HR-RENT KOZÁRMISLENY - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Élő szöveges közvetítés

90+5. perc: Egy jó kis kakaskodás a végén, melynek köszönhetően Pinte és Kotula sárga lapot, míg a hazai edzői stáb egyik tagja, Végi Jenő pirosat kap. Vége, a Kozármisleny jutott tovább az 5. fordulóba.

90. perc: Három perc a hosszabbítás, ennek első percében Tóth Zoltán helyett Kispál érkezik a hazaiaknál.

89. perc: Horváth Péter is sárga lapos figyelmeztetést kapott.

87. perc: Beke is besárgul.

83. perc: Gyors gólváltás, a Misleny negyedik találatát Turi szerzi, 4-2.

79. perc: Kártik Bálint 3-2-re módosítja az eredményt, ezt megelőzően Gajág sárgul be (78').

75. perc: S itt az újabb hazai találat, nem tudunk tisztázni az ötös környékén, Tóth Zoltán beadását a berobbanó Horváth rúgja be, 3-1. Ezt követően cserélünk (76. perc), Ternován Patrik és Kurdics Levente érkezik Székely Krisztián és Csilus Ádám helyére. Majd Süttő Attila kap sárga lapot.

73. perc: A középkezdésből szinte azonnal visszavezeti a vezetést a Kozármisleny, Horváth Péter a gólszerző. 2-1.

72. perc: A "sértett" magabiztosan értékesíti a büntetőt, 1-1. Cserélnek a hazaiak, Hegedűs helyett Bor.

71. perc: Nagy Máté szabálytalankodik Pekárral szemben a büntetőterület jobb szélén, Bana Gergely a tizenegyes pontra mutat.

69. perc: A mérkőzés eddigi legnagyobb helyzete marad ki, a most beállt Papp Milán ment az utolsó utáni pillanatban.

67. perc: Kettős csere nálunk, Szemere Balázs helyett Papp Milán, Ádám Ferencet pedig Pinte Patrik váltja.

63. perc: Cserél a Kozármisleny, Schuszter helyett Nagy Máté a hazaiaknál.

62. perc: Egy jobboldalról érkező nagy bedobást követően Ádám Ferenc kerül helyzetbe, de lövése elkerüli a kaput.

61. perc: Visszahúzásért sárga lapot kap Schuszter, Kártik Bálintot állította meg szabálytalanul.

56. perc: Szekszárdi Tamás kap sárga lapot.

55. perc: Cserél Csábi József, Kártik Bálint érkezik Csilus Tamás helyére.

51. perc: Major ugratja ki gyönyörűen Tóthot, aki nagy ziccerbe kerül, lövését azonban Bencze bravúrral fogja.

48. perc: Egy jobboldali szögletet követően nagyot véd Bencze Antal, a kipattanót azonnal kapura szúrják a hazaiak, ami a felső lécről pattan ki a mezőnybe.

46. perc: Cserélt a hazai csapat, Kozics helyett Major a pályán.

Az első játékrészt követően Tóth Zoltán 26. percben szerzett találatával 1-0 arányban vezet a Kozármisleny.

45. perc: Egy perc lesz a hosszabbítás, melyben lényegi esemény már nem történt.

40. perc: Turi szerez labdát, majd miután nem sikerült őt szerelni, Csilus Tamás elkövet egy taktikai szabálytalanságot, sárga lap a "jutalma".

36. perc: Pekár szerez labdát a hazaiak térfelén, rutmus vált, majd Ádámhoz passzol, aki kapura lő, szöglet. Az első sarokrúgásunk egy szögletvariáció, aminek végébe azonban egy kis hiba csúszik, így nem alakul ki belőle helyzet.

26. perc: Megszerzi a vezetést a Kozármisleny, egy középről, kiváló helyről elvégzett szabadrúgás lepattan védőinkről, majd a balról kapura szánt lövésbe a jobb oldalon Tóth Zoltán teszi bele a lábát, 1-0 a hazaiaknak.

24. perc: Egyre feszültebb a mérkőzés, ennek köszönhetően Turi is besárgul a hazai közönség tiltakozása mellett.

20. perc: Egy szerelést követően Szemere Balázs kap sárga lapot.

18. perc: Baloldali hazai szöglet, melyet követően a fejekről lecsorgó labda megtréfálja kapusunkat, de amikor már mindenki gólt kiállt Bencze Antal javítja hibáját, és összeszedi a labdát.

14. perc: Az első helyzetünk, Süttő-Kotula összjáték, melyet követően újra Süttőhöz kerül a labda, aki kapura rúgja azt, kicsit meglepve Megyerit, de tisztáznak a hazaiak.

10. perc: Az első hazai szöglet a jobb oldalról, ezt szépen védekezzük le.

7. perc: Horváth Péter játssza be magát ügyesen a büntetőterületen belülre, majd földre kerül, a síp néma marad, nem történt szabálytalanság.

6. perc: Sok passzos játékkal kezd a Misleny, melynek nyomán az első kapunkra kicsit veszélyesebbnek tűnő akció a 6. percben bontakozna ki, de védőink kiválóan hárítják ezt.

1. perc: Csapatunk teljes kék szerelésben, a házigazdák kék-fehér csíkos mezben játszanak, a találkozót a Misleny kezdi. A mérkőzésre több száz néző kíváncsi, jó hangulatban és optimistán várják a találkozót. Már több mérkőzés véget ért ebben a fordulóban, a Kisvárda és az MTK magabiztosan jutottak tovább, a Nyíregyháza egy góllal tudta legyőzni NB3-as ellenfelét, búcsúzott viszont a Budafok.

MOL Magyar Kupa

4. forduló

Kozármislenyi Stadion

2023. november 01. 15.00 óra

Játékvezető: Bana Gergely (Kiss Balázs, Rózsa Dávid)

HR-Rent Kozármisleny:

Megyeri – Gajág, Beke, Horváth P., Schuszter, Tóth Z., Füredi, Kozics, Hegedűs, Turi, Vajda.

Cserék: Ipacs, Léka, Major, Bor, Nagy E., Bazosnyi, Kispál, Sági, Nagy M.

Vezetőedző: Aczél Zoltán

Kolorcity Kazincbarcika SC:

Antal – Szemere, Szekszárdi T., Szekszárdi M., Süttő, Kotula, Székely, Csilus Á., Csilus T., Pekár, Ádám.

Cserék: Tóth B., Papp, Ternován, Kártik, Kurdics, Pinte, Kovács.

Vezetőedző: Csábi József

Tiszta kék szerelésben játszó csapatunkban a mai napon elsősorban olyan játékosok kapnak lehetőséget, akik az elmúlt hetekben kevesebbet játszottak. Csábi József és az edzői stáb azért is próbál egészségesen rotálni, mert a hétvégi bajnoki mérkőzés is nagyon nagy jelentőséggel bír, hogy hazai környezetben szilárdítsuk tovább eddig elért helyezésünket.

Ennek jegyében most pihenőt kapott Heil Valter, aki maximális játékperccel zárta a tizenhárom bajnoki és egy kupafordulót, a csapatnak most nélküle kell megoldania a mérkőzést. A csapatkapitányi karszalagot Süttő Attila viseli.

Szintén otthonról szorít a csapatnak a sérült Szabó Balázs, Nicolas Morínigo, Gyurkó Máté és Fejes Ádám.

Itt van viszont az a Kovács Szabolcs, aki éppen ma töltötte be a 18. születésnapját, s a klub sajátnevelésű utánpótláskorú játékosa.

Így ma a kezdőcsapatban egyszerre két testvérpár, Szekszárdiék és Csilusék először a Kazincbarcika színeiben, illetve a védőmaszkban játszó Kotula Máté is maximális bizalmat kapott a stábtól. A Magyar Kupa szabályainak megfelelően kooperációs játékosok nem szerepelhetnek.