S MEGCSINÁLTUK!!!

Ezer sebből vérezve, de hittel, akarattal, mérhetetlen elszántsággal, fegyelmezett és szervezett játékkal, kiváló taktikával MEGVAN a három pont Kozármislenyből.

Köszönjük a figyelmet és a támogatást!

CSAK A BARCIKA!

90. perc: Minimum négy perc a hosszabbítás.

89. perc: Pinte Patrik helyett Ádám Ferenc érkezik csapatunkban.

82. perc: A várható hosszabbítással együtt az utolsó tíz percre fordultunk rá, de egy pillanatra sem szabad kiengedni! Közben Szabó Balázs is besárgul nálunk, Turi Tamás helyett pedig Koszovscsuk érkezik (81').

79. perc: A nagyot futott és két gólt is szerző Pethő helyett Vincze Dániel a pályán a Barcika csapatában.

75. perc: Újabb hazai csere, Nagy Erik helyére Vogyicska Bálint érkezik.

72. perc: És 0-2!!! Egy gyorsan elvégzett nagy bedobásnál Pethő Bence előzi meg a mislenyi kapust, s fejjel is túl jár az eszén, 0-2!

70. perc: A pár perccel ezelőtt beállt Nagy Máté kap sárga lapot a hazaiaknál.

67. perc: Tóth Balázs ment nagyot Daruval szemben, amelyet követően Balázs ápolásra is szorul, de szerencsére rendben van minden.

65. perc: Csábi mester is frissít csapatán, Kártik Bálint és  Pekár László kapnak pihenőt, s Szabó Balázs és Kurdics Levente érkeznek.

65. perc: Ternován Patrik kap sárga lapos figyelmeztetést.

63. perc: Felélénkült a játék, Csatári Gergő az utóbbi időben többször próbálkozott már váratlan, távolabbi lövésekkel, most is eleresztett egy ilyet, de Lékai hárítani tudott.

61. perc: Újabb kozármislenyi csere, Molnár Ádint Nagy Máté váltja.

A velünk párhuzamosan futó találkozókon is két helyen a vendégek vezetnek; Csákváron a Vasas, Tiszakécskén pedig a Mosonmagyaróvár. A Győr és a Szombathely viszont az elmúlt percekben pályaválasztóként szerezte meg a vezetést, előbbi a Budafok, utóbbi a Soroksár ellen.

54. perc: Daru kapott labdát, amivel helyzetbe hozhatta volna magát, de lesállás előzte meg a kibontakozó akciót.

Közben több pályán is befejeződött a mérkőzés: a Siófok otthon kapott ki a Gyirmóttól, a BVSC az Ajkától, a Honvéd pedig a Szegedtől. Vagyis az eddig lefutott összes mérkőzésről a vendégek vitték haza a három pontot. Mondjuk ez nem rossz ómen...

46. perc: Két helyen változtat csapatán Aczél Zoltán vezetőedző. Horváth Péter helyett Major Sámuel, Tóth Zoltánt pedig Kozics Barnabás váltja.

Az első félidőben egyenrangú csapatok küzdelmét láthatták a nézők. A játék elsősorban a mezőnyben folyt, s igazából egyik kapu sem forgott veszélyben. Vezetésünk egy szép támadásnak és egyéni villanásnak köszönhető, bízunk benne, hogy a folytatásban is hasonló elszántsággal, türelemmel és fegyelemmel játszunk majd.

Hajrá Barcika!!!

Egygólos vezetéssel mehetünk pihenőre a kozármislenyi stadionban, Pethő Bence 27. percben szerzett találatának köszönhetően.

45. perc: Minimum egy perc a hosszabbítás az első játékrész végén.

42. perc: Pekár szerelt bravúrosan a büntetőterületen belül, s bár Füredi a földre került, Jakab játékvezető mutatta, hogy nem történt szabálytalanság, így mehetett tovább a játék.

27. perc: Góóóól!!! Megszereztük a vezetést! Pethő szerzett nagyon ügyesen labdát, majd meglódult a jobb oldalon, s bár Lékai megpróbált jó ütemben hárítani, támadónk elvitte mellette a labdát, s megszerezte a vezetést csapatunknak. 0-1!

24. perc: Kotula Máté kap sárga lapot Jakab játékvezetőtől, miután a Beke elleni szabálytalanságát "laposnak" ítélt meg a sípmester.

14. perc: Egy hazai próbálkozás, Horváth célozta meg fejjel a kapunkat, de gyenge kísérletét Varga lefülelte.

10. perc: Mindkét csapat alaposan felkészült a másikból, ez a hadrendeken és a védekezés-támadás felépítésében, semlegesítésében nagyon jól látszik.

1. perc: A kék-fehér csíkos mezben és kék nadrágban játszó hazaiak kezdik a mérkőzést, gyönyörű, már-már nyárisa időben. Mi teljes sárga szerelésben lépünk pályára.

Merkantil Bank Liga
27. forduló

Kozármislenyi Stadion, 2024.04.07. 17 óra

Vezeti: Jakab (Baghy, Sinkovicz), tjv: Szommer

HR-RENT KOZÁRMISLENY

Lékai – Beke, Ikonomou, Füredi, Turi – Molnár Á., Nagy E., Schuszter, Tóth Z. – Daru, Horváth P.

Vezetőedző: Aczél Zoltán

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
Tóth B. - Ternován, Heil, Süttő, Kotula, Csatári, Varga, Kártik, Pekár, Pinte, Pethő.
Cserejátékosok: Megyeri, Király, Ádám, Dobozi, Szabó B., Kurdics, Vincze.
Vezetőedző: Csábi József

Nálunk egy komoly sérülés-hullám következtében (Székely Krisztián, Papp Milán, Csilus Tamás Patrick Gânțe, Szekszárdi Milán, Kovács Szabolcs) elég rövid a mai napon a kispad, míg a hazaiaknál Kirchner sárga lapok, Horváth Dániel pedig kiállítás miatt nem lehet a keretben.