KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BVSC-ZUGLÓ

Szarka Dénes

Élő szöveges közvetítés

90+5. perc: Vége a mérkőzésnek! KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC – BVSC-ZUGLÓ      2-2

Folytatás 27-én szerdán, 18 órától a Csákvár otthonában!

90+3. perc: Ádám kerül ismét lövőhelyzetbe, tizennyolcról tüzel, Csenterics bravúrral véd, a kipattanóról Székely marad le egy kicsivel.

90+1. perc: Négy percet hosszabbít Horváth Tibor.

89. perc: Csilus Ádám ad be a tizenhatos sarkáról, Kotula még éppen eléri a labdát, de kapura irányítani már nem tudta.

88. perc: Hazai csere: Ternován Patrik helyén Székely Krisztián.

87. perc: Ádám ezúttal közelebbről, laposan lő a kapu elé, nincs érkező aki bele tudna érni.

86. perc: Ádám ad be balról, a labda megpattan, így Csenterics könnyen foghatja.

84. perc: Csere: Szilágyi Máté helyett Nagy József folytatja a vendégeknél.

81. perc: Tóth Keve kap sárga lapot Csatári Gergő lerántásáért. Szabadrúgás a bal szélről.

80. perc: Cserélnek a vendégek: Horváth Roland érkezik Mészáros András helyére.

A Barcika is cserél: Nico helyett Csilus Ádám folytatja.

79. perc: Szép akció végén Kotula tüzel kapásból tizennégyről, hatalmasat mentett Hesz, szöglet.

77. perc: GÓÓÓL! Egyenlít a Barcika! Ádám Ferenc szögletét PINTE PATRIK csúsztatta meg az ötös sarkán, a labda pedig tökéletesen vágódott a hosszú felsőbe! 2-2!

76. perc: Kotula csinált egy jó cselt a bal szélen befelé, majd jobbal tüzelt a tizenhatos sarkáról, Csenterics magabiztosan védte a középre tartó labdát.

74. perc: Kelemen és Hidi játszanak össze egy labdaszerzés után, utóbbi végül lesen került ziccerbe, szabadrúgás kifelé.

72. perc: Kelemen Patrik húzott befelé balról, tizennyolcról tüzelt, jócskán fölé.

70. perc: Kotula indítása Nicónak hosszú lett, Hesz kikísérte a labdát az alapvonalon.

68. perc: Cserélnek a vendégek, Mucsányi nem tér már vissza, a helyén Kelemen Patrik folytatja.

67. perc: Mucsányi Márk maradt a földön, ápolni kell, elhagyta a pályát.

64. perc: Egyre erősebben szakad az eső, megnehezítve a kombinatív játékot.

61. perc: A szöglet az ötösre érkezett, ahol Nico ugrott a legmagasabbra, de fölé fejelt.

61. perc: Ádám Ferenc tüzelt huszonkettőről, Csenterics nagyot védett, szögletre ütötte a bal alsó felé tartó labdát.

60. perc: Ádám indította volna máris Pintét, Hesz becsúszva mentett dobásra.

58. perc: Kettős hazai csere: Kurdics Levente helyett Pinte Patrik, Pekár László helyett Ádám Ferenc a pályán!

56. perc: Gól, vezet ismét a BVSC-Zugló! A balról érkező szöglet Tóth Kevét találta üresen, az ő lövése levágódott, viszont épp MUCSÁNYI MÁRK elé, aki átvette a labdát és az ötös sarkáról higgadtan a bal alsóba lőtt. 1-2.

55. perc: Kavarodás a barcikai kapu előtt, az alapvonalról érkező labdát Mitrovic lőtte rá közelről, szögletre blokkolták.

54. perc: Nico indította jó ütemben Pekárt a bal szélen. Pekár egy csel után a kapu elé ívelt, ahol azonban senki nem ért a labdához, így az kiment az alapvonalon.

52. perc: Kurdics próbál balról a kapu elé ívelni, de nagyon mélyre sikerült a próbálkozás, Csenterics zsákmánya lett a labda.

50. perc: Tóth Keve adja be jobbról, magasan a labdát, nincs érkező középen.

47. perc: Benkő-Bíró rántja le Nicót a vendégek térfelének közepén. Szóban figyelmezteti a játékvezető, lap ezúttal nincs.

46. perc: A mérkőzés folytatódik! Cserélt a Kolorcity Kazincbarcika SC. Szabó Balázs helyére Csatári Gergőt küldi pályára Csábi József.

45+2. perc: Vége az első félidőnek!

45+1. perc: A játékvezető egy percet hosszabbít. A ráadás elején Szabó lőhetett húszról, jócskán fölé szállt.

45. perc: Ternován vitte le a jobb szélen a sarokba a labdát, ahol kisebb rugdosódás után Király szerelte.

42. perc: Pekár szabadrúgását Hesz csúsztatja ki szögletre, amelyet ugyancsak Pekár végezhet el. A beívelt szögletet Benkő-Bíró fejelte ki, egy újabb sarokrúgásra.

41. perc: Gergely Péter borítja fel Ternovánt az oldalvonalnál, szabadrúgás, Pekár adhatja be a labdát.

39. perc: Mitrovic lövi a szabadrúgást élesen a kapu elé, a kellemetlenül lepattanó labdát Tóth Balázs magabiztosan fogja.

38. perc: Heil szabálytalankodik Mészárossal szemben, vendég szabadrúgás harminc méterre a kaputól.

37. perc: Mészáros vezeti rá a hazai védelemre a labdát, tizennyolcról lőne, a blokkról levágódik.

34. perc: Labdaszerzés a zuglói tizenhatosnál, Szabó gyors passza után Kurdics tüzel tizennyolcról, Csenterics nagyot véd! A kipattanóból Ternován is lövéshez jut, de blokkolja Király.

32. perc: GÓÓÓL!!! PEKÁR LÁSZLÓ magabiztosan a kapu jobb oldalába lőtt, Csenterics nem találta el az irányt! 1-1!!!

31. perc: Tizenegyes!! Az imént megítélt szabadrúgást Kurdics ívelte a kapu elé, ahol Papp Milánt lerántották az ötös sarkánál. Horváth Tibor büntetőt ítélt, a labda mögött Pekár!

30. perc: Pekár elhagyja a pályát, de folytatni tudja majd a játékot.

28. perc: A zuglói szöglet után, labdaszerzést követően Pekár lódult meg nagy lendülettel egyedül, Király Ákos utolsó emberként a saját térfelén leteperte, Horváth Tibor játékvezető sárga lapot mutatott fel. Pekárt ápolni is kell, áll a játék.

27. perc: Gyors kontra végén Mészáros ad be laposan és élesen az alapvonalról, Heil Valter tisztázott szögletre.

25. perc: Kártik Bálint hosszú indítását Hesz Olivér fejeli ki Kurdics elől.

23. perc: Mitrovic tüzel huszonöt méterről, jócskán fölé.

21. perc: Mitrovic indít lágyan, Mucsányi Márk nem éri el a vizes füvön megpattanó labdát.

18. perc: Kotula készíti le az alapvonalról a labdát Szabó Balázsnak, aki tizennégyről a blokkba lő, szöglet.

15. perc: A kisszöglet után Ternován íveli be a legurított labdát, ezúttal is működött a lescsapda, Kotula helyezkedett a védők mögé.

14. perc: Ternován adna be jobbról, Hidi blokkol, szöglet.

12. perc: Vezet a BVSC-Zugló! Mészáros András esett el a kaputól 23 méterre, a megítélt szabadrúgás egy legurítás után HIDI PATRIK ballal nagy erővel a bal felsőbe bombázta. 0-1.

9. perc: Többször is sikerült labdát szerezni az elmúlt bő perc letámadásával, de veszélyes helyzet nem alakult ki a csúszós talajon. Kotula Máté balról jövő beadása lecsúszott, az alapvonalon túl landolt.

7. perc: Nico tálalt Pekár elé, aki a tizenhatos vonalánál egyedül ugrott ki. Sajnos az asszisztens zászlaja ismét lendült.

5. perc: Kurdics balról érkező beadása volt egy kissé magas az érkező Ternovánnak.

4. perc: Ismét lesen állt meg egy ígéretes támadás, ezúttal Pekár passzába Nicolas Morinigo ért bele és Kurdics Levente volt lesen.

2. perc: Ternován Patrik indult meg a jobb szélen, rövid passza lesen találta Pekár Lászlót.

1. perc: A tiszta sárgában játszó vendég BVSC kezdte a meccset.

Merkantil Bank Liga 8. forduló

Kolorcity Kazincbarcika SC – BVSC-Zugló

Kazincbarcika, Kolorcity Aréna, 2023.09.24. vasárnap 17 óra

A mai mérkőzés játékvezetője Horváth Tibor, segítői Ifj. Varga Gábor és Szilágyi Norbert. A tartalék játékvezető Berényi Tamás.