KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BFC SIÓFOK

Élő szöveges közvetítés

90+4. perc: VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! Lovas László lefújja a találkozót, a végeredmény: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC – BFC SIÓFOK 1-1 Nincs megállás továbbra sem! Folytatás szombaton, 19 órától a Vasas ellen Budapesten! HAJRÁ, BARCIKA!

90+3. perc: Szedlár tüzel jobbról, tizenhat méterről, Tóth magabiztosan véd.

90. perc: Négy percet hosszabbít Lovas László.

88. perc: Dragan Vukmir változtat: Böndi Ádám helyett Szedlár Zoltán a pályán.

87. perc: Nagy-Kolozsvári indult meg egyedül egy indítással, Tóth Balázs hatalmas sprintet kivágva, önfeláldozó becsúszással mentett előle. Mindkét játékos lent maradt, de ápolásra végül nem volt szükség.

84. perc: Kurdics húz el a bal szélen, félmagasan teszi a kapu elé, de nincs érkező.

82. perc: Hazai csere is érkezik: Pinte Patrik helyett Gyurkó Máté a pályán

80. perc: A vendégek cserélnek: Dénes helyett a pályán Nagy-Kolozsvári.

80. perc: Székely Krisztián taktikai szabálytalanság miatt kap sárgát.

79. perc: Kotula baloldali lapos beadását Vágó mentette szögletre.

76. perc: Csilus Tamás kap sárga lapot egy hajszállal elkésett becsúszásért.

75. perc: Cserél Csábi József: Ternován Patrik helyett a pályán Székely Krisztián.

73. perc: Ismét veszélyes hazai támadás, a kapu elé hulló labdánál Winternek nagyobb szerencséje volt mint Tóth Balázsnak és a kiszorított helyzetben lévő Kotula sem tudta bekotorni a labdát.

72. perc: Gyors barcikai kontra végén Ádám passzát fülelte le Debreceni, aki becsúszva mentett.

71. perc: Dénes szerzett labdát, majd tekert be balról, Papp Milán hatalmasat mentett.

70. perc: Balról érkező beadást blokkol Ádám, szöglet jön. A szöglet után Varjas fejel mellé.

67. perc: Cserél a hazai csapat is: Pekár és Szabó jön le, Kurdics Levente és Kártik Bálint a pályán.

65. perc: Pekár veszélyes beadását Debreceni csúsztatta ki.

62. perc: Cserél Dragan Vukmir: Menyhárt Zsombor és Girsik Áron-Róbert hagyják el a pályát, a helyükön László Dávid és Major Gergő folytatják.

61. perc: Menyhárt Zsombor húzott el a jobbszélen, beadását magabiztosan húzta le Tóth.

56. perc: Újra támadásban a Barcika. Pekár élesen belőtt labdája elmegy a kapu előtt.

53. perc: Gól, 1-1. Balról érkező lapos beadás után pörgött fel magasra a labda, éppen a gólvonal elé, ahol Tóth Balázsról valószínűtlen körülmények között a kapuba pattant. Hiába reklamáltunk kapustámadást, a gól érvényes.

52. perc: Varjas lőtt kapásból huszonkét méterről, kevéssel mellé.

49. perc: GÓL!!! Ádám Ferenc higgadtan a jobb sarokba lőtt, Winter nem találta el az irányt. 1-0! Hajrá, Barcika!

49. perc: Tizenegyes! Heil Valterrel szemben szabálytalankodtak, Lovas azonnal a büntetőpontra mutatott. Ádám Ferenc a labda mögött.

48. perc: Pekár buktatásáért kapott sárga lapot Vágó Gábor.

47. perc: Pekár szögletét nem tudta kiöklözni Winter, a hosszú oldalon nem sikerült kihasználni a hibát.

46. perc: Félidőben cserélt a Kolorcity Kazincbarcika SC. Süttő Attila helyén Kotula Máté folytatja. A Siófok kezdte el a második játékrészt.

45. perc: Nincs hosszabbítás, Lovas László lefújja az első játékrészt.

42. perc: Pekár esik nagyot gyanús körülmények között a siófoki tizenhatos előterében. A síp néma marad, a vendégek védői helyett a hazai kispadon Botló Ádám kapusedző kap sárga lapot reklamálásért…

38. perc: Ádám próbált beadni jobbról, Vékony blokkolt szögletre.

36. perc: Előbb Pekár veszélyeztetett, majd Ádám tüzelt ballal huszonkét méterről, nem sokkal kapu mellé!

32. perc: Böndi lőtt volna kapásból tizenötről, Ternován önfeláldozóan blokkolt, elhárítva a veszélyt.

30. perc: Lovas játékvezető megszakítja a játékot. Ádám és Vékony ütköztek, de a jelek szerint szerencsére nincs szükség ápolásra.

26. perc: Lendületes barcikai támadás végén Ternován Patrik passzolt röviden, a vendégek védelme szögletre mentett.

24. perc: Újabb labdavesztést követően Dénes Csanád kerül helyzetbe, Papp Milán becsúszva hatalmasat mentett. Szöglet.

22. perc: Ezúttal Szabó Balázs lő tizenötről, Winter nagyot véd. Megélénkült a mérkőzés, helyzet ott, helyzet itt!

21. perc: Siófoki labdaszerzés a hazai térfélen. Girsik Áron-Róbert kerül lövőhelyzetbe, tizenhatról ballal fölé lövi

19. perc: Polényi Gábor kísérletezik, a kapu felé lassan közelítő labdát Varjas Zoltán belövi ugyan a barcikai kapuba, de méteres lesről. Szabadrúgás kifelé.

16. perc: A jobb szélen zajló szép összjáték után Pekár László indította volna Pintét, de az asszisztens lest jelzett.

14. perc: Böndi Ádám bal oldali szöglete után Vágó Gábor lőhetett 6 méterről, szorult helyzetben, fölé.

12. perc: Girsik kiugratásával Dénes Csanád indulhatott meg veszélyesen, de a tizenhatoshoz érve rosszul passzolt, így labdát szerezhetett a hazai védelem.

5. perc: Pinte Patrik hozta helyzetbe magát egy szép csellel, a kapu előtt Vékony Viktor mentett előtte szögletre.

2. perc: Az első szabálytalanság a meccsen. Kitl Miklós rúgja meg Ádám Ferencet, barcikai szabadrúgás a jobb szélről.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a hazai csapat indította útnak a labdát. A Kolorcity Kazincbarcika kék-sárga összeállításban, a vendég Siófok tiszta fehér szerelésben a pályán.

Merkantil Bank Liga 4. forduló

Kolorcity Kazincbarcika SC - BFC Siófok

Kazincbarcika, Kolorcity Aréna, 2023.08.16. szerda 19 óra

Csábi József egy helyen módosította a vasárnapi kezdő tizenegyet: Pekár László került be Kurdics Levente helyett, aki ma a kispadon kezd. Még szűk negyedóra van hátra a kezdésig! Hajrá, Vegyész!

Dragan Vukmir három helyen változtatott a Tiszakécske elleni kezdőcsapaton: kikerült László Dávid, Tóth Tamás Vid és Nagy Richárd (mindhármukat kispadra nevezte a Siófok a mai meccsre). Bekerült a kezdőbe Dénes Csanád, Girsik Áron-Róbert és Menyhárt Zsombor.

A mai mérkőzés játékvezetője Lovas László, segítői Belicza Bence Péter és Vrbovszki Pál. A tartalék játékvezető Szigetvári Márk.