BUDAFOKI MTE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Élő szöveges közvetítés

90+3. perc: Vége a mérkőzésnek! A szezon első felének végéhez érkeztünk, a tizenhét mérkőzésből mindössze a negyedik vereségünket szenvedtük el ezen a piros lappal, kihagyott tizenegyessel és játékra nem igazán alkalmas pályával terhelt vasárnapon. A téli szünet előtt még egy találkozó vár ránk Szegeden, szurkoljunk akkor is teljes erővel a csapatnak!

Hajrá, Vegyész! Hajrá, Barcika!

90+1 perc: A büntetőt a sértett Süttő végezte el, Gundel-Takács azonban védte a középre tartó lövést. Úgy tűnik, ma semmi nem jön össze.

90. perc: Tizenegyes! A kilépő Süttő Attilát Horgosi Donát rántotta le, Németh Ádám a büntetőpontra mutat.

88. perc: Gól, megduplázza előnyét a Budafoki MTE. Szerető Krisztofer lövését még védte Bánhegyi, de a kipattanó Kovács Dávid elé került, aki rutinosan a kilépő Bánhegyit átemelve továbbította a labdát a kapunkba. 2-0.

85. perc: Cserél a Budafok, Vasvári helyére Merényi Ádám érkezik.

82. perc: Vasvári kerül nagy helyzetbe a bal szélről érkezve egy kontra végén, lövését Bánhegyi magabiztosan védte.

78. perc: Csere mindkét oldalon. A mieinknél Ternován helyére Kotula Máté érkezik. A hazaiaknál Kocsist váltja Szerető Krisztofer.

73. perc: Az utóbbi időszakban a hazaiak nyomás alá helyezték a védelmünket, labdaszerzéseink után a támadásépítés az ellenfél és a pálya talaja miatt sok nehézségbe ütközik.

72. perc: Csonka András került lőtávolságba a jobb szélről érkezve, de lövésébe sikerült belelépni, így nem lett veszélyes.

64. perc: Lorentz Márton próbált felszabadítani, de luftot rúgott, a labdára lecsapó Heil azonban fölé tüzelt.

61. perc: Kovács ad be, Elek érkezik jó ütemben, fejesét Heil Valter blokkolta.

59. perc: Elek hozza helyzetbe magát, nyolc méterről leadott lövését Bánhegyi védte.

57. perc: Horgosi Donát érkezett egy hazai szögletre a hosszú oldalon, három méterről fejelt, a kapufát találta telibe.

57. perc: Cserére szánja el magát Csábi József: Kurdics Levente helyett Csilus Tamás a pályán.

56. perc: Kártik Bálint kapja az első sárga lapot a mérkőzésen.

48. perc: Kovács Dávid távoli szabadrúgása kanyarodott veszélyesen a bal felső sarok felé, de végül elkerülte azt.

46. perc: A Budafoki MTE kezdte a második félidőt.

45+4. perc: Vége az első félidőnek!

45+2. perc: Középmagas beadásra érkezik Kurdics, csukafejesét magabiztosan védi Gundel-Takács.

45. perc: A piros lappal egyidőben megítélt szabadrúgást elvégzi a hazai csapat, de 18 méterről veszélytelenül elkerüli a kaput.

44. perc: Csere: Csábi József Pekár Lászlót hozza le, az ő helyére érkezik Bánhegyi Bogdán a kapuba.

43. perc: Piros lap, elveszítjük kapusunkat! Tóth Balázs a kapuból kirontva startolt rá a labdára Ternován Patrikkal és Kovács Dáviddal egyetemben. Tóth előbb lábbal tisztázott, majd a sárban megragadó labdához kézzel is hozzáért, Németh Ádám pedig azonnal piros lapot mutatott fel.

38. perc: Továbbra is a víz az úr a Promontor utcai pályán, szinte lehetetlen a játék a teljesen szétázott gyepen. Szurkolóink azonban így is töretlenül biztatják a csapatot!

32. perc: Süttő Attila adja be a labdát balról, középen többen is érkeznek, de a kimozduló Gundel-Takács Bence kaparintja meg a játékszert.

28. perc: Bal szélről beadott hazai szabadrúgásra érkezik Kalmár, az ötös vonalánál fejel a labdába, a gólvonalon Kurdics Levente bravúrosan szabadít fel.

27. perc: Bal oldalról végezhetnek el szögletet a hazaiak, a beívelt labdára kiváló ütemben fut ki Tóth és kiöklözi a büntetőterületen túlra.

24. perc: Az ápolást követően folytatódik a játék, Kalmár sem sérült meg, marad a pályán.

23. perc: Kalmár Olivér marad a földön, ápolásra lesz szüksége.

21. perc: A csapatok küzdenek a folyamatos esőzés miatt felázott talajjal, a labda is alig pattog.

11. perc: Vezet a Budafok! Vasvári Zoltán kap nagyon jó indítást, egyedül tör kapura és magabiztosan, hét méterről a jobb alsó sarokba lő. 1-0.

7. perc: Az ötösünkön belül pattant Elek Bence elé a labda, aki egy igazítás után tüzelt közelről, de a tökéletes ütemben kimozduló Tóth Balázs nagyot védett.

6. perc: Nincs könnyű dolga a csapatoknak, mert a pálya egyik része, amire jelenleg mi támadunk, sokkal mélyebb és mocsarasabb, mint a többi terület. Minket ez a támadás-építésben, míg a hazaiakat a védekezésben zavarhatja.

3. perc: Barcikai szabadrúgást követően a sorfalról levágódó labda Csatári Gergőhöz kerül, aki egyből lő, jócskán kapu fölé.

1. perc: A Kolorcity Kazincbarcika SC kezdi a meccset, elkezdődött a találkozó.

A hazaiak piros-feketében, míg a mieink sárga mezben és kék nadrágban játszanak majd.

Csípős hideg, mély, latyakos, fagyos talaj, erős szél, napsütés– ebben az időjárásban zajlik majd a mai mérkőzés.

Eléggé elfogytunk a Budafok elleni találkozóra, hiszen rengeteg hiányzónk van: Szekszárdi Milán öt sárga lapos figyelmeztetés miatt nem játszhat ma, a tartós sérültek mellé (Morínigo, Fejes Ádám) több játékosunk is csatlakozott: Csilus Ádám, Bencze Antal és Székely Krisztián is sajnos. Illetve a diósgyőri kooperációs keretből két játékos áll ma a rendelkezésünkre: Bánhegyi Bogdán és Csatári Gergő. A keretben lévők közül is többen apróbb sérülésekkel bajlódnak, de ennek ellenére is vállalták a játékot.

De hiába a negatív előjelek, a stáb és a csapat elszánt (és) optimista, mert szeretnénk a lehető legjobban zárni az őszi szezont!