Élő szöveges közvetítés

90+5. perc: Az utolsó helyzet a hazaiaké, Czékus lépett ki tökéletes ütemben a védők közül, Tóth Balázs nagy bravúrral védte közeli lövését.

90+4. perc: Ternován perdít Kotula elé, aki jó ütemben lép ki, de a szintén jól mozduló Kiss felszedi előle a labdát.

90+2. perc: Zamostny helyére Takács Tamás; Bertus helyére Sági Milán érkezik.

90+2. perc: Vincze ad be magasan balról, a labda elszáll a kapu előtt.

90. perc: Öt perc hosszabbítás következik. Szőr Levente helyén a pályán Fodor Ferenc.

88. perc: Sárgát kap Ádám Ferenc és Kovács játékvezető figyelmezteti a kispadon ülőket is, miközben hosszan áll a játék egy hazai játékos ápolása miatt, akinek begörcsölt a lába.

87. perc: Ismét Vincze került helyzetbe, Valencsik azonban jól keresztezett és tisztázni tudott a labdát picit hosszan megtoló támadónk elől.

85. perc: Vincze fejel nyolc méterről félig háttal a kapunak, Kiss könnyedén hárít.

83. perc: Kártik Bálint helyén Vincze Dániel folytatja. A csere után másodpercekkel Süttő Attila kapja a következő sárgalapos figyelmeztetést.

80. perc: Grünvald Attila is besárgul.

78. perc: Hazai kontra végén tüzel félfordulatból Zamostny, tizenegy méterről kapu fölé lő.

76. perc: Kotula beadása után reklamálunk kezezést, gyanús volt a labda pattanása, de nincs büntető.

75. perc: Kártik kapja a meccs harmadik sárga lapját. Közben Csatári megrúgásáért Balázs is besárgul. Nem csak figyelmeztetések pörögnek, Heil tíz méterről látványos fejessel találja el a kapufát, sajnos a szépítés most sem jön össze.

74. perc: Cserélnek a hazaiak, Vajda Roland helyén Czékus Ádám folytatja.

73. perc: Pethő helyett Csilus Tamás a pályán.

73. perc: A pontrúgást Zamostny lövi el Bertus érintése után, Ternován bevetődve blokkol szögletre.

71. perc: Veszélyes kontra, Lehoczky beadásánál Heil megelőzi ellenfelét, a lábáról Tóth elé kerül a labda, aki megfogja azt. A játékvezető szerint szándékos hazaadás történt, így közvetett szabadrúgást ítél a tizenegyespont mellől.

70. perc: Ezúttal Kártik beadása érkezik meg balról a kapu elé, Viczián még belecsúsztat, ám Kiss így is védeni tud.

69. perc: Kotula ad be balról magasan, Kiss szedi le könnyedén a játékszert.

66. perc: Ismét Pethőt keressük egy felíveléssel, de kőkeményen fogják a védők, labdaátvétele nem sikerül jól, Kiss fogta meg a labdát.

63. perc: Tért ölelő indítást kap Vajda, de picit hosszan veszi át, így a kimozduló Tóth zsákmánya lett a labda.

62. perc: Cserélünk: Kurdics Levente helyére Ádám Ferenc érkezik.

60. perc: Az előrehúzódó Heil Valter késik el egy belépővel Viczián felé, csapatkapitányunk sárga lapot kap érte.

58. perc: A sárga lap után megítélt szabadrúgást balról Pekár hajtotta végre, az erősen meglőtt labda félmagasan elszállt minden láb között.

57. perc: Kotula Mátét buktatja Lehoczky, sárga lapot kap érte.

54. perc: Süttő cselezi ki ellenfelét a bal szélen, beadása Pethő fejét találja meg, a bólintást Kiss magabiztosan védi. Pethő a felugrásnál összefejelt Szőr Leventével, mindkettejüket ápolni kell.

52. perc: Kártik beadása csapódik le a hosszú oldalon, Pethő fejeli vissza szép mozdulattal középre, de Grünvald tisztázni tud.

50. perc: Süttő ível be szabadrúgást jobbról a kapu elé, Heil ellen fúj a játékvezető lökés miatt. Szabadrúgás kifelé.

49. perc: Kissé álmosan kezdődik a félidő, csere egyik oldalon sem történt. Többet birtokoljuk a labdát, de igyekszünk türelmesen építkezni.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész!

45+2. perc: Vége az első félidőnek, az állás: Tiszakécskei LC – Kolorcity Kazincbarcika SC 2-0. Folytatás tizenöt perc múlva!

45+1. perc: Pekár ível messziről a kapu elé, a jó ütemben érkező Pethő kilenc méterről fölé fejel.

44. perc: Ezúttal Kocsis lódult meg a jobb szélen egy jó indítással, befelé cselezett volna, de Szekszárdi tiszta szereléssel megállította.

42. perc: Megint jött egy veszélyes hazai kontra, melynek végén Bertus Lajos lőtt huszonkettőről Tóth kezébe.

41. perc: Hogy ez jó előjel-e az nem biztos, de ismét folyamatos nyomás alatt a hazaiak kapuja, Grünvald és Viczián is nagyot mentett az elmúlt percekben a tizenhatos előterében.

38. perc: Jobbról érkezik beadás Zamostny fejére, aki Heil szorításában épphogy kapura tudja csak irányítani a labdát, de Tóth véd.

35. perc: Szekszárdi és Grünvald ütköznek egy felívelt labdára startolva, utóbbi kap szabadrúgást.

34. perc: Szekszárdi Milán indítaná Ternovánt, de balszerencsés mozdulattal kipattan róla a labda az oldalvonalon túlra.

31. perc: Megint alábbhagyott az iram, nehezen alakul ki folyamatos játék, mezőnyfölényünk egyelőre meddőnek bizonyul.

27. perc: Zamostny Balázs kezel le egy jobbról érkező félmagas beadást, majd fordulatból tüzel szép mozdulattal, jócskán kapu fölé.

24. perc: Balról érkezik magas ívelés a hazaiak kapuja elé, Pethő fejjel eléri az ötösön a labdát, de kapura már nem tudja irányítani, fölé száll.

22. perc: 2-0. Vajda Roland csap le az egymásra váró védők között a labdára a tizenhatos vonalánál, majd ziccerben, nyolc méterről, ballal a bal alsóba lő.

21. perc: Érezhetően megélénkült a támadójátékunk, ezúttal Ternován Patrik centerezett laposan jobbról, de Pethő a jól kimozduló Kiss Ágoston mellett már nem tudta elpöckölni a labdát.

17. perc: Kurdics Levente vesz le egy tökéletes ívelést a tizenhatoson belül, majd egyet igazítva hét méterről a felső lecet bombázza telibe.

15. perc: Vajda marad lenn egy ütközés után, s bár húzza kissé a lábát, de tudja folytatni a játékot.

13. perc: A gól óta mezőnyben folyik a játék, most éppen Szőr Levente szabálytalankodott a felezővonal környékén.

9. perc: Vezetést szerez a Tiszakécskei LC! Kocsis Dominik jobbról érkező beadását az ötösről Grünvald Attila csúsztatta meg a jobb alsó sarok felé, Tóth Balázs csak belepiszkálni tudott, de védeni nem. 1-0.

6. perc: Lehoczky látszólag lekönyökölte Pethő Bencét, a játékvezető sípja néma maradt.

5. perc: Vajda Roland fut el a balszélen, lapos beadását Heil Valter blokkolja szögletre.

3. perc: A hazaiak kapnak szabadrúgást huszonöt méterre a kaputól, miután Kocsis Dominik esik el. A pontrúgást Lehoczky Roland passzolta volna középre, de a védelem lefülelte.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés. A mieink sárga, a hazaiak kék szerelésben játszanak.

Merkantil Bank Liga 29. forduló
Tiszakécskei LC – Kolorcity Kazincbarcika SC
Tiszakécske, Városi Sportcentrum 2024.04.21. vasárnap 17 óra

A mai mérkőzés játékvezetője Kovács J. Zoltán, segítői Ring Kevin és Szabó Dániel. A tartalék játékvezető Sipos Tamás

A Merkantil Bank Liga 29. fordulója már a tegnapi napon elkezdődött, amikor a feljutás szempontjából is kulcsfontosságú rangadón a Vasas FC a Nyíregyháza Spartacus FC – balmazújvárosi – otthonában lépett pályára. Az éllovas Spartacus egy félidőn át emberelőnyben játszott (Hidi M. Sándort állították ki a 40. percben 2-0-s hazai vezetésnél) és végül 3-1-re legyőzte a Vasast, így immár tíz pont a szabolcsiak előnye az élen.

Csábi József vezetőedző eltiltását tölti a mai napon, megbízott edzőként Simon László irányítja majd csapatunkat az oldalvonal mellől. Papp Milán, Székely Krisztián és Patrick Gante továbbra sincsenek bevethető állapotban, a legutóbbi mérkőzésen megsérült Varga Józsefre is hosszabb kihagyás várhat, míg Pinte Patrik az ötödik sárga lapját kapta meg múlt héten, így ma ő sem lehet ott a pályán.