GYŐZELEM TOKAJBAN

Hírek, infók, MEGYE I.

Fiókcsapatunk a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei első osztály huszonkettedik fordulójában a Tokaj vendégeként lépett pályára. A Mátyás József által irányított gárda múlt szombati győzelme után (Bánhorváti - BSK Alsózsolca 2-0) tegnap is a egyértelműen a három pont megszerzésére törekedett. Utóbbi a mérkőzés elejétől kezdve megfigyelhető volt a csapat játékán. A Bánhorváti a huszonegyedik percben Ignácz Ruben találatával vezetést is szerzett, amit a játékos a harmincadikban már kétgólos előnyre növelt. Az első játékrész hajrájában Filkóházi Dávid is betalált a tokaji kapuba, így a szünetre magabiztos, 3-0-ás vezetéssel vonulhattak fiókcsapatunk játékosai. A második félidőben megőrizték ezt az előnyt, azonban újabb gólt már nem szereztek, ahogy a hazaiaknak sem sikerült bevenni Zilahy kapuját, így három ponttal utazhattak haza.
A Bánhorváti hétvégén hazai pályán játszik majd, szombaton 16:30-kor a tavaly még NB3-as, Tállya csapatát fogadják majd.

Mátyás József értékelése:

"Induláskor voltak gondjaink, de szerencsésen megérkeztünk a mérkőzésre. A csapat maximálisan jól állt bele a mérkőzésbe és megfelelően alkalmazkodtunk a körülményekhez, így sikerült eldöntenünk az első félidőben a mérkőzést. A sérült hazai játékosnak mielőbbi felépülést."