BVSC-ZUGLÓ - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Élő szöveges közvetítés

90+3. perc: Vége a mérkőzésnek!

90. perc: Kettő perc lesz a hosszabbítás.

89. perc: Kettős csere a hazaiaknál, Tóth Keve helyére Szilágyi Máté állt be, Mitrovicsot David Nwachukwu váltotta.

83. perc: Vincze Dániel érkezik Pethő Bence helyére. A hazaiaknál Kelement Tóth Milán váltja.

81. perc: Tóth Keve kapja a mérkőzés első sárga lapját, miután Ternován Patrikkal szemben szabálytalankodott.

75. perc: A cserék felpörgették a meccset, Ádám adott jó labdát Gânțénak, aki tizenhatról a jobb kapufa mellé lőtt.

72. perc: Hármat cserél Csábi József: Dobozi, Kártik és Pinte hagyták el a pályát, folytatja a helyükön Pekár László, Ádám Ferenc és Patrick Gânțe

65. perc: Újabb gól, 3-0. Király Ákos ad be balról, Nikola Mitrovic a tizenegyespontnál érkezik és fejel bele tökéletesen, a labda a jobb alsóban köt ki, Tóth Balázsnak esélye sem volt.

63. perc: Kártik passzol Szekszárdi Milán elé, aki közel húsz méterről fölé lő.

59. perc: Cserél a hazai csapat: úgy tűnik Poór Patrik megsérült, a helyén Nagy József folytatja.

56. perc: Büntetőt véd Tóth Balázs! Kelemen esett el az ötös sarkánál, Takács játékvezető tizenegyest ítélt, Hidi Patrik büntetőjét azonban Tóth Balázs kiszedte a bal alsóból!

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

45+1. perc: A félidő végén még egy-egy helyzet kimaradt mindkét kapu előtt. Varga József lövését Csenterics védte, majd Hidi emelése elkerülte a kaput, így az egy perces hosszabbítás leteltével 2-0-s állásnál hangzott fel a hármas sípszó.

43. perc: Sok helyzetünk kimaradt, majd ezúttal már zörgött a hazaiak hálója, mégsem szépítettünk. Pinte lesen volt, gólja így nem érvényes.

38. perc: Cserélünk: Kurdics Levente érkezik Süttő Attila helyett.

33. perc: Gól, 2-0! Gyors kontra végén Ihrig-Farkas Sebestyén kerül helyzetbe, lövését ezúttal is védi Tóth, de a felpörgő labdába még bele tud fejelni, s az így bepattog a gólvonalon túlra.

27. perc: Hazai szögletet követően tisztáz veszélyes helyzetből Dobozi Krisztián.

21. perc: Pinte Patrik ezúttal fejjel is veszélyeztetett, ám sajnos így sem talált kaput.

16. perc: Hullámzó a meccs, most ismét hazai lehetőségek: Ihrig-Farkas kapu fölé lőtt, nem sokkal később Kelemen próbálkozott és Tóth védett. Élő közvetítés: https://www.youtube.com/watch?v=-5mDxek_-fQ

14.perc: Pinte került nagy helyzetbe egy szép támadás végén, de mellé lőtt – időközben a játékvezető pedig lest is jelzett.

12. perc: Gól! Vezetnek a hazaiak. Kelemen Patrik lövését még védte bravúrra Tóth Balázs, a kipattanót Ihrig-Farkas visszalőtte középre, az ötösön pedig Bacsa Patrik tette bele a lábát, ahonnan a kapuba pattant a labda. 1-0.

7. perc: Ihrig-Farkas Sebestyén lő ballal, laposan tizenhatról, kapu mellé.

5. perc: Kártik Bálint hozta magát lövőhelyzetbe nagy munkával, éles szögből, jobbról leadott lövését Csenterics védte vetődve.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a hazaiak indították útjára a labdát.

A hazai csapat kék szerelésben lépnak pályára, a mieink tiszta sárgában.

14 órától: élő szöveges közvetítés a mérkőzésről.

Merkantil Bank Liga

25. forduló

BVSC-ZUGLÓ – KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Budapest, 2024.03.17. 14 óra

Vezeti: Takács T. (Dobos D., Vrbovszki P.), tjv: Lovas L.

BVSC-Zugló

Csenterics – Tóth K. Ihrig-Farkas, Kelemen, Bacsa, Mitrovic, Poór, Király Á., Hidi, Deutsch, Vinicius.

Cserék: Petroff, Kovács B., Májer, Hesz, Dibusz, Nagy J., Szilágyi M., Horváth R., Tóth L.M., Rabatin, Benkő-Bíró, Nwachukwu.

Vezetőedző: Szekeres Tamás

Kolorcity Kazincbarcika

Tóth – Szekszárdi M., Heil, Süttő, Dobozi, Ternován Csatári, Kártik, Varga, Pethő, Pinte.

Cserék: Megyeri, Király, Ádám, Vincze, Szabó B., Kurdics, Gante, Pekár.

Vezetőedző: Csábi József

Az elmúlt hetekben elkezdődött sérüléshullám továbbra is nehezíti Csábi József és a stáb munkáját, új „szereplőként” Csilus Tamás iratkozott fel az amúgy sem rövid listára. De jó hír is van, Heil Valter, Kártik Bálint és Kurdics Levente keretben vannak, előbbi két játékos kezd is, míg Levente a cserék között kapott helyet. Székely Krisztián, Papp Milán, Kotula Máté és Kovács Szabolcs továbbra is a maródiak között, így csak nézőként szorítanak a csapattársaknak.

A mi mérkőzésünkkel párhuzamosan még öt találkozót játszanak; múlt heti ellenfelünk, a Gyirmót a Vasast fogadja, Siófokon az Ajka vendégszerepel, a Kozármisleny a sereghajtó Mosonmagyaróvár ellen szeretné otthon tartani a pontokat, a múlt héten botló Nyíregyháza a Szeged ellen lép pályára Balmazújvárosban, míg hozzánk hasonlóan, Budapesten Honvéd-Soroksár derbi lesz. 17 órától három mérkőzésre kerül sor a 25. forduló keretében; Csákváron a Pécs próbál visszatérni a győztes útra, a Tiszakécske a Budafok ellen küzd majd a pontokért, a Haladásnál pedig a feljutásért versengő ETO FC Győr vendégeskedik majd.

A mostani fordulót követően szabad hétvége lesz az NB1-es és NB2-es csapatoknak, ezzel kapcsolatban több hírünk is van.

A felnőtt válogatottnál érdekelt Simon László már ma este bekapcsolódik Marco Rossi stábjának munkájába, míg Tóth Balázs innen az U21-es, Dobozi Krisztián pedig az U20-as válogatott összetartására utazik.

A jövő héten nem marad mérkőzés nélkül csapatunk, az előzetes egyeztetések szerint szombaton (március 23-án) a DVTK edzőközpontban játszunk felkészülési mérkőzést a piros-fehér élvonalbeli csapattal. A mérkőzés zártkapus lesz, online streamen a hazaiak sem közvetítenek, így élő eredménykövetés lesz a találkozó kapcsán.