Kazincbarcikai Sport Club
https://kbsc.hu/Németh Tamara lett a Kolorocity KBSC technikai vezetője

Németh Tamara lett a Kolorocity KBSC technikai vezetője

Szerző:

Demkó Norbert

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Hírek a csapatról

Budapestről érkezik a Kolorcity KBSC új technikai vezetője, Németh Tamara, akinek komoly tapasztalatai vannak az NB I-ben. A Budapest Honvédnál Marco Rossi munkáját is segítette, együtt ünnepelhettek bajnoki címet, később pedig Magyar Kupát is nyert a Honvéddal.

Németh Tamara a Testnevelési Főiskolán sportmenedzserként és sportrendezvény szervezőként végzett. Az MLSZ Budapest Igazgatóságán kezdett az átigazolási osztályon. Ezt követően a Budapest Honvéd által működtetett Magyar Futball Akadémiára igazolt, 2015-től 2021-ig pedig az NB I első női technikai vezetőjeként dolgozott a kispestiek felnőtt csapata mellett. Marco Rossi munkáját segítve a 2016/2017-es idény végén bajnoki címet ünnepelhetett, majd Pisont István mellett 2020-ban kupagyőzelemnek örülhetett. 2021 nyarától átigazolásokkal, szerződésekkel foglalkozott, valamint edzőtáborokat és nemzetközi mérkőzéseket szervezett.

- Simon Miklós keresett meg, miután kiderült, hogy technikai vezetőre van szüksége a Kolorcity KBSC-nek - nyilatkozta Németh Tamara. - Az elmúlt években több megkeresésem volt, de mindegyikre nemet mondtam, viszont ezúttal nagyon tetszettek Sztupák Péter tulajdonos és Miklós elképzelései, szimpatikus számomra a város, az emberek, a klub, a közeg, és mivel nekem ez nagyon fontos, így nem hezitáltam. A közös munkát már el is kezdtük az edzőtáborban.

- Tamara egy nagyon tapasztalt csapatmenedzser, akivel évekig dolgoztunk együtt a Honvédnál, valamint Marco Rossi stábjában is - tette hozzá Simon Miklós, a Kolorcity KBSC klubigazgatója. - Rendkívülinek tartom, hogy sikerült megállapodnunk vele. Munkájával nagy segítségére lesz a kazincbarcikai sportéletnek és az NB I-es csapatunknak is.

További híreink

Kialakult az NB II mezőnye

Dátum: 2026. jún 07. 19:45

A vasárnapi osztályozók után kialakult az NB II 2026/2027-es mezőnye. A párharcokat a nyugati csapatok nyerték, azaz az NB III. Észak-Nyugati csoportjának bajnoka, a Gyirmót és az NB III. Dél-Nyugati csoportjának bajnoka, a Nagykanizsa jutott fel az NB II-be. A bajnokság várhatóan július 26-án indul, a pontos menetrend egyelőre nem ismert.

Utánpótlás: Négy csapatunk is dobogós helyen végzett!

Dátum: 2026. jún 02. 10:00

Hétvégén eldőlt, hogy a Kolorcity KBSC utánpótlásának négy korosztálya is dobogós helyen végzett a regionális bajnokságokban. U12-es gárdánk már korábban megnyerte a bajnokságot! U17-es csapatunk ezüstérmes lett! U19-es és U15-ös csapatunk bronzérmet nyert! U9-es és U11-es koroszályaink Bozsik tornákon mutatták meg a tudásukat, U8-asaink pedig Tornalján szerepeltek. Gratulálunk mindenkinek! Szép volt, fiúk!

Melyik a kedvenc barcikai gólod?

Dátum: 2026. jún 01. 11:00

31 gólt szereztünk történetünk első NB I-es évében a Fizz Liga 2025/2026-os szezonjában. Hivatalos YouTube csatornánkon összegyűjtöttük egy lejátszási listába a barcikai gólokat és készítettünk egy másik listát is, az élvonalbeli meccseink összefoglalóival. Neked melyik a kedvenc barcikai gólod?

U12: Hárman a regionális válogatottban

Dátum: 2026. máj 29. 08:00

Csóra Benedek, Sári Nimród és Bárdos Benedek személyében három fiatal labdarúgónk kapott meghívót az U12-es észak-magyarországi regionális válogatottba, amely a napokban Gyulán egy körzet központi kiválasztó tornán mutathatta meg a tudását. A regionális válogatott asszisztensedzője a tornán Fehér Balázs, klubunk alsó szekció vezetője, KK szakmai vezetője volt.

Eredmények

Klubunk támogatói

KBSC Galéria