurdicsnak passzol le. A Kazincbarcika 17-es számú játékosa körülbelül tizennyolc méterről lövi kapura a labdát, mellyel megszerezzük a vezetést. HR-RENT KOZÁRMISLENY - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0-1

4. PERC: Kun Bertalan jobb szélső beadásával Kotroczót keresi, a mislenyiek 23-asának viszont magas a labda.

2. PERC: Összeállításunkban találhatnak egy új nevet, Jakab Dávid személyében. A középpályás a hét második felében volt nálunk próbajátékon és a mai találkozóra már sikerült leszerződtetni, valamint játékengedélyt váltani számára. A korábban az MTK-nál, a Kecskemétnél és Dunaújvárosban is futballozó labdarúgót a jövő hét elején részletesebben is bemutatjuk majd szurkolóinknak. Ugyanitt jegyeznénk meg, hogy a  mai napon csapatkapitányunk, Ur László öt sárga lapos eltiltásának következményeként nem lehet a pályán. A csapatkapitányi karszalagot ma Heil Valter viseli.

1. PERC: Rögtön a mérkőzés elején villan az első sárga lap a játékvezető kezében, ezt Lippai Tibor kapja, miután Kun Bertalant szerelte szabálytalanul.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. A hazai, Kozármisleny kék-fehér összeálíltásban, a Kolorcity Kazincbarcika SC pedig tiszta sárgában lépett pályára.

A A HR-Rent Kozármisleny - Kolorcity Kazincbarcika SC találkozót Bana Gergely vezeti, asszisztensei Kulman Tamás és Kiss Balázs, a tartalék játékvezetőként pedig Katona Balázs van jelen.