OPUS TIGÁZ TATABÁNYA - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Élő szöveges közvetítés

90+2. perc: VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! A végeredmény: Opus Tigáz Tatabánya – Kolorcity Kazincbarcika SC 0-7!!!

Köszönjük a szurkolást azoknak akik a helyszínen buzdították a csapatot és azoknak is, akik online követték velünk ezt a parádés mérkőzést! Hamarosan összefoglalóval jelentkezünk!

90+1. perc: Két perc hosszabbítás következik!

90. perc: Lóth Péter ismét bravúrral védett, az ezután következő szögletből Debreceni ezúttal a felső lécre bólintott.

89. perc: Katona Károly is besárgul, buktatásért figyelmezteti őt Bana Gergely.

85. perc: GÓÓÓL!!! Már hét ide!!! Még mindig 30°C fölött a hőmérséklet és még mindig töretlenül szurkol a hazai keménymag a lelátón, de gólt most is a mieink szereznek! Herjeczki balról betekert szögletére Debreceni Ákos érkezik, aki három méterről a kapuba fejel! 0-7!!!

83. perc: Herjeczki lő húszról, kevéssel ment mellé a próbálkozás.

76. perc: Cserélnek a hazaiak, Csernik Kornélt Német Dániel váltja.

75. perc: A nagy helyzetben kilépő Herjeczki elől Lóth kapus tisztáz, a második kísérletnél pedig vetődve menti meg csapatát a hetedik bekapott góltól.

74. perc: Letenyei Zalán kerül ziccerbe, ám tizenegy méterről kapu fölé lő, nincs meg a szépségtapasz a hazaiaknak.

70. perc: Ivószünet és kettős csere. Varga József és Lucas jönnek le, Szamosi Ádám és Ádám Ferenc a pályán.

65. perc: Csernik Kornél szabadrúgása eltalálja a kapunkat, ám Fadgyas Tamásnak nem okoz gondot hárítani.

61. perc: Három csere, egy ott, kettő itt. A hazaiaknál Árvai Dániel helyett Varga Dominik a pályán, a mieinknél Bódi Ádám és Pintér Ádám jönnek le, a helyükön Herjeczki Kristóf és Balázsi Levente. Bódi a csere előtt ápolásra szorult, miután közelről „belenézett” Szegleti szabadrúgásába. Reméljük nincs súlyos sérülés!

58. perc: Bódi Ádám csavart kapura egy szabadrúgást, ám – ha kevéssel is – eltévesztette a célt.

55. perc: Soltész Barnabás kapja a második sárgát a találkozón.

54. perc: GÓÓÓL!!! Már féltucatnál járunk! Szabó Máté a gólszerző ezúttal, aki kissé kisodródva, éles szögből, négy méterről lőtt a hosszú alsóba! 0-6!!!

53. perc: Árvai passza után Szegleti tüzelt ezúttal akcióból, de tizennyolc méterről jócskán fölé lőtt.

51. perc: A mérkőzés első sárga lapját Árvai Dániel kapja reklamálásért.

46. perc: Elkezdődött a második félidő! Mindkét oldalon egy-egy csere történt – Erős Gábor Ternován Patrik helyett Ferencsik Bálintot küldi pályára, a hazaiaknál Vida Kristopher helyett Székely Ervin folytatja.

45+1. perc: Vége az első félidőnek. Csapatunk az első húsz percben négy góllal terhelte meg a hazaiak kapuját, majd a félidő lefújása előtt az ötödiket is meglőttük! Mindezt úgy, hogy az eddigi két leggólerősebb játékosunk nincs ma a kerettel! Csak így tovább!!!

44. perc: GÓÓÓL!!! Még a szünet előtt megvan az ötödik!!! Lucas a gólszerző, két gólpassz mellett immár két találatnál jár! Középpályásunk tíz méterről tüzelt hajszálpontosan, lövése a bal kapufáról vágódik a hálóba! 0-5!!!

40. perc: A találkozó visszatért a gólzáporunk előtti, nyugodtabb tempóhoz, de az irányítást játékosaink továbbra is maguknál tartják.

34. perc: Majdnem megszületett az ötödik gólunk, Lucas lőtt a tizenhatoson belülről, de próbálkozása centikkel mellé szállt.

31. perc: Szegleti Gergely végzett el szabadrúgást a kapunktól tizenhét méterre, lövése elkerülte a kaput.

26. perc: Ivószünet szakítja meg a játékot, a hazaiak igyekeznek rendezni soraikat, hatalmasat mentek a mieink az előző negyedórában.

18. perc: GÓÓÓL!!! Nincsenek szavak… Pintér Ádám száguld el ezúttal a jobb szélen, majd ível keresztbe Bódi Ádámhoz, aki lekezeli a labdát, majd tizennégy méterről kilövi a bal felső sarkot! 0-4!!!

16. perc: Kettős cserét hajt végre a Tatabánya – Buna Gábor és Jelena Richárd helyén Letenyei Zalán és Soltész Barnabás a pályán.

15. perc: GÓÓÓL!!! Hihetetlen, már hárommal vezetünk! Nincs meg Lucas harmadik asszisztja, cserébe megvan az első gólja! A bal oldalon vezetünk akciót, Szabó Máté adja be végül a labdát, amit Lucas négy méterről, a védők szorításában a kapuba lő! 0-3!!!

12. perc: GÓÓÓL!!! Szinte rögtön rá tudjuk tenni a második találatot! Ismét Lucas az előkészítő, ezúttal Csatári Gergőt találja meg egy remek passzal, aki tizenhét méterről a léc alá ágyúzott! 0-2!!!

9. perc: GÓÓÓL!!! Vezetünk! Lucas ad parádés passzt Szabó Máténak, aki a kifutó Lóth Péter fölött átemeli a labdát, egyenesen a kapu közepébe! 0-1!!!

8. perc: Szép kényszerítő után Csatári Gergő tört be a tizenhatoson belülre, ahol elsodorják, ám Bana Gergely játékvezető szerint nincs szabálytalanság.

7. perc: Sok az apróbb szabálytalanság a mezőnyben, a rendkívüli hőségen túl ez sem segíti a komolyabb akciók kibontakozását.

5. perc: Eddig kevés érdemi esemény történt, az iram megfelelő, de mindkét oldalon sok a kisebb hiba.

1. perc: A Bányásznap alkalmából felcsendülő Bányászhimnuszt követően elkezdődött a mérkőzés! A hazai csapat indítja útjára a labdát.

Kedves Szurkolóink, Olvasóink!

Az ősz első napján, de még javában nyári időben (sőt, kánikulában), vasárnap délután 16 órától indul majd útjára a labda Tatabányán a Grosics Gyula Stadionban.

Mai meccskeretünkből hiányzik Kártik Bálint és Pethő Bence, akik izomsérülést szenvedtek, valamint a műtétje után továbbra is rehabilitálódó Patrick Gânțe.

A hazai csapat tiszta kék szerelésben, a mieink tiszta fehérben lépnek pályára.