KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

Szarka Dénes

Élő szöveges közvetítés

90+4. perc: VÉGE a mérkőzésnek! Középkezdésre már nincs idő, a gól után azonnal jött a hármas sípszó is! A végeredmény: Kolorcity Kazincbarcika SC – Credobus Mosonmagyaróvár 1-0!!

90+3. perc: GÓÓÓL!!! A végén jött a dráma! Süttő Attila lőhetett egy szabadrúgást az óvári térfél közepéről a kapu elé, a lefejelt labdára KOTULA MÁTÉ érkezett, aki hat méterről a jobb alsóba lőtt, Auerbach csak belepiszkálni tudott! 1-0!!!

90+2. perc: Gante indult meg egy szép csel után, kissé kisodródva tizenötről ballal, laposan lőtt, Auerbach vetődve védett.

90. perc: Káprály Mihály három percet hosszabbít a mérkőzés végén.

89. perc: Cserél Nagy Ádám is: Kapornai Ákos helyett a pályán Gáncs Botond.

88. perc: Süttő szöglete esik életveszélyesen a kapu elé, de senki nem tud beleérni, kipattan a túloldalon.

87. perc: Ádám Ferencet kínálja meg egy durva belépővel Bekker Roland, Káprály sárga lapot mutat fel.

83. perc: Csábi József cserél: Ádám Ferenc érkezik Kártik Bálint helyett.

82. perc: Ismét Süttő szabadrúgása érkezik a kapu előterébe, Papp fejel, de egyenesen Auerbach kezébe.

81. perc: Ternován kerül lövőhelyzetbe, huszonkettőről jobbal tüzel, kevéssel kerülte el a jobb alsó sarkot.

80. perc: A vendégek kontráznak, a balról veszélyesen jövő beadást Papp ártalmatlanítja.

79. perc: Süttő végez el ismét egy szabadrúgást, ezúttal közelebbről, de a labda mindenki feje fölött elszállva elhagyja a pályát.

78. perc: Süttő szabadrúgását a tizenhatoson belülről fejelik ki a védők bedobásra.

75. perc: Huszonhárom méterről Kártik tüzel, de nem sikerült jól a lövés, Auerbachnak nem okozott problémát védeni.

73. perc: Kártik Bálint is sárgát kap egy mezőnybeli szabálytalanságért.

73. perc: Cserélünk: Pinte Patrik helyett Ioan Gante a pályán.

72. perc: Az imént megítélt szabadrúgást Szabó Bence végzi el, a sorfalba lövi a labdát.

71. perc: Cserélnek a vendégek, Csóka Dominik helyett Bekker Roland a pályán.

70. perc: Szabó Bence cselez a tizenhatos előtt, Süttő szabálytalankodik, sárgát kap.

68. perc: Ternován Patrik szabálytalankodik az ellenfél térfelén, Káprály sárga lappal bünteti

68. perc: Papp újabb bedobása után Süttő Attila ad be balról, a Pinte által megcsúsztatott labdát Pethő egy igazítás után fordulatból lövi kapura, Auerbach bravúrral véd.

66. perc: Papp bedobását csúsztatja meg Pethő, de a fejjel továbbított labdát senki nem éri már el.

63. perc: Kártik beadását bólintja ki Horváth, az újból beadott labdára érkezve Pethő Bence esik el az ötösön, de a játékvezető szerint ő szabálytalankodott, így a vendégek jöhetnek.

60. perc: Balról érkező beadásra rajtol Szendeff, de Papp tisztázni tud előle. A beívelt szögletre Papp Szilárd érkezik, nyolc méterről fölé fejel.

57. perc: Cserél Csábi József is: Szabó Balázs és Pekár László hagyják el a pályát, a helyükön Süttő Attila és Ternován Patrik a pályán.

56. perc: Szinte félpercenként szakad meg a játék kisebb-nagyobb szabálytalanságok miatt.

54. perc: Ezúttal a bal szélen lendületből meginduló Papp Milánt vágja fel Czingráber Máté, aki most sárga lapot kap.

52. perc: A kirontó Auerbach, Czingráber és Pinte startolnak a labdára, Pinte nagyot esett az érkező Czingráber mellett, de Káprály játékvezető nem látott szabálytalanságot.

50. perc: Illés hozza magát lövőhelyzetbe balról betörve, lövését sikerül blokkolni, a labda kapu mellé pattan. A sarokrúgást követően Simita fejel viszonylag tisztán, Bánhegyi nagyon nagyot védett.

49. perc: Kártik ad be jobbról félmagasan, Auerbach zsákmánya a labda.

48. perc: Bánhegyi magasan fellőtt labdáját Pinte elől Czingráber fejelte ki.

46. perc: A vendégek kezdőrúgásával elkezdődött a második játékrész. Cseréltek az Óvár, méghozzá kettőt is: Tullner Péter helyett Papp Szilárd, Radics Márton helyett pedig Vukasovic Marko a pályán.

Az állás: Kolorcity Kazincbarcika SC – Credobus Mosonmagyaróvár 0-0. Kiegyenlített küzdelem zajlott a pályán, a nagyobb lehetőségek azonban a mieink előtt adódtak, de Bánhegyinek is be kellett mutatnia egy bravúros védést.

PMFC – BFC Siófok 1-2

45+1. perc: Véget ért az első félidő.

44. perc: A csapatok lendülete nem hagyott alább, ám a félidő végéhez közeledve egyre több a hiba és a pálya talaja sem javul.

41. perc: Magas beadásra érkezett Illés a kapunk elé ígéretes helyzetben, de nem érte már el a labdát.

38. perc: Illés Dávid ível a kapu elé egy szabadrúgást, Bánhegyi kissé aláfutott, de sikerült menteni.

36. perc: Ezúttal Szabó Balázs lő húsz méterről, a labdába belelépnek, így pedig könnyű zsákmány lett Auerbach Martinnak.

35. perc: Egy kipattanó labdára csap le Horváth Kevin, majd közel harminc méterről lövésre szánja el magát – a kísérlet jócskán fölé ment.

33. perc: Pekár indította volna Székelyt a jobb szélen, utóbbinak balszerencsésen a sarkára pattant a labda, onnan pedig vonalon túlra.

30. perc: Papp dobja be a labdát balról az ötös környékére, ahonnan üggyel-bajjal tisztáznak a vendégek.

28. perc: Kapornai Ákos lőtt a tizenhatoson kívülről jobbal, a löket a bal felső sarok mellett hagyta el a pályát.

25. perc: A szöglet sem volt veszélytelen, a másodjára beadott labdát pedig Simita Gergő fejelhette tisztán kapura, de sikerült blokkolni a kísérletet.

24. perc: Ezúttal a vendégek veszélyeztetnek, Szendeff balról tört be a tizenhatoson belülre és az őt kísérő Papp mellett kapura emelte a labdát, Bánhegyi ujjheggyel tolta ki a bal felsőbe tartó lövést.

23. perc: Ismét kisebb tűzijáték a vendégek kapuja előtt, Székely Krisztián jobbról jövő, veszélyes beadásáról többen is lemaradtak.

22. perc: Tullner kísérel meg egy hosszú indítást a saját térfeléről, de Bánhegyi Bogdán résen van, jó ütemben mozdul ki és felszedi a labdát.

19. perc: Pethő esik nagyot huszonhárom méterre a kaputól, de a játékvezető szerint a mögötte érkező Radics nem szabálytalankodott, így nincs szabadrúgás.

18. perc: Kényszerítő után startol Horváth Kevin a labdára, de Papp előnyösebb helyzetben érkezik és kikíséri a játékszert.

16. perc: Illés Dávid végez el szabadrúgást jobbról, a középmagasan érkező labdát semlegesítette a védelmünk.

14. perc: Ismét Pethő ugrik ki, ezúttal tisztán helyzetben, szépen húzott balról befelé, majd a kapus elől elpöckölte a labdát az érkező Pekár elé, aki lendületből nem tudta már kapura irányítani, tizenegy méterről mellé lőtt. Nagy helyzet maradt ki.

13. perc: A sárga lap utáni szabadrúgást Papp Milán a kapuba pöckölte, ám sajnos lesről indult, így a gól érvénytelen.

12. perc: Pethő Bence startolt egy indításra, Tullner Péter pedig a versenyfutás közben könyökkel meglökte. Káprály játékvezető sárgával büntette a szabálytalanságot.

11. perc: Szép hazai támadás a bal szélen, Pinte tört be a tizenhatoson belülre, éles szögből, tizenegy méterről leadott lapos lövések kapu mellé ment.

10. perc: A vendégek első szögletét Szabó Bence végezte el, sikerült az ötös elől tisztázni.

9. perc: Szendeff Bence tört előre a bal szélen, lesgyanús helyzetben, laposan középre lőtt labdáját Szekszárdi Milán blokkolta.

8. perc: Pinte emel az érkező Szabó Balázs elé a tizenhatos vonalánál, utóbbi azonban szabálytalankodik a játékvezető szerint, szabadrúgás jöhet kifelé.

6. perc: Parázs összecsapások a felezővonal környékén. Lendületesen kezdett mindkét csapat, zajlik az „ismerkedés”.

4. perc: Szabó Bence végez el szabadrúgást a hazai térfél közepének bal széléről, a beívelt labdájába a szél is belekapott, így a kapu mögött kötött ki.

3. perc: Pinte Patriké az első szabálytalanság, a felezővonalnál lökte meg ellenfelét.

2. perc: Miénk az első szöglet, Pekár László sarokrúgása után többen is veszélyesen érkeztek, végül Heil Valterről kapu mellé pattant a labda.

1. perc: Már most látszik, hogy az erős szél megnehezíti majd a csapatok dolgát. Szabó Balázs indította Pethőt, aki éppenhogy, de nem érte el a labdát az alapvonal előtt.

1. perc: Elkezdődött a tavaszi szezon! Csapatunk kék-sárga szerelésben, a vendég Mosonmagyaróvár tiszta fehérben a pályán. A kezdőrúgást a mieink, egész pontosan Szabó Balázs végzi el.

Merkantil Bank Liga 19. forduló
Kolorcity Kazincbarcika SC – Credobus Mosonmagyaróvár

Kazincbarcika, Kolorcity Aréna, 2024.02.04. vasárnap 14 óra
A mai mérkőzés játékvezetője Káprály Mihály, segítői Szilágyi Norbert és Tőkés Róbert. A tartalék játékvezető Farkas Tibor

A Merkantil Bank Liga 19. fordulójában – mely egyben a tavaszi szezon első fordulója is – a Kolorcity Kazincbarcika SC vendége a Credobus Mosonmagyaróvár csapata lesz.

A forduló már a szombati napon kezdetét vette a HR-Rent Kozármisleny – Budapest Honvéd mérkőzéssel, melyet a vendégek nyertek meg 2-1 arányban. A kispestiek ezzel a tabellán elénk kerültek, a sűrű középmezőnyben a 11. helyről a 6. pozícióba ugrottak előre, így csapatunk a 10. helyen állt. Ellenfelünk, a Mosonmagyaróvár a 18. helyen töltötte a téli szünetet, innen várja az összecsapást.

Csábi József vezetőedző a mai napon nem számíthat Csatári Gergő játékára, aki öt sárga lapja miatt eltiltását tölti.