ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZENTLŐRINC

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIK SC - SZENTLŐRINC 1-0

90+3. PERC: Egy gólós barcikai győzelemmel zárult a mai mérkőzés, így csapatunk kiharcolta a bennmaradást! Jövőre is NB2-ben találkozunk! HAJRÁ BARCIKA!

90. PERC: A mérkőzés végén három perc lesz a ráadás.

80. PERC: A vendégek is újra változtatnak, 19-es Havas Attila helyett 99-essel Erdélyi Botond folytatja.

77. PERC: Utolsó cserelehetőségeinket használjuk ki, 14-es Csatári Gergőt 7-es Ádám  Ferenc váltja, illetve 8-as Nagy János helyett 2-essel Hleba Tamás lép pályára

73. PERC: A Szentlőrinc 55-ös számú játékosa, Lénárt  Gábor kap sárga lapot.

72. PERC: Kesztyűs Máté lő távolról Megyeri kapuja mellé.

71. PERC: Egy kibontakozó szentlőrinci akciót Szemere állít meg.

69. PERC: Cserél a Szentlőrinc, 10-es László Dávidot 24-es Rétyi Róbert váltja, valamint 77-es Daróczi Zoltán helyett 29-es Múcska Viktor érkezik.

66. PERC: Újabb változtatás, ezúttal nálunk, Csábi József is két ponton frissít csapatán.  A pályát 20-as Bacsa Patrik és 15-ös Székely Krisztián hagyják el, helyettük 19-essel Puska Péter és 22-essel Székely Dávid játszanak a továbbiakban.

61. PERC: Változtatnak a vendégek is, 5-ös Tamás László helyett 13-as Nagy Zsombor folytatja, illetve 31-es Farkas Marcell helyett 21-es Kiss-Szemán Péter érkezik.

59. PERC: A mérkőzésen mi cserelélünk elsőként, 12-es Kovács Bence helyett 10-essel Szabó Balázs lép pályára.

56. PERC: Nagy János szabadrúgását követően Székely Krisztián próbálkozik távolról, lövése a kapu fölött száll el.

54. PERC: Süttő passzából Kovács egyeni akciója következik, a játékos lövését blokkolják a szentlőrinci védők, de a labda tovább pattog a tizenhatosukon belül, viszont komolyabb helyzet ezúttal nem alakul ki.

52. PERC: Szentlőrinci akciót követően Grumic centikkel marad le az őt kereső beadásról.

46. PERC: Kezdetét vette a mai találkozó második félideje is, a csapatoknál nem történt csere a szünetben.

45+2. PERC: Egy gólos barcikai vezetéssel ér véget az első játékrész.

45. PERC: Az első félidő végén egy perc a hosszabbítás.

44. PERC: Nagy János remek szabadrúgását követően Pálinkás emelkedik ki a kapu előtt tömörülő játékosok közül és fejeli a labdát Bese kapujába. Vezetünk!! KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZENTLŐRINC 1-0

37. PERC: Bacsa kap jó labdát, de Bese remek ütemben érkezik ki kapujából és üti ki azt játékosunk elől. A szituációt követő bedobás után Pálinkás fejel a játékszerbe, fölé.

27. PERC: Kesztyűs Máté kap labdát is iramodik meg a barcikai kapu felé, a kibontakozó akciót Nagy János állítja meg szabálytalanul, így a Kazincbarcika csapatkapitánya is besárgul.

25. PERC: Szemere Balázs nagy bedobása után Csatári esik el a tizenhatoson belül, de folytatódik a játék.

23. PERC: Pintér Ádám próbálkozik távoli kapuralövéssel, a labda Heilről pattan ki, szöglettel jönnek a vendégek, mely veszélytelen a barcikai kapura.

22. PERC: Barcikai összjáték után Székely Krisztián kisodródott helyzetből lő kapura, a labdát Bese könnyedén fogja.

14. PERC: Nagy János szögletét követően Pálinkás csúsztatja meg fejjel a labdát a szentlőrinci védők sűrűjéből, azonban ez csak kifelé sikerül neki. A játékszerbe több barcikai játékos is beleér, végül Süttő próbálkozik körülbelül húsz méterről. A lövés centikkel kerüli el a Bese kapuját.

15. PERC: A vendégek 19-es számú játékosa, Havas Attila kap sárga lapot.

10. PERC: A szabdrúgást Nagy János végzi el, melyet a szentlőrinci sorfalba lő, a kipattanó szintén nem veszélyes Bese kapujára.

9. PERC: Egy ütközést követően Kovács szerez labdát a középpályán, melyet egy-két csellel megtüzdelve vezet a vendégek kapujának irányába, azonban a tizenhatos előtt szabálytalanul állítja meg Tamás László . A szituációt követően jó helyről végezhetünk el szabadrúgást, miközben a Szentlőrinc 5-ös számú játékosának villan a találkozó első sárgája.

6. PERC: Bacsát rántja le Tamás László a lőrinci tizenhatoson belül, a reklamált büntető azonban elmarad, néma marad Antal Péter játékvezető sípja.

5. PERC: A találkozón elsőként a Szentlőrinc jut el a kapuralövésig, Daróczi lövését könnyedén védi Megyeri Gábor.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kazincbarcika kék-sárga-kékben, a Szentlőrinc pedig piros-fekete színekben lépett pályára a mai utolsó bajnokin. A labdát a vendégek indítják kilencven perces útjára.

A mai Kolorcity Kazincbarcika SC - Szentlőrinc bajnoki mérkőzést Antal Péter vezeti, asszisztensei Sinkovicz Dániel és Nagy Viktor, a tartalékjátékvezető pedig Nazsa Tamás lesz.