ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: ETO FC GYŐR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY: ETO FC GYŐR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-1

90+3. PERC: 1-1-es döntetlennel ér véget a mérkőzés.

90. PERC: A mérkőzés végén három percet hosszabbít a játékvezető.

88. PERC: Utolsó cserelehetőségével él a hazai csapat vezetőedzője, 11-es Óvári Zsolt 23-as Kiss Balázs helyére érkezik.

84. PERC: A Kazincbarcika 7-es számú játékosának, Ádám Ferencnek villan a sárga lap.

82. PERC: Lacza lő kapura, Megyeri véd.

80. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál, 7-es Ádám Ferenc és 9-es Takács Tamás, 20-as Bacsa Patrikot, illetve 11-es Pálinkás Gergőt váltják.

76. PERC: Áll a játék, Ur Lászlóhoz érkezik az ápolószemélyzet.

72. PERC: Három ponton változtat a hazaik vezetőedzője: 68-as Kiss Bencét 20-as Tuboly Máté váltja, 99-es Szendrei Ákos helyett 76-os Lacza Alex érkezik, valamint 14-es Szujó Attila helyett 6-ossal Papp Milán folytatja a játékot.

70. PERC: Újabb barcikai csere, ezúttal 15-ös Székely Krisztián hagyja el a játékteret, helyett 4-es számmal Szemere Balázs érkezik.

69. PERC: Pálinkás lő a tizenhatos oldalvonaláról kapura, Kovácsik szögletre tolja a labdát.

66. PERC: Vezetőedzőnk, Csábi József is változtat, 12-Kovács Bence helyett 8-assal Nagy János lép pályára.

63. PERC: Kiss Balázs cselezi magát tisztára, a labdát az imént beállt Morinigo Fernando Nicolas Torresnek passzolja le, a lövés a barcikai védők lábaiban akad el.

61. PERC: Cserél a Győr, 9-es Borsos Filipet 17-es számmal Morinigo Torres Nicolas Fernando váltja.

61. PERC: Kiss Balázs teszi le a labdát Csontosnak, aki lövés helyett inkább beemeli a játékszert a Megyeri kapuja elé érkező társaknak, azonban a játékszer kapusunké lesz.

55. PERC: Kovács Krisztián beadására Szendrei Ákos érkezik, akinek fejesét bravúrral hárítja Megyeri Gábor.

54. PERC: Vitális cselezi magát tisztára a tizenhatosunk előterében, lövését Megyeri könnyedén fogja.

51. PERC: Csatári passzol röviden Bacsának, játékosunkat a győri védők nem tudják megállítani, így Bacsa Patrik góljával a félidő elején egyenlítünk. ETO FC GYŐR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-1

46. PERC: Elkezdődött a második félidő. A szünetben egyik csapat összeállításán sem változtattak a vezetőedzők.

1 FÉLIDŐ

45. PERC: Hosszabbítás nélkül, egy gólos győri vezetéssel ér véget az első játékrész.

43. PERC: Gyors győri kontra után Vitális lövi el a labdát laposan a barcikai kapu jobb alsójának irányába, az érkező Kiss Bence elől Székely Krisztián tisztáz.

42. PERC: A Győr 18-as számú játékosa, Csontos Dominik követ el szabálytalanságot a középpályán egy barcikai játékossal szemben, ezért a játékvezető fel is mutatja neki a sárga lapot.

38. PERC: A Kiss Máté szögletéből érkező labdát Szujó Attila fejeli kapura, a játékszer Megyeri kapuja fölött száll el.

36. PERC: Bacsa küzd meg a labdáért, Kiss Máté szereli szabálytalanul. A megítélt szabadrúgást Süttő végzi el, mentenek a hazaiak, az ismétlés Kovács Bencéé, akit a tizenhatoson belül szerelnek.

33. PERC: Heil Valter indul meg a győri kapu felé, a labdával Székelyt keresi, aki elől azonban a hazaiak tisztáznak, bedobással jön a Barcika. Ezt követően Ur László passzából Székely játssza magát tisztára, beadását a kapu elől fejelik ki a győri védők.

30. PERC: Egy szépen felépítettt győri akciót állítunk meg a tizenhatosunk vonalánál.

28. PERC: A mérkőzés első sárga lapját a Kazincbarcika 12-es számú játékosa, Kovács Bence kapja.

25. PERC: Süttő Attila végez el szögletet, a sarokrúgásból érkező labda jól kanyarodik, azonban helyzet nem alakul ki a hazaiak kapuja előtt.

20. PERC: Az elmúlt percekben inkább a Kazincbarcika térfelén folyik a játék. A hazaiak igyekeznek vezetésüket növelni, azonban ezeket a próbálkozásokat rendre hárítani tudjuk.

15. PERC: Vitális próbálkozik meg egy távoli kapuralövéssel, ezt Megyeri Gábor magabiztosan védi.

10. PERC: Kiss Balázs szerez labdát a középpályán, melyet egészen a tizenhatos elé vezet, tőle a szélen remek ütemben érkező Szendrei elé kerül a játékszer, aki tizenöt méterről lő Megyeri kapujára, ezzel megvan a hazaiak vezetése. ETO FC GYŐR-KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-0

5. PERC: A találkozót az ETO FC Győr YouTube csatornáján a LINK-re kattintva élő streamen nézhetik.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. Az ETO FC Győr fehérben, a Kazincbarcika pedig kékben lépett pályára.

Az ETO FC Győr - Kolorcity Kazincbarcika SC találkozó játékvezetőjének Bogár Gergőt jelölte ki a Magyar Labdarúgó Szövetség, asszisztensei Kóbor Péter és Georgiou Theodoros, tartalékjátékvezetőként pedig Farkas Tibor van jelen.