KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TISZAKÉCSKEI LC

Szarka Dénes

Élő szöveges közvetítés

Folytatás október 29-én vasárnap 17 órától Budapesten a Honvéd ellen! Hajrá, Vegyész! Hajrá, Barcika!

90+4. perc: VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK. A második félidőben a csereként beállt Székely Krisztián révén sikerült kiegyenlíteni, így egy pontot szereztünk a kétszer is vezetéshez jutó Tiszakécske ellen.

Kolorcity Kazincbarcika SC – Tiszakécskei LC  2-290+2. perc: Süttő és Balázs futnak versenyt az alapvonalig, Süttő rutinosan kikíséri a labdát.

90+1. perc: Erdei Carlo kapott sárga lapot.

90. perc: A rendes játékidő letelt, a játékvezető három percet hosszabbít.

89. perc: Cipf Dominik marad a földön egy ütközés után a szögletzászlónál. Mire az orvosi stáb odafut, Cipf meggyógyult, úgy tűnik, tudja folytatni.

88. perc: Erdei ezúttal jobbról ível be szabadrúgást a kapu elé, Fodor tud fejelni szorongatott helyzetben, de a kaput nem találta el.

87. perc: A megítélt szabadrúgást Erdei bombázta kapu fölé.

86. perc: Cipf Dominik esik nagyot, szabadrúgást kapnak a vendégek, a kaputól huszonhárom méterre.

85. perc: Székely felé száll egy magas indítás, de az erős szél lelassította a labdát. A mieinkkel szembe fúj most a szél, ez nem segít a magas passzoknál.

83. perc: Mezőnyben nagy küzdelem zajlik, ezúttal Pekár szabálytalankodott a középső harmadában a pályának. A megítélt szabadrúgás magas lett mindenkinek.

80. perc: Cserél a vendégcsapat: Zamostny Balázs lép pályára, Kocsis Dominik ül kispadra.

79. perc: Ternován Patrik és Szőr Levente szólalkoznak össze egy heves küzdelem után, mindketten sárgát kapnak.

76. perc: GÓÓÓL! Ismét egyenlít a Kolorcity Kazincbarcika! A frissen beállt Székely Krisztián és Ternován Patrik küzdöttek meg a kapu elé belőtt labdáért, a hazai védők nem tudtak tisztázni, végül pedig SZÉKELY KRISZTIÁN volt az, aki az ötös vonala környékén a kapuba kotorta a labdát szemfülesen! 2-2!

75. perc: Újabb hazai csere: Ádám Ferenc helyén Székely Krisztián a pályán.

73. perc: Balról érkező indítást vág ki a tizenhatos vonalánál Papp, Gvishiani szorításában.

71. perc: Kocsis Dominik kap sárga lapot reklamálásért.

69. perc: Pekár szöglete szállt el mindenki felett, a hosszún érkező Süttő kapásból tíz méterről fölé lőtt.

68. perc: Csatári gyorsított fel a szélen, Grünvald nagy becsúszással tudta szerelni.

67. perc: Csábi József cserél: Kurdics Levente helyett Pekár László a pályán.

66. perc: Ádám ad be jobbal a jobb szélről, a labda kissé lecsúszott, Kiss Ágoston zsákmánya lett.

63. perc: Cserélnek a vendégek: Torvund és Bertus helyett Gvishiani Giorgi és Cipf Dominik a pályán.

62. perc: Torvund és Heil startolnak egy előrevágott labdára, a versenyfutásból ütközés lett. Torvund volt szabálytalan, viszont őt kell ápolni.

60. perc: Hazai szabadrúgás a pálya bal széléről. Kurdics íveli a tizenhatos környékére a labdát, ahol Ádámot látta szabálytalannak a játékvezető.

58. perc: Szépen felépített akció végén Ádám kerül ziccerbe a tizenegyespont környékén, ballábas lövését védeni tudta Kiss. Nagy helyzet maradt ki.

56. perc: Ezúttal Süttő szabálytalankodik az ellenfél térfelén.

53. perc: Süttő Attila fordulna le Balázs Benjáminról a felezővonal előtt, utóbbi szabálytalanul tudja csak megállítani.

50. perc: Kurdics küldött be egymás után két hatalmas bedobást is a kapu előterébe, de mindkét esetben résen voltak a vendégek védői.

48. perc: Ádám tört be jobbról a tizenhatoson belülre, Viczián szerelte, szöglet jön. Kurdics szögletét Kiss húzza le az ötösön belül.

46. perc: Folytatódik a játék. Veszélyesen kezdtek ismét a vendégek, a kapu elé érkező szabadrúgásukat végül Kártik vágta ki.

Csere a félidőben: Kotula Máté helyett Süttő Attila folytatja.

A második félidő kezdőrúgását a rózsaszín október, és a rákbetegségek megelőzésére való figyelemfelhívás jegyében a Klub női munkatársai, Rácz Anna és Szekeres Judit végzik majd el.

45+3. perc: Vége az első játékrésznek, félidőben az állás: Kolorcity Kazincbarcika SC – Tiszakécskei LC 1-2.

45+1. perc: Három perc hosszabbítás lesz az első félidő végén.

44. perc: Pinte éri utol Ternován lapos indítását, de az alapvonalról, laposan középre tett labdára lecsapott Kiss kapus.

42. perc: Ternován rohan óriásit a labdáért, meg is szerzi a vonal mellett Vicziántól, de Hanyecz Bence szerint szabálytalanul. Csábi József, aki közvetlenül az eset mellett állt, vitatta a döntést, a játékvezetőtől sárgát kapott érte.

39. perc: A megugró Pintét akasztja meg Szekér Ádám, aki sárga lapot kap ezért.

36. perc: Gól. Ismét vezet a Tiszakécske. Bertus Lajos indított parádésan, KOCSIS DOMINIK vette át a labdát, majd egy csel után tizenkét méterről laposan a jobb alsóba lőtt. 1-2.

35. perc: Kurdics végzi el a szögletet is, amely veszélyesen érkezik a kapu elé, ám nem éri el egyik játékosunk sem.

34. perc: Kurdics Levente csap le egy rossz passzra az ellenfél térfelén, hosszan vezeti a labdát, végül tizennyolcról lő, Viczián blokkol, szöglet.

32. perc: Tiszakécskei szabadrúgás a bal szélről – a beívelt labda mélyen száll, érintés nélkül megy ki az alapvonalon.

30. perc: Pinte beadását blokkolják a jobbszélen, ráadásul a labda balszerencsésen visszapattan rá, s úgy hagyja el a pályát. Vendég kirúgás jöhet.

29. perc: Szekszárdi Milán kap sárga lapot egy ütközés és némi reklamálás után.

27. perc: A beívelt szabadrúgásra startoló Papp Milánt lökik fel, újabb szabadrúgás, ezúttal húsz méterre a kaputól, jó szögből. A labda mögé Csatári Gergő állt, ám nem találta el jól a labdát, magasan fölé szállt a lövés.

26. perc: Torvund tarolja le a felezővonal mellett egy fejpárbajnál Kártikot, sokadik szabálytalansága volt, sárgát kap érte.

25. perc: Kártik szabálytalanságát követően jut szabadrúgáshoz a Tiszakécske huszonöt méterre a kaputól. Erdei kapura küldi, de Bánhegyi magabiztosan védi a középre tartó lövést.

24. perc: Végül Pinte és Ádám is folytatják, szerencsére nincs komolyabb sérülés.

23. perc: Olybá tűnik, hogy Pinte folytatni tudja, ám időközben Ádám is kisebb ápolásra szorul.

22. perc: Magasan előreívelt labdáért küzd meg Pinte Patrik és Fodor Ferenc. A játékvezető szerint Pinte szabálytalankodott, viszont végül ő az akit ápolni kell.

20. perc: Ádám Ferenc kevergetett a balszélen, beadását Balázs Benjámin blokkolta. Végül az oldalvonalon ment ki a labda, a vendégek jöhetnek.

18. perc: Bertus Lajos passzát a tizenhatoson veszi le Erdei Carlo, de kézzel ért a labdához, amit Hanyecz Bence észre is vett.

16. perc: Torvund rúg késve a labda után a tizenhatos előtt, Papp Milán lábát találja telibe.

15. perc: Kemény ütközés a barcikai térfél közepén. Kotula Máté marad lent utána, de szerencsére tudja folytatni. Hazai szabadrúgás jöhet.

13. perc: Hosszas előkészület után vendég szöglet száll a kapu előterébe, ahol Viczián Ádám fejelt, nagyjából az ötös vonaláról, kapu mellé.

10. perc: Magas beadás érkezik a barcikai kapu elé, a hosszún Torvund fejel estében, de kapura irányítani már nem tudta a labdát, Bánhegyi pedig jól is zárta a szöget.

9. perc: Erdei Carlo lopta a távolságot középen, huszonnégy méterről tüzelt, lapos és nem túl erős lövését Bánhegyi Bogdán magabiztosan védte.

7. perc: Ez a szöglet sem volt veszélytelen, a kilépő Kiss Ágoston másodjára vette csak birtokba a labdát Heil Valter elől.

6. perc: A gyors gólváltás után átvettük az irányítást, Ternován Patrik száguldott el a jobbszélen, lapos beadását Fodor Ferenc tisztázta.

3. perc: GÓÓÓL! Villámgyors egyenlítés! Ádám Ferenc szögletét a hosszú oldalon PAPP MILÁN fejeli két méterről a kapuba! 1-1!

1.perc: Gól, a lehető legrosszabb kezdés! A Tiszakécske kezdi a mérkőzést, az előreívelt labdát szépen sarkazta tovább egy támadó, majd a kapu elé érkező Torvund Alexander Bánhegyibe rúgta a labdát, ami visszapattant, onnan pedig a gólvonalon túlra csorgott! 0-1

Merkantil Bank Liga 12. forduló
Kolorcity Kazincbarcika SC – Tiszakécskei LC
Kazincbarcika, Kolorcity Aréna, 2023.10.22. vasárnap 13 óra
A mai mérkőzés játékvezetője Hanyecz Bence, segítői Szilágyi Norbert és Vrbovszki Pál. A tartalék játékvezető Nazsa Tamás.

A Kolorcity Kazincbarcika SC csapatából hiányzik a műtétje után lábadozó Fejes Ádám, valamint a sérült Nico Morinigo, Szabó Balázs, valamint Bencze Antal. A kispadon kapott helyet csapatunk utánpótláskorú játékosa Kovács Szabolcs, aki november elsején ünnepli 18. születésnapját.

Az első félidő kezdőrúgását Gáspár Zoltán törzsszurkolónk végzi el, aki a testvérétől kapta ajándékba a lehetőséget. Zoltán alapította meg a Vegyész szurkolói klubját Budapesten, jó szurkolást kívánunk neki is mára!