KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HR-RENT KOZÁRMISLENY

Szarka Dénes

Élő szöveges közvetítés

90+5. perc: VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! Szekszárdi Milán hajrában lőtt góljával 1-0-ra megvertük a kitűnő formában lévő Kozármisleny csapatát, méghozzá a helyzetek alapján teljesen megérdemelten! Hajrá, Vegyész! Hajrá, Barcika!

90+4. perc: Gyurkó kap labdát az ötösön, fordulásból lő, Lékai óriásit védett.

90+2. perc: Major rántja le Pintét a felezővonalnál, barcikai szabadrúgás ismét.

90+1. perc: Beke Péter kapja lesen a labdát, szabadrúgás kifelé.

88. perc: GÓÓÓL!!! SZEKSZÁRDI MILÁN tüzel messziről kissé jobbról, labdája a bal alsóban köt ki! Vezet a Kazincbarcika!

87. perc: Gyurkó indult meg ígéretesen, passzába Füredi lépett bele.

85. perc: Kettős csere hazai oldalon: Ternován Patrik és Szabó Balázs hagyják el a pályát, helyükön Székely Krisztián és Gyurkó Máté.

84. perc: A megítélt szabadrúgást Kozics lőtte méterekkel fölé huszonnégy méterről.

83. perc: Heil Valter kap sárga lapot Kozics mezének meghúzásáért.

81. perc: Aczél Zoltán cserél ismét: Tóth Zoltán hagyja el a pályát, a helyén Horváth Péter folytatja.

79. perc: Ternován indítása volt egy kicsit hosszú Csatárinak, Lékai zsákmánya lett a labda.

77. perc: Cserélünk: Kurdics Levente helyett a pályán Kotula Máté.

76. perc: Lékai kirúgott labdáját Heil Valter fejeli haza elegánsan a kilépő Tóth Zoltán elől.

73. perc: Süttő ívelt egy szabadrúgást a tökéletes ütemben kilépő Kurdics lábára, aki azonban épp annyira vette azt át hosszan, hogy Lékai kilépve meg tudta szerezni.

72. perc: Csere mindkét oldalon: Kártik helyett Ferencsik Bálink nálunk, míg a Kozármislenynél Kirchner György helyett Hegedűs Márk.

70. perc: Barcikai szabadrúgás következik harminc méterre a kaputól. Időközben cseréhez készülődik a hazai kispad is.

69. perc: Pinte magas beadása száll el az érkezők előtt kevéssel a tizenhatoson belül.

68. perc: Kártik Bálint szabálytalankodik a felezővonalnál, sárga lapot kap érte.

67. perc: Szabó Balázs szerez látványosan labdát, Major Sámuel húzza el a lábát, hazai szabadrúgás.

65. perc: Ismét cserélnek a vendégek: Vajda Roland helyett Major Sámuel a pályán.

64. perc: A jobb szélről laposan érkező labdát huszonhárom méterről Kurdics lövi el, a bal alsó mellé.

62. perc: A jobbról beadott szabadrúgásba beleértek középen, veszélyesen vágódott kapu mellé a labda, szöglet jöhet.

61. perc: Pinte fordul le látványosan Nagy Erikről, aki lerántja Pintét a tizenhatos sarkánál, ezért sárgát kap.

59. perc: Szekszárdi lőtte jobbról a kapu elé a megszerzett labdát, Lékai tökéletes ütemben lépett ki, így tudta felszedni Pinte elől.

58. perc: Kozármislenyi kontra végén Molnár Ádin tört be a tizenhatoson belülre, a rövidsarokra leadott lövését Tóth védte.

56. perc: Turit sikerül megzavarni a saját tizenhatosa sarkánál, oldalra kipasszolja a labdát. A nagy bedobást követően Lékai öklözte el a labdát, az ismétlés magasan fölé szállt.

53. perc: Ternován késik el egy becsúszással, szabadrúgás következhet a hazai térfél közepéről.

50. perc: A szöglet veszélyesen érkezett a hosszúra, Szekszárdi fejesét követően kezezésgyanús szituáció következett, ám Lovas játékvezető sípja néma maradt.

50. perc: Süttő lőné be erősen balról a labdát, Turi blokkol szögletre.

48. perc: Turi tüzel ballal huszonnégy méterről, Szekszárdi blokkolta a löketet.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, két cserét is végrehajtott a szünetben Aczél Zoltán. Elhagyta a pályát Barkóczi Benedek és Gajág Gergő, helyettük Sági Milán és Molnár Ádin a pályán.

A második félidő kezdőrúgását Dienes Ákos „Dínó” végzi el, aki aktív tagja a B-középnek és a 2000-es évek eleje óta látogatja rendszeresen a Kazincbarcika meccseit, ha teheti, idegenbe is elkíséri a csapatot. Isten éltesse sokáig!

Az U7-es csapat játékosai látványos bemutatóval szórakoztatták a nézőket, parádés megmozdulásoknak és nagy góloknak tapsolt a szünetben is a publikum! Most pedig jöhetnek újra a nagyok!

A szünetben a szurkolók az U7-es csapatunk bemutatóját kísérhetik figyelemmel. A kicsikhez továbbra is lehet csatlakozni!
Az edzők Erdei János és Erdei Bence. Köszönjük szépen a szülők együttműködését is!

45+4. perc: Vége az első félidőnek, Kolorcity Kazincbarcika SC – HR-Rent Kozármisleny 0-0.

A meccsen eddig a mi akaratunk érvényesült inkább, többször is közel járt a csapat a gólszerzéshez, ám a Kozármisleny védelme és Lékai kapus minden alkalommal a helyén volt eddig.

Folytatás tizenöt perc múlva, hajrá, Vegyész, hajrá, Barcika!

45+1. perc: Lovas László három percet hosszabbít, ami a több ápolással indokolható.

45. perc: Újabb ápolás a vendégeknél, Gajág Gergő fájlalja a lábát, majd sántít le egy lábon. Valószínűleg csere lesz.

44. perc: Közel harminc méterről szánja magát el lövésre Szabó Balázs, a kellemetlenül pattanó labdát Lékai védi.

42. perc: Beke passza után Turi kerül helyzetbe, éles szögből, balról a kapufát találja telibe, Tóth Balázs rajta volt a lövésen a rövid saroknál.

41. perc: Tóth Zoltán kap labdát a tizenhatos vonalánál, majd lő a jobb alsó sarokba, ám már előtte lendült az asszisztens zászlaja, Tóth ugyanis lesen volt. Szabadrúgás kifelé.

39. perc: Ternován szerzett labdát saját térfelé, majd Kurdicsot indította volna, Gajág vetődve fülelte le az átadást és mentett.

36. perc: Szabó indítja Süttőt a bal szélen, aki laposan lő középre, Gajág tisztáz az ötös előtt.

33. perc: Ismét áll a játék, ezúttal ápolás is történt, Barkóczi Benedek hagyja el a pályát, de végül folytatja a játékot.

31. perc: Ternován szólója után Csatárinak passzolt, aki a jobb szélről betört a tizenhatoson belülre, majd középre passzolt, ahol Szabó Balázs egy igazítás után, tizenötről kapu fölé lőtt. Szép támadás, ígéretes helyzet volt.

29. perc: Csatári gyorsított volna fel a jobb szélen, Füredi szerelte.

26. perc: Vajda Roland marad a földön egy ütközést követően, emiatt Lovas játékvezető megszakítja a játékot. Végül ezúttal sem kell ápolni, folytatódhat a meccs.

24. perc: Beke indítására startolt Tóth Zoltán, az alapvonal előtt azonban Szekszárdi Milán szerelte becsúszva, ráadásul a labda visszapattant Tóthra, így kirúgás jöhet.

22. perc: Süttő Attila készít elő balról laposan, a középen érkező Csatári veszélyes lövése a blokkról vágódik szögletre.

20. perc: Csatári Gergő szabálytalankodott Kozsics Barnabással szemben, a játékvezető az előnyszabály után a játék megállásakor mutatja fel a sárga lapot neki.

17. perc: Csatári tért ölelő, kissé mély ívelését Beke Péter fejeli haza.

14. perc: Tóth Balázs kirúgása után Füredi Szabolcs a keze segítségével veszi le a labdát, szabadrúgás a vendégek térfelének közepéről. A pontrúgás magasan száll a kapu előterébe, ahol Lékai zsákmánya lett.

13. perc: Tóth Zoltán kap labdát és kerülne helyzetbe a kapunk előtt, de az asszisztens jelzi, leshelyzet volt.

11. perc: Csatári Gergő és Turi Tamás csúsznak össze a vendégek térfelén, utóbbi marad lent ezúttal, de ő is tudja folytatni a játékot, nincs szükség ápolásra.

9. perc: Szabó Balázs kap egy kemény belépőt saját térfelünkön, szerencsére nincs sérülés.

7. perc: Ternován indította parádésan Kurdics Leventét, aki egy az egyben vezette a kapus felé a labdát, de az utolsó pillanatban Gajág utolérte és becsúszva mentett előle.

5. perc: Pinte Patrik került lövőhelyzetbe 10 méterre a kaputól a jobb szélen, lapos lövésébe Kozics Barnabás is beleért, Lékai Soma bravúrral védett a rövidnél.

4. perc: Süttő Attila fülelte le Barkóczi Benedek veszélyes lapos indítását a tizenhatos vonalánál.

2. perc: Ternován Patrik jobbról érkező beadását fejelte ki Gajág Gergő az ötösről.

1. perc: A mérkőzést a bordó szerelésben játszó vendégek kezdik, a hazai Kolorcity Kazincbarcika kék-sárgában lép pályára.

Merkantil Bank Liga 8. forduló
Kolorcity Kazincbarcika SC – HR-Rent Kozármisleny
Kazincbarcika, Kolorcity Aréna, 2023.10.01. vasárnap 17 óra
A mai mérkőzés játékvezetője Lovas László, segítői Ifj. Varga Gábor és Vrbovszki Pál. A tartalék játékvezető Hanyecz Bence.

Csapatunkból a mai napon hiányzik a BVSC elleni mérkőzésen súlyos szabálytalanságot elszenvedő Pekár László, aki vállcsont törést szenvedett, így rá még hetekig nem számíthat Csábi József vezetőedző.

Csilus Tamás izomsérülése miatt nem játszhat ma a Kozármisleny ellen, míg Ádám Ferencet kiállították Csákváron, így eltiltás miatt nem láthatjuk ma a pályán. Bánhegyi Bogdánt visszarendelte a Diósgyőr, így ma Tóth Balázst és Bencze Antalt nevezhette a keretbe a szakvezetés.

Kisebb sérülése ellenére vállalta a játékot Papp Milán és Szabó Balázs is, mindketten a kezdő tizenegyben kaptak helyet. Hasonló cipőben járt Nicolas Morinigo is, akit eredetileg a kezdőbe nevezett Csábi József, ám ő a bemelegítés közben jelezte, hogy mégsem tud játszani, így Kurdics Levente kezd helyette!

A mérkőzés kezdőrúgását a GreenPlan VRCK röplabda csapatának tagjai, Kiss Máté csapatkapitány, Péter Márton, a klub saját nevelésű játékosa, valamint Tóth Panna, a klub ügyvezetőjének kislánya, aki a röplabdát és a focit is imádja.